Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burnley F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da smo odigrali dosta dobru utakmicu, u obrani smo bili jako dobri osim u dva navrata i bas tada smo primili golove . Ali definitvno smo pokazali premalo u napadačkom dijelu, nismo stvorili puno prilika, pogotovo u drugom poluvremenu. Ulvestad je dobro odigrao u prvom, ali kasnije postao nevidljiv sto se nerijetko dogadja nasem igracu koji igra na poziciji playmakera. Vokes ce ovim golom sigurno dignut pouzdanje koje mu manjka, napokon je povezao dva gola i nadam se da ce nastavit. Jones je takodjer odigrao jako dobro, sa ogromnom dozom smirenosti i tocnosti. Keane apsolutni MOTM, kao i prethodnih ohoho utakmica.
    Walcott i Kos i Aoc lol

    Comment


    • Standardna igra i to je to. Bez krstenog pasa, sve duge lopte, ako nas posreci iz prekida i suta sa daljine i na tome se svodi igra i golovi Barnlija.
      Tuzna al tako je.

      Comment


      • Navodno James Tarkowski novi igrač Burnley, al sačekajmo zvanično obavještenje iz kluba.

        Inače James igra na poziciji štopera u Brenfordu ima 23 godine, i jedan je od boljih igrača ovog tima, u minulom periodu.

        Pojačanje koje nam sigurno fali i koje će nam dobro doći ali sve je to ništa, ako ne možemo pasa svezati.. Očekujem nekog pleja, i tek onda mogu da kažem da je to to i da možemo svakog dobiti..

        Comment


        • James Tarkowski novi igrač Barnlija!

          Cijena je navodno 3 miliona funti i ugovor je potpisan na 3 godine.







          Last edited by Dule Krtola; 01-02-16, 18:27.

          Comment


          • Dobar je to transfer, pogotovo za buducnost posto nam je sada obrana potpuno pokrivena. Imamo Keana i Meea za stopere (Tarky i Long kad se vrati za rotiranje), Ward lijevo (ako se branimo tu komotno moze i Mee jer je cvrsci i jaci) i Lowton (Darikwa) desno. Samo ce se tesko ugurati u prvih 11 do kraja sezone, Mee i Keane su nepogresivi od kad su zajedno zaigrali.
            Malo mi je krivo sto nismo doveli nekog u vezu, ali nije da se nije pokusavalo; Pritchard je bio pred potpisom ali se odlucio za bunkeraski nogomet..
            -
            Sto cemo danas Dule?
            Heaton
            Lowton-Keane-Mee-Ward
            Arfield-barton-Jones-Boyd
            Gray-Vokes

            Namjerno sam zamijenio strane Arfieldu i Boydu (iako je mala vjerojatnost da cemo to viditi) jer mi je mi je tako izgledalo ubojitije u drugom poluvremnu protiv Derbya.

            Comment


            • Vokes u prvih?

              A vala da je dao gol i Barsi brate za mene je Henings klasa. No mu treba vremena da se uigra iliti treba mu više šanse davati. A ne ovako, uđe u zadnjih 15tak minuta. Tako ništa ne može postići.

              Ja bih ubačio malog Norvežanina Ulvestad kao i Heningsa i to bi bile jedine dvije izmene koje bi napravio. Jer mislim da baš ta 2 igrača mogu da donesu višak. Ne baš odmah od prvog meča, no nakon jednog niza odigranih utakmica.

              Ti i ja znamo koja će biti danas postava, tako da ovo su samo naše želje.

              A što se tiče novajlije, dobro je što je došao radi rotiranja. Ward je ipak prosječan igrač tako da nakon ovog meča očekujem odbranu u ovom fomatu; Lowton, Keane,Tarkowski i Mean. I tek tada odbrana će nam biti TOP. Mada samo se kolebam oko Darikwe i Lowtona. Ne znam ali Lowton nije pokazao baš neke igre kao što je na primjer Darikwa. I ima li smisla sada ga vraćati, nakon 10tak i više utakmica provedenih na klupi.

              Al inače večeras bi sve osim poraza bio neuspjeh.

              Comment


              • Vokes se razigrao, ova dva vezana gola ce mu sigurno nabildat pouzdanje koje mu manjka cijele sezone. Stavio bih ga u prvu za ovaj susret jer igramo protiv ekipe koja je u formi i sigurno cemo igrati povucenije i na duge lopte koje Vokes moze bolje iskoristiti od Henningsa.
                -
                A ne znam ovo za Warda, nije on neki igrac ali se trudi i vidi se doprinos prema naprijed, kod Meea to nema. On rijetko napravi neki prodor ili tako nesto, sto je dobro za jace ekipe, ali protiv slabijih se treba igrati sa doprinosom bekova prema naprijed.

                Comment


                • Razigrao a dao gol iz penala i ovaj drugi slučajno ga lopta udarila... Za mene je on tele i to je to. I dalje ne znam šta ga drži u prvu postavu jer čovjek ne zna višak napraviti što je najosnovnije za napadača. A to što zna spustiti viskoku loptu za Greja, to slobodno objesi mačku o rep. Osim što se igramo sa dugim loptama, sad trebamo i glavometa da se igramo. Ako mu već ne ide u napadu i ako nema ko da spusti loptu, treba on prvi da se otvara i ako treba da dođe do sredine da tako uradi konačno nešto korisno i da tako svežemo dva, tri pasa krštena i možda tako napravimo višak iliti šansu za gol iz izigrane akcije. A to što zna spustiti loptu glavom, šta mu znači kada Greja uvjek čuva nekoliko igrača. Samo ćemo izgubiti loptu. Eto nekad se desi da ubdemo iz toga akciju pa i nekad i gol ali ja tu igru ne želim.
                  Je*o igrača koji ne zna višak napraviti i zbog toga mi je Henings prvi pik, pored Greja. Vokes je obačna taraba od igrača.

                  Comment


                  • Sheffield Wednesday-Burnley
                    20:45



                    Sheffield Wednesday:
                    Westwood, Hunt, Loovens, Hutchinson, Pudil, Wallace, Bannan, Lee, Forestieri, Hooper, Nuhiu

                    Comment


                    • Kakav početak.

                      Početak iz snova!

                      ANDRE GREY!!!!!!!!

                      18gol a prvi u gostima
                      Last edited by Dule Krtola; 02-02-16, 19:58.

                      Comment


                      • Ima li nekog da prati utakmicu između Šefilda i Barnlija?
                        Trenutno vodimo 0:1 i držimo se dobro.

                        Comment


                        • Nema prenosa, čini mi se. To jest slabo iko prenosi Čempionšip..

                          Comment


                          • Baš ti se Vokes razigrao..

                            Riđokosi magarče je*ao te Vokes da te je*ao. Piiiii.
                            Tim ne može sastaviti pas, to jest Jones ne može uputiti pas a Ulvestad šedi na klupu. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

                            RIĐOKOSIIII, RIĐOKOSIIIIIIIIII AAAAAAAAAAAAAAAAAAA

                            Ubacuj omladince bre da igraju!!!!!!!


                            Sheffield Wednesday-Burnley
                            1:1

                            Comment


                            • FT 1:1
                              Dule, pogodi tko je omasio zicer
                              Ali citam da smo dosta slabije odigrali i da bismo trebali biti zadovoljni bodom. Inace ovo je prvi puta ove sezone da smo poveli, a na kraju nismo pobjedili. U subotu derbi sa Hullom kojeg trebamo dobiti da napokon napravimi iskorak.

                              Comment


                              • Stvarno ne znam šta reć. Dajšova trdoglavost mi sve više i više ide na narve.
                                Natavlja se trend izgubljenih utakmica protiv ekipa sa vrh tabele. Naredna protiv Hala. Umjesto da se sa njima borimo za drugu poziciju, možemo doći do toga da budemo 6,7 na tabeli.

                                Mora se nešto mijenjati, pod hitno..

                                Comment

                                Working...
                                X