Announcement

Collapse
No announcement yet.

KO CE OSVOJITI TITULU U NBA?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: KO CE OSVOJITI TITULU U NBA?

    trebali ste Orlando staviti u glasanje, oni su moj favorit, posle njih Denver, navijam za Miami al oni nemaju realne sanse...

    Comment


    • #47
      Odg: KO CE OSVOJITI TITULU U NBA?

      Pau Gasol i njegovi Lejkersi.

      Comment


      • #48
        Odg: KO CE OSVOJITI TITULU U NBA?

        Lakersi definitivno, ako ih zaobidju povrede.

        Comment


        • #49
          Odg: KO CE OSVOJITI TITULU U NBA?

          Dallas je moj favorit za ove godine ma da ja navijam za Houston.

          Comment


          • #50
            Odg: KO CE OSVOJITI TITULU U NBA?

            Cleveland.
            Za njih igra najbolji igrac svih vremena.

            Comment


            • #51
              Odg: KO CE OSVOJITI TITULU U NBA?

              omiljene ekipe su mi magic i nuggets ali mislim da su cavaliers-i glavni favorit! mada, bili su i prosle god. posle regularne sezone pa nisu uzeli titulu!

              Comment


              • #52
                Odg: KO CE OSVOJITI TITULU U NBA?

                ako finale budu igrali Lakersi i Cavaliersi, osvojice Cleveland.... A ako finale budu igrali Lakers-Celtics, Lakersi osvajaju....

                Comment


                • #53
                  Odg: KO CE OSVOJITI TITULU U NBA?

                  Pozdrav svima
                  Ja navijam za Cleveland i mislim da je LBjames najbolji igrac svih vremena.
                  Titulu ce osvojiti Cleveland samo ako se LBJ ne povredi.
                  Kako lep si Rafaele
                  sve bi cure tebe htele!
                  Protiv njih se stalno boris
                  jer ti samo tenis volis!

                  Comment


                  • #54
                    Odg: KO CE OSVOJITI TITULU U NBA?

                    ?????? ??? ?? 1993. ??? ???????. ????? ?? ?? ? ?????? ????? ????? ???? "?????? ????????" ???? ???? ????????. ????????? ?? ????? ??? ????? ?? ???????. ???? ??????? ?? ?? ????????, ?????? ?????? ??????? ??? ????? ? ???-?, ???? ????????? ??????. ?????? ????? ?????? ???? ?? ????????? ? ?? ?????? ??? ???? ?????, ? ?????? ?? ???? ?? ?? ?? ???????? ?? ???? ??????. ?????, ? ?????????????? ????-??? ???? ???? ????? ???? ?? ??????? "????????" ???????? ? ? ??????? ? ? ??????. ?????? ?? ??????? ? ?????? ?????? ?? ???????? ??? ?????? ???? ??????? ???? ?? ?????????, ???? ??????? ??????????? ???? ????? ????? ? ??????, ? ???? ?? ??????? ????????? ? ? ??????? ? ???????? ??????. ?? ?????? ????? ????? ??? ??????? ??? ?????? ?????????, ??? ??? ?? ??? ??????? ?? ??????. ??? ?? ????? ???? ???? ?? "????????" ????????. ??? ??????? ???? ?????? ????? ????? ??-????-?. ? ???????? ? ??????? ?? ???????? ????????, ? ?????? ?? ?????? ????? ???? ??? ?????? ???? ???? ?? ???????? ?????? ????????, ??? ? ?? ?? ??????? ? ??????. ?? ?? ???? ?????? ?????, ??? ??????? ????? ???????? ?? ? ?????? ??? ?????, ? ?? ?????(? ? ??????? ? ? ??????). ?????? ????? ??????? ????????, ? ??????? ?? ????????? ? ?????? ????? ????? ? ???????? ??????? ??????? ?? "1 ?? 1". ?? ???? ?????????? ??????. ???????? ?? ?????? ??????? ??? ?? ?? ?????? ?????? ???? "??????" ????? ???? ??????? ??? ????? ????????. ?? ?? ?????? ? ?????? 2008. ?????? ???????. ?????? ? ???? ??????? ?? ???? ?? ??????? ?????? ??? ?? ????? ?????????? ? ?????? ? ?????? ?????????( ?????? ? ????), ??? ?? ????? ? ???? ????????? ??????, ?? ??? ??? ??????? ?????? ??????. ???????? ?? ?????, ??? ?? ???? ? ??????? "1 ?? 1". ?????? ?? ???? ???????? ??????? ???? ???????? ?????? ?? ????????. ????? ???? ?? ????????, ??? ?????? ?? ?? ???? ???????? ?????? ???? ???? ??????? ???????. ???? ?? ???????, ??? ??? ???? ?????????. ?? ??????, ??? ?????? ?? ??????? ?????????, ???????? ?? ???? ???? ????? ? ?????? ??????, ??? ???? ?? ????? ?'??? ?????? ?????: "??????? ?????? ???? ??????? ?????". ?? ???????, ??? ?????? ???????????? ? ?????? ????????? ?? ???? ???????. ???? ???????? ???????? ???? ?? ?? ????????? ????? ?????????? ? ?????????? ???????????( ???? ??? ??? ?? ??????). ??????? ?? ????????? ?????, ? ?????? ?? ?? ????? ???? ???? ??? ?? ???????, ??? ?? ?? ???? ???? ???? ?? ????????, ???? ??? ???? ? ????-??? ? ?????? ?????? ??????. ? ? ?????? ?? ????? ???????. ? ???? ????? ????????? "???????" ????-?????-??????. ?????? ?? ??? ???? ???????? ???? ?????? ? ???????, ??? ?? ?? ?????? ?????. ?????? ?? ?? ?????? ?????? ??? ??????? ? ????-??? ???? ???? ?? ?????????????? ????????, ??? ?? ????? ???? ????? ??????(??? ????? ???????, ??? ?? ??????), ??? ?? ?????????? ?????? ???? ?????? ?? ???????? ???? ?? ?? ???? ????? ???????? ?? ???????? ???????, ? ???? ?? ?????? ???????. ???? ?? ??????, ????? ??????? ?????? ?? ??????, ? ?? ?? ????? ? ??????? ??????. ?????????? ?? ???????????? ????, ??? ????? ??? ?? ?? ?? ? ????, ????? ????? ???????? ???????????? ??????, ? ?? ? ???????, ?????? ????????...
                    ?? ?? ???? ??????, ?????? ?? ?? "???????" ???????? ?? ????, ??? ?????? ?????...??????? ?????? ? ?????? ???? ???????. ?????? ??? ?,?,?,?????? ?? ??????? ????? ???????...

                    Comment


                    • #55
                      Odg: KO CE OSVOJITI TITULU U NBA?

                      Dobrodosao na forum %QWT&W
                      Izuzetno poznavanje materije,iako se ne slazem s tobom i misljenja sam da ce Lakersi odbraniti titulu,prije svega zato sto imaju Kobe-a @(*6sd$%
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Odg: KO CE OSVOJITI TITULU U NBA?

                        Dobrodoslica i od mene. @(*6sd$%
                        Jedino mi je nejasno zasto bas ni u jednom delu posta nisi spomenuo Karmela?
                        Slazem se da je Chauncey vodja, ali ipak zna se ko je "go to guy" u napadu Denvera.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #57
                          Odg: KO CE OSVOJITI TITULU U NBA?

                          Dobro dosao.
                          Sjajan tekst. Jedan od retkih gde se ne balavi na LBJ.

                          Tabela je promenjena. Nisam, recimo, stavio Oklahomu, koja po meni moze da napravi iznenadjenje.

                          Comment


                          • #58
                            Odg: KO CE OSVOJITI TITULU U NBA?

                            ???? ??? ??? ?????? ??????? ???????? ? ?????????? ? ?????? ???? ??????? 2003. ???? ?? ????? ???????? ??????? ??????( ?? ?????? ????????? ? ????? ?????????) ? ?????? ? ??????? ??????. ???? ?? ????? ???? ???????? ??????? ?? ??????? ?? ????. ????????! ??????? ?? ???????. ?? ???????? ?? ???? ?????? ? ??? ???? ????? ?????( ?????? ?????), ? ??????? ????????? ???? ?????????(?????, ?????? ???? ????? ? ??????? ?????, ???????? ?? ??? ?????). ???? ?? ?? ?? ????? ???? ???? ????? ?? ???????, ??? ??? ????? ????? ? ??????? ???? ???? ?? ????? ????????: ???? ?? ????? ???? ?? ???. ???????? ?????, ???? ?.?. ??????? ? ?????? ? ?????? ?? ?? ???? ?? ?????? ?? ????????? ???? ????. ???? ?? ??? ???? ??? ????????. ????? ?? ????, ??? ?? ?????????? ?????, runner-slasher, ? ??????, ??? ???? ???? ????? ???? ?????? ?? ????, ? ??????? ?? ?????. ?????????? ???? ????-??? ???????. ?? ????? ???? ?? ???? ??? ????? ??????, ???????? ???? ?????? ??????, ???? ?? ???? ???? ???? ?????? ?????? ?????? ?????? ??? ?????? ?? ???. ? ????? ??????, ?????? ????? ???? ???? ????? ??? ????? ?????? ? ?????? ?? ????????, ??? ????? ???? ????? ???????, ? ?????????? ????? ???????? ??????? ?? ????. ???? ?? ?? ?? ?? ? ?? ???? ???????? ?????? ????????? ? ?????? ????? ?? ?.?. ? ?????. ? ????, ?????? ???????(?? ?? ?????), ???? ??????? ???? ?? ?? ?? ???? ?????? ? ??? ??????? ?????? ?????? ??????? ???????? ...??? ????? ??? ???? ??????? ????, ?? ??????? ?? ????, ???????? ?? ? ????????( ???? ???????? ???? ??????? ?????? ?????? ?? ???? ? ???????) ? ?? ?? ?????? ????????? ? ?????? ?? ????????. ?????? ??? ???? ?????? ??? ?????, ?? ???? ??????? ??????????( ????? ???? ??? ?? ?? ????????? ????? ????? ???? 2-3), ??? ??? ???? ?? ???? ??????? ???? ?? ???????. ??? ???? ????? ????? ??????????? ??????, ???????? ???? ?? ???? ?????????( ?????? ?? ???????? ?? ?.?.?. ??? ?????? ????), ? ???? ?? ??? ???? ??????? ????, ?? ???? ????????...??? ???????, ?????? ?? ????? ??? ????????, ???? ?? ?????? ?? ?? ??????? ?? 20 ???????, ??? ?? "???????" ??????, ????????,???????, ?.?.?...??? ? ????-???, ?????. ?????, ??? ????? ?? ?????, ????? ????????? ? ?????? ? ??????? ?? Mr. Big Shot. ?? ????? ????? ???? ?? ?? "?????" ??????, ?? ???? ??????? ?????????? ??? ????????. ?? ?? ?????? ???? ???? ?? ???? ??????? ??????. ?? ?????? ???? ???? ????????, ??? ??? ?? ?? ????? ??????? ?? ??????? ?????-??????.
                            ???????? ?????? ??????? ?????? ? ??????? ???????? ??? ?????? ???? ??????????? ????, ?? ?? ???? ???????? ?? ??????.

                            Comment


                            • #59
                              Odg: KO CE OSVOJITI TITULU U NBA?

                              Lebronova najslabija tacka u igri i jeste skok - sut. Daleko, daleko vise se oslanja na ulaz, koji (bar ja tako mislim) ne moze niko da mu brani. Jer kad neko onoliko snazan, bez i skocan krene na vas, retko ko ce se usuditi da stane i "primi" faul u napadu ili krene da mu udari bananu.
                              Anthony je sjajan kosgeter, ali nije vodja, tu smo se slozili. Onaj sut iz mesta ne moze niko da mu brani. Jedna finta ulaza, finta suta, druga finta prodora i tako se brzo podigne na sut da je to gotovo nemoguce odbraniti.
                              Tako je pre 2 nedelje Lebronu u facu dao kos za pobedu. Malo mu zameram sto se slabije demarkira kao i Kobe. Mislim da se isuvise oslanjaju na prijem lopte ledjima okrenuti ka kosu, a manje na demarkaciju, tj kretanje bez lopte.
                              JR Smith je toliko talentovan da covek moze da bude all - star. Ima sve, bukvalno. Cak i odbranu kad hoce da igra, igra je fenomenalno. Videli smo svi sta je uradio Kobe-u pre nedelju dana, Bryant je imao drugi najgori procenat suta iz igre u karijeri.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • #60
                                Odg: KO CE OSVOJITI TITULU U NBA?

                                [quote author=pemarinkovic link=topic=1918.msg117702#msg117702 date=1267966464]
                                ???????? ?????? ??????? ?????? ? ??????? ???????? ??? ?????? ???? ??????????? ????, ?? ?? ???? ???????? ?? ??????.
                                [/quote]


                                fc te je 100% pogresno shvatio /6%^JH
                                Cim nisi ishvalio LBJ, nema tu razumevanja.

                                Comment

                                Working...
                                X