Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burnley F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde fala bogu.

    35' Bojd!!!
    Brimingen-Barnli
    0-1

    Comment


    • Gore sudjenje dugo nisam vidio

      Comment


      • Pricaj bolan

        Kakvi smo?
        Kako su se uklopili Marney i Barnes

        Comment


        • Brimingen-Barnli
          1-2

          Boyd i Grey strjelci za Barnli.
          Naredna protiv Mizbroa kuci!

          Tabela

          Comment


          • Barton je danas izasao na poluvremenu. Ista stvar kao sa Vokesom, prepone su u pitanju. SD je nakon utakmice rekao da se radi o manjoj ozljedi i da ce konkurirati za derbi.

            Comment


            • Poluvremena

              Burnley 0 - 0 Middlesbrough

              Brighton & Hove Albion 1 - 0 Queens Park Rangers

              Comment


              • 70' Rhodes

                Barnli-Midlesbro
                0:1

                još 20tak min do kraja...


                Brajton 2:0

                Tako da sa ovim smo treći na tabeli.

                Comment


                • Kraj

                  1:1

                  90+' Keane

                  1. Middlesbrough 86

                  2. Burnley 84
                  ----------------------------------------

                  3. Brighton 84

                  Za razliku od Brajtona i Midlsbroa, Mi imamo lakši raspored. A i u posljednjem kolu Midlsbro i Brajton se sastaju tako da šta god tu bude, mi idemo u direktno u premier ligu. Naravno da dobijemo Preston, KPR i otpisani Čalton.
                  Last edited by Dule Krtola; 19-04-16, 21:45.

                  Comment


                  • Prije svega valja reci da "najuzbudljivija" liga nece biti ni upola neizvjesna kao sto je bila u ovo vrijeme prije godinu dana. Middlesbrough, Burnley i Brighton osigurali su dovoljnu zalihu bodova koja ce im omoguciti da u najgoru ruku igraju playoff, a zahvaljujuci jucerasnjim pobjedama playoff su osigurali Hull i Derby, a Sheffield Wednesday je na dobrom putu da im se pridruzi. Dakle, nije se ponovila potpuna zavrzlama kao prosle sezone. Ni u donjem dijelu ljestvice nije previse neizvjesno. Nekadasnji premierligasi, Bolton i Charlton su izgubili matematicke sanse da ostanu u ligi, a najvjerojatnije ce im se pridruziti MK Donsi.

                    Sada detaljnije o utrci za direktnu promociju koja je u zadnjih mjesec dana postala "three-horse race".


                    - Boro kojeg uspjesno vodi Aitor Karanka koji je svojim izjavama potvrdio da je od nekadansnjeg mentora Mourinha naucio i sposobnost zadavanja niskih udaraca na racun drugih klubova i trenera nalazi se na vodecoj poziciji sa 86 osvojenih bodova. Momcad koja je imala svoje uspone i padove, potvrdila je pravilo o najvaznijem periodu osvajanja bodova (polovica ozujka i travanj) unutar kojeg su osvojili 19 bodova. Najizgledniji su kandidati za osvajanje naslova prvaka i direktan ulazak u najvisi rang engleskog nogometa. Utakmice koje moraju odigrati:

                    Ipswich (H) - nakon remija kod Burnleya, na Riverside dolazi Ipswich. Radi se o momcadi koja drzi osmu poziciju te jos uvijek ima sanse da ponovi uspjeh od prosle godine te se kvalificira u doigravanje. Svejedno, Boro je apsolutni favorit ovog susreta, te bi sve osim pobjede predstavljao neuspjeh.

                    Birmingham (A) - radi se o ekipi koja cijelu sezonu drzi konstantu sto je doista impresivno. Nisu ispadali u opasnu zonu, ali se nisu ni previse približavali sestom mjestu. Radi se o solidnoj momcadi kojoj fali individualna kvaliteta, no mislim da mogu namuciti svakog suparnika.

                    Brighton (H) - derbi koji ce vrlo vjerojojatno odluciti sudbinu njegovih sudionika zakazan je za zadnje kolo. Prvi njihov susret zavrsio je kobno za Galebove jer su na svom stadionu bili deklarirani sa 3-0. Brighton igra najbolji i najljepsi nogomet u zadnja dva mjeseca pa njegovi navojaci ocekuju bodove pa je sigurno da ce ova utakmica biti prava nogometna poslastica.


                    - Burnley je na putu da postane osamnaesti klub koji je nakon relegacije ostvario promociju te se ekspresno vratio medu englesku elitu. Nakon soldinog starta, pa razdoblja od mjesec dana bez pobjede nije se cinilo da bi se momcad koju malo vise od tri godine vodi Sean Dyche mogla naci na vrhu ljestvice. Nakon Boxing Daya, uslijedio je (te jos uvijek traje) niz od dvadeset ligaskih utakmica bez poraza. Trenutacno na drugom mjestu sa 84 boda, ali samo zbog mrvicu bolje gol razlike od Brightona, navijaci Claretsa (medu kojima sam naravno i ja ) nadaju se novoj promociji. Utakmice do kraja sezone:

                    Preston (A) - Preston je pravo iznenađenje Championshipa. Momcad koja je tek prosle sezone ostvarila promociju u drugi razred engleskog nogometa, nalazi se na desetom mjestu, a u odredenim trenutcima izgledalo je da mogu ponoviti uspjeh Brentforda iz prosle sezone te uci u playoff ali za to ce ipak morati jos malo pricekati. Dodajmo jos da je Preston slavio u prvom susretu ove sezone, te bi ovaj omanji derbi mogao biti zanimljiv i neizvjestan.

                    QPR (H) - momcad koja igra toplo-hladno cijele sezone. Nakon sto napokon naprave manji korak naprijed, slijede dva koraka unatrag pa se momcad koja je prosle sezone igrala BPL nalazi tek na dvanaestoj poziciji. Trebali bi biti lak plijen, te nam jos malo podici gol razliku.

                    Charlton (A) - stadion vec relegiranog londonskog klub bit ce posljednje odrediste Burnleya ove sezone (barem sto se same lige tice). Sve osim pobjede nad vec ispalim klubom bio bi dosta velik neuspjeh, no svakako ih treba shvatiti ozbiljno.


                    - Legenda Spursa Chris Hughton napravio je fantastican posao otkad je preuzeo klub. Prvo ih je prosle sezone spasio od ispadanja, a ove bi ih mogao odvesti u Prem. Brighton je fantasticno usao u ovu sezonu. Do prosinca su bili bez poraza, a upravo su nakon tog susreta sa Middlesbroughom malo posrnuli, no ipak su se uspjeli vratiti do vrh. 11 su utakmica bez poraza te se zahvaljujuci toj dobroj seriji nalaze na trecem mjestu, samo zbog losije gol razlike nisu ispred Burnleya. Cinilo se da bi ih slaba gol razlika mogla kostati, no u zadnje dvije utakmice podigli su ju za cak 9 golova, a kako u zadnje vrijeme igraju vrlo lako bi u tom segmentu mogli preskociti Burnley. Raspored:

                    Charlton (H) - posluzit ce upravo za bildanje vec spomenute gol razlike.

                    Derby (A) - ovo bi mogla biti zanimljiva utakmica. Derby koji vec par godina pokusava uci u BPL ove godine je imao vrlo dobru prvu polusezonu, ali slabe izvedbe u sijecnju i veljaci stajale su posla trenera Paula Clementa. Naslijedio ga je Darren Wassall koji je uspio osigurati playoff, a jos uvijek teoretski moze izboriti i direkntu promociju.

                    Middlesbrough (A)

                    Comment


                    • Samo cu reci ako ne odemo direktno u Pl da bog da ostali u cempionsip i naredne sezone. Jer nam je raspored smjesan za razliku od Brajtona i Midlsbroa.

                      Al inace u 6 utakmica sa Halom, Brajtonom i Midlsbroom mi smo dobili 1 utakmicu. To je po meni da ne kazem dno dna ali uzasna statistika.
                      Dali 50 i vise golova a mozda 5 bilo iz neke krstene akcije. Sve ostale ni mi sami ne znamo kako smo to dali. Al dobro nemamo pleja tako da sve akcije svode na Greja i dubinske lopte na Vouksa.
                      Last edited by Dule Krtola; 20-04-16, 18:40.

                      Comment


                      • Imamo zanimljiv raspored. Preston je dobra ekipa, trebat cemo se potruditi da ih dobijemo. Ali ako dobijemo, onda smo na konju. QPR je sprdnja, Charlton je vec ispao i tu bi rutinski trebali dobit. Oces uspijet pogledat u petak?
                        Inace, Dyche treba zanemariti svoju tvrdoglavost i nek krene Dyer od prve, a moze i Taylor. Nema vise kockanja u ovom stadiju natjecanja!!

                        edit: Dule, ja sam malo razgovarao sa nekim navijacima i vecinom se slazemo oko momcadi kakva nam treba za BPL (ako udjemo naravno)

                        Heaton
                        Lowton - Mee - Keane - novi bek
                        novo krilo - Barton - novi cm - novo krilo
                        Gray - Vokes

                        Klupa: Gilks, Ward, Tarky, Darikwa, Arfield, Marney, Barnes/Hennings
                        Last edited by ervi34; 20-04-16, 19:22.

                        Comment


                        • U petak?
                          Cini mi se da hocu.

                          Vecernji termin, jel?

                          A polako je poceo da mice to jest da ih izbacuje iz igre tako da bilo bi lijepo da im vidimo ledja. Samo Grej nije u formi, nadam se da ce sada opet proraditi biti onaj kad je davao het trikove.

                          Ti vise pratis te portale i d.mreze. Kakav je Marney?

                          Comment


                          • Da, petak 20:45. Marneya sam ja gledao protiv Birminghama i bio je ispod prosjecan. Imam osjecaj da je to do Dychea. Bartonu je dao zadacu da igra direktno, ide naprijed, a Marney vise sluzi kao korektor. A kad je recimo Jones usao umjesto Bartona preuzeo je njegovu ulogu i odigrao dobrih 45 minuta.
                            Gray ce zabit jos minimalno 3 gola do kraja

                            Comment


                            • Sto se tice postave za Pl pa manje vise to je to. Eto Vouksa zamjenio nekim kvalitetnijim ako naidje a ostalo to je to. Lowton se na kraju odicno pokazao, sto mi je drago. E sad ako udjemo treba sacuvati igrace kao sto su Heiton, Kin i Grej. Jer ce potraznja biti velika.
                              Inace volio bi da vidim nekog iz mladjih selekcija u narednoj sezona, pa dje god bili. Malo za promjenu.

                              Comment


                              • Po 592 put Dajš ništa ne mijenja. U postavi i dalje igrači koji nisu ni za klupu.
                                Preston-Burnley
                                20:45

                                Pobjeda možda vrijedna premier lige!


                                Preston: Kirkland, Woods, Clarke, Wright, Cunningham, Reach, Gallagher, Pearson, Browne, Garner and Beckford.

                                Comment

                                Working...
                                X