Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Bojana avatar!!!

    dok je Role na prinudnom odmoru

    on mi je jedan od najjacih likova, iz vise razloga
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Tek sam sada odgledao kraj i mogu reći da sam poprilično razočaran. Završetak serije nema veze sa životom. U prve dve sezone dobar nivo serije a kasnije sve lošije i lošije. Ja bih bre bolji kraj napisao, baš debilno.

      Falling skies
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Kako se isplati gledati Blacklist samo zbog

        Spoiler




        Sve ostalo bacis u vodu, ali on je covek klasa.
        Njavise sam zgotivio tog coveka dok sam gledao advokate iz Bostona. Kakav je on Bogotac, a jos u kombinaciji sa Deni Krejnom. Neprejebljiv tandem.
        Last edited by Sandugp; 09-03-16, 12:44.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ja ga prvi put zapazio u filmu White Palace koji sam gledao 2-3 puta pre malo vise od 10 godina na tv 1000.On i Suzan Sarandon

          Posle sam ga ja zgotivio u Boston Legal, ali ne bih mogao samo zbog njega da gledam The Blacklist.Ja se mucim sa prvim epizodama Person of Interest za koju jedva cekam da dodjem do dela oko kog se digo hajp oko serije.Nakon svega sto sam pogledao ne gledaju mi se proceduralne serije.Ili bih mogao nesto sto je kraceg formata sa sto manje praznog hoda u scenariju, ubija u pojam kada jedna sezona traje 20+ epizoda a da nije komedija.Toliko epizoda ne sluze nicemu nego da budu samo fileri.

          Edit:Jbga, podigli su mi se standardi.
          Last edited by Ricma; 09-03-16, 13:00.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Njavise sam zgotivio tog coveka dok sam gledao advokate iz Bostona. Kakav je on Bogotac, a jos u kombinaciji sa Deni Krejnom. Neprejebljiv tandem.




            Hvala sto me podseti vec sat vremena ih gledam na yt


            Ricma nastavlja da me odusevljava sa komentarima

            Imas serije gde jednostavno nema veze sto imas Boga oca epizoda. Te serije sluze za razbribrigu, a nisu komedije koje traju po 20min. Nikada one nece biti ni blizu kvaliteta Zice ili BB ali ce ti uvek biti drago da ih gledas dok se ne pretvore u haos(CSI Miami) primer.
            Last edited by l1m4r; 09-03-16, 13:03.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Spajder i Kjuzak briljirali u True Colors, ali je Blacklist previse nerealna za moj ukus. Covjek uvijek sve rijesi.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Spajder i Kjuzak briljirali u True Colors, ali je Blacklist previse nerealna za moj ukus. Covjek uvijek sve rijesi.
                Rece Vladan i pusti Walking dead da gleda

                Nema u njoj nista realno. Klasicna serija za uzimanje para kao i mnoge druge.


                PS: Svi da pogledaju pilot Suvisnog izvestaja, pa ima da se gleda posle toga bilo sta
                Last edited by l1m4r; 09-03-16, 13:14.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Kada sam bio klinac izasao je dugo najavljivani i opasno nahajpovan film sa njim i Kurtom Raselom. Zvezdana Kapija ili u originalu Stargate.
                  Stavise film i nije toliko los. I tu sam ga prvi put u zivotu spazio. Kasnije po ulozi u jos jednom hmmm legendarnom filmu Mislim da svi pogadjate da je rec o Sudaru. Zamislite naprzenog tinejdzera od nekih 13-14 godina u doba bez interneta, mobilnih telefona, raznoraznih eksplicitnih vise ili manje video klipova i ostalih cuda muda kako gleda taj film.
                  Tu sam skontao da je lik sposoban za izuzetne transformacije (izmedju ostalog ). I da je opasan glumac.

                  Prijatno sam se iznenadio kada sam video da je dao glas Ultronu u najnovijim Avendzerima.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Rece Vladan i pusti Waking dead da gleda

                    Nema u njoj nista realno. Klasicna serija za uzimanje para kao i mnoge druge.


                    PS: Svi da pogledaju pilot Suvisnog izvestaja, pa ima da se gleda posle toga bilo sta
                    Ja sam prije svega fan post apokalipsi, mogu sve i svasta iz tog zanra da gledam, i znam sta da ocekujem. Ista stvar sa epskom fantastikom i mitologijom.

                    Ali mi neozbiljno da ih u ovakvoj seriiji stalno namudri i uvijek pobijedi. Wire mi je odlicna, kao i Homicide bas zbog toga sto ne rijese sve, to je nemoguce.
                    sigpic

                    Comment


                    • Znate sta mi je jos zanimljivo u vezi ovog novog GOT trailera. Sto u pozadini konstantno pici Kris Isak

                      "No, I don't want to fall in love (This world is only gonna break your heart)"

                      Kontate poentu i u nazivu pesme "Wicked Game" i u tekstu iste ...

                      I da se nadovezem jos jednom:
                      Ja licno samo cekam Jurona, sve ostalo mi je manje vise nebitno. Ceka se BogOtac Grejdzoj.
                      Last edited by Sandugp; 09-03-16, 13:41.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Juron je spin doctor iz serije Borgen(Premijerka).Ofarbao je kosu u plavo verovatno zbog uloge, bio je na dodeli Oskara zato sto je film u kom je on glumio bio nominovan za najbolji strani film.Pojavljuje se u trejleru, tu mu vidimo ledja.

                        Zanimljivo da se jos jedna glumica iz te serije pojavila u cuvenoj epizodi Hardhome.To je ona majka koja je ''stradala''.Pojavljuje se i u Vinylu.

                        Mrsko mi je da kopam sada slike, video sam jos par.

                        http://www.imdb.com/media/rm18943242...f_=nm_phs_md_2

                        Comment


                        • Pojavljuje se 2-3 puta u trejleru, samo ga ja nisam u startu provalio. Cak nema ni povez preko oka (zato ga i nisam provalio).
                          On bi trebalo da bude crnokos sa dugom kosom do ramena otprilike i povezom preko oka, plavim usnama (jer pije one kurce koje piju i volsebnici iza Asaija- to isto sranje je pio i Pjat Pri onaj Warlock sa kojim se Deni obracunala u drugoj sezoni).
                          E sada pitanje je kako su ga tvorci serije zamislili.
                          Last edited by Sandugp; 09-03-16, 14:09.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post

                            Imas serije gde jednostavno nema veze sto imas Boga oca epizoda. Te serije sluze za razbribrigu, a nisu komedije koje traju po 20min. Nikada one nece biti ni blizu kvaliteta Zice ili BB ali ce ti uvek biti drago da ih gledas dok se ne pretvore u haos(CSI Miami) primer.
                            Ne gledam serije sa tih nacionalnih mreza zato sto dobru ideju iskoriste do besvesti i sto u sustini dok god je gledanost dobra ona ce se pustati bez obzira na kvalitet.PoI gledam bas zato sto ce uskoro kraj, inace da se nastavila pitanje je da li bih je uopste gledao i pored toga sto je nju kreirao Nolanov burazer.Znaju kada oni treba da stanu, ali sve su im serije u fazonu krava muzara.Ne mogu da pocnem nesto da gledam, a da ne znam kako ce to da se zavrsi.Smatram da sam se zajebao sto sam poceo da gledam The Big Bang Theory i delimicno sa Modern Family i bas zbog toga cekam poslednju sezoni i finale pa cu da izbindzujem sve propusteno.Nemam pojma ni kada cu da pogledam poslednje dve sezone Hausa.Generalno sa takvim serijama previse trosim vremena kada bih mogao na druge stvari da se skoncentrisem, ne smatram ih dovoljno dobrim da bi im posvetio vreme.Jedino bih takav tip serija gledao kada apsolutno nista ne bih imao da radim.

                            Ne trazim vrhunski kvalitet, vidis da gledam cak i osrednje serije tipa Vikinzi.Znaju da mi smetaju neke stvari(i to poneki put naglasim), neke i pored toga sto znam kakve su mane ja to istolerisem.Serije sa kablovskih televizija skroz druga prica, imaju glavu i rep.Kompletnije su i imaju zaokruzenu celinu.

                            Comment


                            • TBBT je serija koja je bas propala, ja kasnim otprilike 2 sezone i pitanje je kad cu da se nateram da je odgledam.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • O, ne, ponovo GOT godišnje doba.

                                Comment

                                Working...
                                X