Announcement

Collapse
No announcement yet.

Brno 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ja sam mislio do italije plivajuci... Pa ako je ko "za" moze zamnom

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • #92
      Da li je moguće da pre reprize trke objavite vest sa rezultatima?

      Comment


      • #93
        Sa velikim zadovoljstvom možemo da kažemo da će Brno biti na kalendaru barem još 5 godina. Reginalne vlasti na nekoliko nivoa su prihvatile da pojačaju svoj udeo u finansiranju događaja i do 2020. Automotodrom Masarykova Okruhu će biti jedna od staza u MotoGP kalendaru...

        We'll be back!

        Comment


        • #94
          Originally posted by Vanja #66 View Post
          Sa velikim zadovoljstvom možemo da kažemo da će Brno biti na kalendaru barem još 5 godina. Reginalne vlasti na nekoliko nivoa su prihvatile da pojačaju svoj udeo u finansiranju događaja i do 2020. Automotodrom Masarykova Okruhu će biti jedna od staza u MotoGP kalendaru...

          We'll be back!
          E, ako ste odlucili da se vratite u Brno naredne godine, znaci da je bilo dobro.
          Drago mi je, cekamo slike i utiske
          sigpic

          Comment


          • #95
            Uopste nisu u igri male pare. Mislim da je to sasvim normalno. I naravno da cekamo utiske

            Comment


            • #96
              Drustvo, da ne bih pravila guzvu ovde, ostavljam vam link s slikama : ))
              https://www.facebook.com/am12mm93/me...1238720&type=3


              P.S. Cesi su jako prijatni ljudi, vecina njih ne zna engleski, ali ce pokusati da vam pomognu koliko god je to moguce(to ukljucuje da umesto vas pitaju druge prolaznike, da vas odvedu do mesta koje vam treba, da pokusaju preko google translate da se sporazumeju s vama).
              Grad je prelep, deluje mirno iako uvek ima ljudi na ulicama, saobracaj savrseno funkcionise, sto se tice prevoza do same staze, besplatan autobus br. 400, koji ide na svakih 10min.
              Cene su slicne nasim, nesto malo vise, ali tu smo.
              Najbolji sektor za gledanje trke-C, ovom prilikom bih da se zahvalim svim #46 fanovima sto su me prihvatili kao svoju : ))
              Cena hrane i pica unutar staze su pristupacne, sto se tice kupovine stvarcica nekog od vozaca tu sve zavisi koji je vozac u pitanju odnosno koji tim, ali u sustini cene mozete da pogledate i na netu, pa da znate okvirno koliko vam za sta treba.
              Ukoliko nemate paddock pass, kao sto mi nismo imali onda cekate ispred vozace i vijate ih, kao sto smo mi uradili. U sustini do vecine moze da se dodje, ako ih cekate, ali posto smo mi zeleli da sve odgledamo(FP,QP,WUP) onda smo uhvatili samo par vozaca, ali smo dosta njih videli u prolazu.
              Da li je vredelo otici- DA, da li treba opet otici- DA : ))
              Last edited by Brana; 17-08-15, 13:14.
              sigpic

              Comment


              • #97
                E brano brano, ja ocekivao preko pola tribina transparent "MM ozeni me" a ti nista

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • #98
                  Samo polako, nece mi valjda ovo biti prva i poslednja trka (Iskreno se nadam) : ))
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Kako Brana nonšalantno promoviše svoj FB Dajte ovako normalno par sličica čisto da vidimo kako vam je bilo
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ja nemam fb. Stvarno je mogla neka slika da i ja vidim

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • Evo nekih, sto se tice video zapisa, to cete morati da cekate, jer ih ima mnogo.










                        sigpic

                        Comment


                        • Stiže ravno 80 slika (od 450+ koliko imam), traje dok se smanje na veličinu prihvatljivu za forum. A video snimci će morati da sačekaju sutra... Što bi rekao Gigi - želim taj posao da odradim jednom, ali kako treba.

                          Sve slike u original veličini ću da bacim na neki google drive verovatno (cirka 3GB), zajedno sa izvornim snimcima, a ono što sredim kačim na YT i odmah prosleđujem ovde.

                          Brano, gde je onaj lepi autić na Svet Automobila, treba li da reagujem?
                          Last edited by Vanja #66; 17-08-15, 15:05.

                          Comment


                          • Lijepo lijepo, girls su najlijepe

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • A jeste vi (Vanja i Brana) išli zajedno, ili ste se sreli tamo negdje?

                              Policajke su najbolje

                              Comment


                              • Išli smo zajedno, autobusom iz Srbije do Brna sad i nikad više... Tamo smo sreli bar 30ak ljudi odavde, ko zna još koliko su nam promakli, uglavnom smo bili sa ekipom iz Aranđelovca i sa našim međunarodnim cimerima... No, polako, ide cela priča, smorićete se dok iščitate...

                                Comment

                                Working...
                                X