Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burnley F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On i golman iz Charltona su danas na liječničkom

    Comment


    • Promocija?

      Comment


      • Zadovoljan ucinjenim.
        Ali daleko je to od "to je to".

        Nema stajanja sada. Sto prije dovesti jos igraca sredine.

        Ervi, neka zelja?

        Comment


        • Meni su bili Knockaert, Hughes i Kayal nakon što smo završili sezonu, ali sumnjam da će biti išta od toga
          Vidim da šaljemo ponude za Hendricka i Stephensa, bilo bi dobro da netko od njih (ili obojica ) potpišu. U svakom slučaju, centralni vezni! Btw, danas je prijateljska protiv Morecambea, moguće da će biti streama pa ću okačiti ovdje.

          Comment


          • Meni nekako potajna zelja da dovedemo napadaca. Nekog iskusnog kao sto je Barton bio prosle godine.

            Koliko su kostali ovi?

            Comment


            • Ervi, jel koliko ''zdrava" prica o Kalou?

              Cisto sumnjam da je istina ali eto da tebe pitam jer ti si aktivniji po tom pitanju.

              Comment


              • Ma nema šanse. To prenosi neki FL92 twitter račun, pisu i lupetaju gluposti.
                Flanagan je blizu dolaska na jednogodišnju posudbu

                Comment


                • Naš mladi igrač, Josh Ginnelly je danas otišao na polusezonsku posudbu u Walsall. Kažu ljudi koji su gledali tekmu protiv Boltona da je zajedno sa ostalim juniorima (Agyei i O'Neill) odigrao jako dobro, čak je u sudačkoj nadoknadi i donio pobjedu. Mislim da je ovo dobra odluka, da smo u Championshipu bilo bi OK da je ostao, ali ovako će se sigurno skupiti minuta i može napredovati više nego igrajući utakmice za mlađe selekcije.

                  Comment


                  • Sta je sa onim desnim bekom, mladim igracem zaboravih kako se zove.
                    Mislim da je bio na pozajmici u 3 ligu pa na kraju u MK Dons.

                    Hoce li biti u protokolu ili pozajmica opet. Posto je Dajs pricao dok smo bili u Cempionsip, da kao nije bio povredjen bio bi u postavi.
                    Mada i konkurenciju ima finu. Lowton i Darikvu...

                    Al momak obecava. Bas standardno (da ne kazem uvjek) igrao prosle godine.

                    Comment


                    • Aa, na Longa misliš. Bio je na posudbi u MK Donsu, ali ne znam gdje je sada pošto nije bio u konkurenciji za prijateljske. Valjda je ozlijeđen, ali pitat ću jer i mene sad zanima

                      Navodno ćemo ponuditi 6 milijuna za Taylora iz Leedsa... koji igra na lijevom beku
                      Umjesto da se fokusiramo na dovođenje centralnog/ih veznjaka, mi kupujemo igrača koji igra na poziciji koja nam je relativno dobro pokrivena i to za svotu koja je "velika" za Burnley. Ovo također vrlo vjerojatno znači da smo odustali od Flanagana.

                      Comment


                      • Nije Long.
                        On je stoper.

                        Cameron Dummigan.
                        U Oldham bio.

                        Malo sam guglovao jer da nisam glavu iscupao sebi od nervoze

                        Comment


                        • Navijaci mislim nikada glasniji (sa razlogom) oko odlaska vlasnika kluba Mika Garlick-a.

                          Stvarno ovo sto radi nije humano.


                          Ili da vise odresi tu kesu ili da ide stvarno.

                          Pocinje sezona mi bez normalnog pojacanja sa rupom to jest rupetinom na sredini, sa igracima kvatetnim za sredinu tabele Cemionsipa. Umjesto da dovodimo veznjaka mi dovodino bekove. Al imamo za cilj opstanak. Pa mili moj Mike, ne ide to tako...
                          Last edited by Dule Krtola; 11-08-16, 20:07.

                          Comment


                          • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Dok ne bude zvanicno ne nadamu se, brale moj.

                              Comment


                              • jeste zvanično, čini mi se da sam video negde u moru tvitova da je Anderleht na službenom tviteru potvrdio a ovaj lik gore izbacuje vesti samo za njihove igrače (Belgija)

                                evo, doduše ne znam šta piše

                                Last edited by saburo sakai; 12-08-16, 22:58.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X