Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma TWD ima previse filler epizoda ove sezone, sto se moglo i ocekivat sa Saviorsima.

    Comment


    • Sjajna epizoda TWD-a. Judžin trojanski konj. Sa Dvajtom sam u nekoj sivoj zoni, stalno me vozaju, al imam osecaj da ce na kraju ispasti dobar tip. Rat je blizu, bice haosa. I dalje cekam da Tara kaze Riku za onu grupu riba naoruzanih do zuba.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Firefly Osecam se kao Seldon iz TBBT kad god se setim kako su kreteni iz Foxa otkazali tako dobru seriju. Jeste da je bilo davno ali svejedno tesko mi pada.
        sigpic

        Comment




        • Sta radi ovaj covek
          Na kako sofisticiran i nenametljiv nacin dominira svakom scenom.

          Comment


          • Ja sam odgledala the night of i stvarno je odlicna serija, apsolutna preporuka.
            E sad ne znam da li da gledam Westworld ili Taboo
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Bicu popljuvan zbog ovoga, ali moram da kazem.Mislim da sam prekasno pogledao Firefly(tj pre godinu dana), pa serija na mene nije ostavila bas jak utisak.Nakon svega sto sam pogledao pre toga, likopvi i radnja me nisu dovoljno zaintrigirali da bih bio zaludjen za serijom.Preostro bi bilo da je serija prosek, posto po dosta parametara odskace od proseka samo nije vrh vrhova kao sto sam stekao utisak da je neki predstavljaju.

              Dame nemojte da citate ovo.

              Spoiler
              Pogledao pre par dana Elle zato sto ju je Erik pohvalio i kakva je Izabela Huper drolja.Uzivala je ona u svim tim scenama seksa, samo zbog potrebe filma morala je da pokazuje dijametralno suprotne emocije.Verovatno misli u sebi dace Bog da je vise ovakvih snimanja, mada nisam nista gledao od nje tako da ne znam sta je snimala pre toga(sem The Piano Teacher) i koliku je satisfakciju imala u tome.Seksala se kako bi dobila Oskara i nije uspela u tome.Mogu tek misliti kako je njenon porodici ako su gledali film, posto joj sise iskacu u kadar na svakih pola sata.Neka je Ema dobila Oskara pre ove jadnice.Najgore od svega je sto Erik podrzava ovakvo devijantno zensko ponasanje.

              Comment


              • Istripovao si Maricu za obe stvari .
                sigpic

                Comment


                • Gledo li je netko seriju Mad dogs?

                  http://m.imdb.com/title/tt1652218/

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    Gledo li je netko seriju Mad dogs?

                    http://m.imdb.com/title/tt1652218/
                    Prva sezona dobra. Druga onako, trecu nisam zavrsio.

                    Nekako sam se razocarao..
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • A gdje mogu da gledam

                      Comment


                      • https://thepiratebay.org/torrent/704...DTV_(XviD_MP3)

                        prve dve sezone

                        https://www.prijevodi-online.org/ser...w/997/mad-dogs
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by Erik View Post
                          Istripovao si Maricu za obe stvari .
                          Za prvi deo posta sam bio ozbiljan.Od znacajnih serija nisam gledao samo Six Feet Under i Battlestar Galactica(koji cu mozda da krenem kroz nekoliko dana).Sve serije koje cu da navedem vec u prvoj sezoni imaju kompleksniju i slozeniju radnju, a i sami likovi su dobro predstavljeni i bolje karakterizovani u odnosu na Firefly.Nabrojacu samo zavrsene serije:Boardwalk Empire, Mad Men, Rome, Oz, Deadwood, The Shield, Dexter, Twin Peaks, The Sopranos, BB i The Wire.Opet kazem da sam seriju gledao ranije i pre navedenih serija sigurno bih imao bolji utisak o njoj nego sto sada imam.Slazem se sa tim da je steta sto serija nije zazivela duze od jedne sezone.

                          Comment


                          • Kakva je Rome?
                            Posto imam HBO paket nekoliko godina i tek sam sad provalila da mogu HBO GO preko kompa da gledam
                            a tamo serija koliko hoces
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Kakva je Rome?
                              Posto imam HBO paket nekoliko godina i tek sam sad provalila da mogu HBO GO preko kompa da gledam
                              a tamo serija koliko hoces
                              Rim je zveriste od serije, toliko

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Rim je zveriste od serije, toliko
                                Hvala, onda da je ubacim na listu
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X