Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burnley F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Burnley-Derby
    20:45

    SPORT KLUB 1


    Startna postava za Barnli:



    Startna postava za Derbi:
    Carson;
    Christie, Keogh, Shackell, Warnock;
    Butterfield, Thorne, Johnson;
    Ince, Martin, Blackman



    Tabela govori dovoljno....

    Comment


    • Oce se fuckat Shackellu?
      Neee opet Vokes

      Comment


      • Šta on vidi u tom čovjeku, stvarno ne znam...

        Ali kako god. Bez il sa njim rušimo Derbi i Shackelu!!

        Dok je u ekipi Andre Grej, nema zime

        Comment


        • Bože kako se nama raspada igra kada igramo protiv ekipa sa vrha tabele..

          Ovo je užas od igre...

          Comment


          • HT 1:1
            Derby dominira, ali imali smo i mi nekoliko prilika. Sudjenje stvarno prelose, dvije sumnjive situacije oko moguceg penala za nas.
            Treba se nesto mijenjat, ove duge lopte ne funkcioniraju (kao sto nisu i u prvoj tekmi protiv Derbya). Van Vokes unutra Hennings, tako se moze ubrzat protok jer ovo zasad je smijesno.

            Comment


            • Ali prosto je frustrirajuće koliko nas ovi timovi sa vrh tabele, blago rečeno oderu u igri. Jednostavno nešto se mora mijenjati...

              Comment


              • Krtola nemoj da se zalis previse cc. U fenomenalnoj formi dolazite na Emirate, ne valja to.

                Ali Sanchez is back
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Jel se to čuvao za nas?


                  Na kraju i još i ubjedljivo a moglo je u prvom polvremenu biti 1:5

                  Comment


                  • FT 4:1
                    Ne treba se previse zanositi ovom pobjedom; da me se ne shvati krivo, ne umanjujem vaznost i opcenit nastup ali bilo je puno srece ali ajde, sreca prati hrabre
                    Derby je dominirao u prvom djelu, ali treba pohvaliti sigurnost obrane, osobito stoperski par Mee-Keane koji od kad su zaigrali zajedno igraju na ogromnoj razini i uljevaju sigurnost za razliku od Duffa. Prema naprijed smo izgledali solidno, mozda malo preforsirano s dugim loptama, ali eto, dvije od dvadeset dugih lopti su bile kljucne za pobjedu. Nadam se samo da je s Grayom sve u redu, jako vazan kotacic u našoj igri, negledljivi smo bez njega. MOTM danas po meni Keane, drugi najbolji Mee. Jos jednom hvala Keoghu, a najvise nasem bivsem kapetanu Shackellu koji su nam lijepo servirali pobjedu
                    Dajte nam taj Arsenal

                    Comment


                    • Jedino što mogu da pohvlim jeste igru u odbrani. Ostalo. Raspad.
                      Znači baš, baš katastrofalni ne samo ovu, no već duže, duže vrijeme. Ne mogu 2 pasa krštena napraviti, no svaka im je lopta duga. Samo ne znam kako uspjevamo davati ovoliko golova. Vjerujem da niko iz ekipe ne zna, kako.

                      Gle samo igre protiv jačih ekipa. Znači 2 pasa normalna nismo imali, a da ne pričamo o nečemu drugome.
                      Last edited by Dule Krtola; 25-01-16, 22:04.

                      Comment


                      • Ma nisu duge lopte toliko strašne , puno puta su nam pomogle do sada, jos da je Vokes fleksibilniji i inteligentniji sa svojom fizickom snagom bi lako dosao do lopte i proslijedio dalje, spustio za Graya, dao na krilo, ali lik je u totalnoj banani.

                        Comment


                        • Problem je što mi imamo 3,4 donekle kvalitetna igrača, a ostalo nam je amaterizam. I zbog toga nam je ovakva igra. Pa moraju li davati loptu Greju, tako što će nabulati u vazduh pa ako dođe do nje, dobro je.
                          Lako je davati 5 golova ekipama koji su kanta od ekipe. Igra to jest kvalitet se gleda protiv jakih ekipa. A tu smo, baš, baš tanki. Nismo 2,3 pasa napravili da kažeš VAUU.
                          Je*eš igru đe je glavni adut duga lopta...

                          Comment


                          • Sto se tice Burnleya, ja bih izveo ovako:
                            Robinson
                            Ward - Duff - Keane - Darikwa
                            Kightly - Ulvestad - Jones - Boyd
                            Gray - Hennings

                            Vjerujem da cemo i vidjet nesto takvo. Robinson ima jedinstvenu priliku da debitira, posto je mjesto prvog golmana odavno zauzeto. Zadnja linija ce vjerujem biti ovakva, jedino je moguce da Mee zaigra umjesto Duffa, ali po meni treba odmoriti jednog stopera posto su obojica odigrala sve ligaske utakmice. Vezni red bi trebao biti ovakav, Kightly i Boyd na krilima, Jones malo povuceniji, a Ulvestad sa rolom playmakera posto ga se jako hvalilo nakon dvoboja sa Borom i mislim lim da bi trebao startati. U napadu moze igrati i Vokes iako mislim da bi ovaj dvojac bio puno bolji.

                            Comment


                            • Ti bas zelis da nas prospu?

                              Ada izvest najjaci sastav odnosno umjesto Vokesa-Henings i mali Norvezanin umjesto Jonesa. Zadnja linija Lowton, Keane, Mee i Ward i na golu Heaton.
                              Darikvu nebi stavljao jer ipak nije igrao duzi period tako da mislim da vise dobijamo sa Lowtonom.
                              Pa kud puklo da puklo.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X