Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burnley F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zadnji put kad smo dali 5 komada je bilo prije 2 svijetskog rata( ), tako da pobjeda stvarno daje na važnosti.
    Takođe nakon dužeg vremena imamo 2 uzastopne pobjede, tako da spremni smo za novi uzlet. A već mislim narednog vikenda, dočekujemo Derbi. Ali korak po korak. Što je takođe dobro, dobar dio timova sa vrha kiksaju i takođe kokurente dočekujemo kući i uz koje pojačanje nema zime.

    See you soon, Premier league

    EDIT:


    Last edited by Dule Krtola; 13-01-16, 17:23.

    Comment


    • Ervi evo da i ja malo kopiram Chris-a

      Brentford boss Dean Smith has confirmed Burnley have bid for midfielder Alan Judge.

      Ovaj čoek nam je potreban.

      Comment


      • Dacete im bar 2 gola, ubedjen sam. A i dobro vam leze gostovanja Brentfordu....

        Judge bese igrao za Notts County prosle, pretprosle sezone? Ako je taj, odlican igrac je u pitanju!
        Last edited by saint; 14-01-16, 22:29.

        Comment


        • Možda nam budeš taličan

          Ako znam, ubi ti mene. Vidi na Wikipediji. Ali momak koji nam baš treba. Zna da doda loptu, zna da da gol. Ove sezone dao 10tak golova, i čini mi se ima 6,7 asistancija. Tako da statistika govori dovoljno. Navodno cijena oko 10 miliona eura iliti 8 miliona funti.

          Comment


          • Izgleda da neće biti nista od Tarkovskog, kako citam odbijene su ove ponude. Za Judgea se izgleda ponudilo oko 4 mio. izgleda, realna cijena po meni.
            -
            Kako bi ti izveo danas? Ja bih isto kao i protiv Donsa, osim što bih mozda stavio Henningsa umjesto Vokesa iako je ovaj drugi odigrao sjajnu utakmicu prije tri dana.

            Comment


            • Takođe i možda umjesto Jones-a mali Ulvested. Lowtona bi ostavio, jer ušao je u forumu prošlo kolo dao gol.

              Pobjeda je pod obavezno i sve osim pobjede bi bio neuspjeh, pa koliko god Brenford bio dobar. A zadnji put kad smo imali 3 vezane pobjede je bilo... Pa može se sad reći odavno. Bila bi to fina uvertira pred meč sa Derbijem.

              Inaće biće prenosa na Sport Klub 2.

              Comment


              • Brenford-Burnley
                20:45

                SPORT KLUB 2



                Sastavi timova







                BREAKING: Brentford to take disciplinary action against defender James Tarkowski for refusing to play against Burnley tonight.

                Comment


                • HT 0:3
                  Jako dobra igra, ali s druge strane, prelosa igra Brentforda. Imamo potpunu dominaciju i kontrolu nad utakmicom, bez zezancije moglo je biti minimalno 0:6. Gray igra loše, puno se ispromasivao, Vokesa isto, samo za Vokesa to i nije cudno.

                  Comment


                  • Da i meni je čudno što se baš ispromašivao ali dobro operisao je prst, čini mi se tako da možda toga ima.

                    Ovaj Vouks je rupa od igrača, ne znam ali ne znam što ne ubači Heningsa. Brat izmislio fudbal za njega. Još samo da da gol Jones i sredina se upisala u strijelce

                    Comment


                    • Očajno drugo poluvrijeme. Baš su upropastili dobru igru iz prvog i kad se ponadaš da će konačno doć utakmica đe ćeš dominirati tokom cijele utakmice, protiv nekog dobrog tima, dođe ovo poluvrijeme.

                      Ne znam ali daleko je ovo još od savršenog. U prvom koliko god da smo stvarali šanse, stvarali smo ih ih grešaka, iz loše igre domaćina. Dali 3 gola, a nismo kod ta 3 gola uopšte imali neke akcije, no sa 20tak metara opale i daju gol. Judge nam fali. Viđelo se da nedostaje onaj stari Grej.

                      Dobro 3 vezana utakmica sa pobjedom. Naredna čini mi se da Derbijem i ujedno derbi za to drugo mjesto. Nadam se da će tada dovesti Judgea.

                      PS: Mee pokidao. Brat imao kontinuitet tokom svih 90 minuta.


                      BRENFORD-BURNLEY
                      1:3

                      Comment


                      • FT 1:3
                        Lakse se dise, Brentford je tijekom pauze strahovito porastao u mentalnom smislu. Preuzeli su dominaciju i realno malo je nedostajalo da se potpuno vrate u utakmicu. Mi smo se u nastavku jako povukli, visili smo prvih dvadeset minuta ali se to nekako ustabililo ulaskom Henningsa. Jako sam ljut na Vokesa , odigrao je jako lose. Nije on nikada bio neki all-around igrač, ali ovo je katastrofalno. Svaki dodir los, sutevi ili prejaki ili preslabi, a i neprecizni (od takvog tipa igrača ako nista drugo bar ocekujem da par puta dobro potegne prema golu). MOTM je za mene Mee, mozda Keane, jako su dobro odigrali za razliku od bekova koji su puno previse curili prema iza (pogotovo Ward).
                        Imamo jako tezak raspored; prvo docukejmo Derby, pa idemo na Emirate i onda nam dolazi Hull.
                        Inace, prva smo momcad Championshipa po broju postignutih golova.

                        Comment


                        • tweet]689823246527676416[/tweet]
                          http://www.burnleyexpress.net/sport/...ffer-1-7686464

                          Mislio sam da je gotovo s ponudama jer je bilo puno zainteresiranih klubova jos u ranijem dijelu sezone, ali izgleda da su ovo prve sluzbene ponude. Keane je izjavio da nema namjeru odlaziti, ali nebi bio prvi koji tako kaze pa ode..

                          Comment


                          • Radim pa ne mogu da ispratim desavanja.
                            Kao sto kazes, prije Januara je rekao da nema namjeru da ide i takodje da mu je cilj ulazak sa Barnlijem u Premijer ligu tako da na ljeto je realnije pricati o odlascima pojedinih. Naravno ako se cilj neispuni. A sad je sve ovo mediski trecevi.

                            Comment


                            • Ako Barton ode, to je problem. Ovi ostali su zamenjivi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bukvalno...

                                Comment

                                Working...
                                X