Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Srecni ljudi i Bolji zivot ne mogu da se porede. Za mene je prva obicno sranje i ako ima par prejakih likova (Scepan, Popara, Lune). Sto se Porodicnog blaga tice samo Bogoljub . A i donekle Glogovac.
    Oni su valjali samo u prvom serijalu dok nisu otisle Tanja Boskovic i Dubravka Mijatovic.Primeti se bas razlika u kvalitetu u odnosu na ostatak, posle se Pavic pribegavao manje-vise poznatim zapletima(tipa glavni likovi su sumnjivi mafijasima) koje je koristio u drugim serijama.Nakon odlaska obe glumice likovi su razvijeni u drugom smeru, a i Popara je dobijao vise minuta u pocetku(bas je izdominirao) tada nego kasnije.Posle prvog serijala je bio slabo koriscen.S druge strane kada se to snimalo bio je stavljen znak pitanja na celu seriju jer se zbog nase poznate situacije u prvoj polovini devedesetih nije se znalo jos kolko ce da snimaju.

    Comment


    • Vruc vetar i Surda
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ta serija je mogla da bude odlicna (Srecni ljudi) ali je na kraju ispala ogromno sranje. Sadrzala je sjajnu glumacku ekipu: Nikola Simic, Bata Zivotinja, Danilo Lazovic, Djuza Stoiljkovic, Dragan Jovanovic .... Popara (nema sanse da se setim imena tog glumca, mogu da izguglam ali me mrzi) Ozren Soldatovic (isto kao sa poparom) su bili odlicni. Sto kaze Ricma izdominirali.
        ALI su zbog slabih honorara mnogi glumci napustili seriju (Jovanovic, Boskovic, Mijatovic) a njihove zamene su bile uzasno iritantne i lose pre svega, a ceo koncept je otisao u drugom pravcu i zato je kada se gleda u celosti srednje zalosna
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Comment


          • Otvorena vrata i brutalna dominacija svih glumaca na celu sa velikom Vesnom Trivalic

            Moram jos da napomenem i Sloznu bracu. Najjaca domaca serija svih vremena

            Comment


            • Osecam se k`o da sam neki ugrozeni gej a svi ostali strejteri kada toliko hvalite OV.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • E da vidis Ljuba se setio "Slozne brace" .... a to smo svi zaboravili .... Jeste vrh Pogotovu sto je tamo Cobi (znaci ne-glumac) dominirao. Ima covek jednostavno talenta za to. U sustini u nasoj kinematografiji vidis gde je Pejakovic i znas da to valja.... Znaci nema dalje, gde on radi u kom projektu on sudeluje (kao glumac i scenarista) to ne moze da ne bude dobro (izuzetak su oni nastavci Andjela ali cak i tu ima neke svoje momente)
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  E da vidis Ljuba se setio "Slozne brace" .... a to smo svi zaboravili .... Jeste vrh Pogotovu sto je tamo Cobi (znaci ne-glumac) dominirao. Ima covek jednostavno talenta za to. U sustini u nasoj kinematografiji vidis gde je Pejakovic i znas da to valja.... Znaci nema dalje, gde on radi u kom projektu on sudeluje (kao glumac i scenarista) to ne moze da ne bude dobro (izuzetak su oni nastavci Andjela ali cak i tu ima neke svoje momente)
                  Slozna braca kako smo to zaboravili auuu..Nikola Pejakovic sta reci i kad je 5min. u nekom filmu je dovoljno da nesto da dodatno tom filmu ,kad neko pomene njegovo ime meni uvek prva asocijacija na njega bude onaj monolog
                  u filmu Mrtav Ladan (sto navodi dalje da je gore pomenuti detektiv degenerik ..).
                  GIFSoup

                  Comment


                  • Ljubav na seoski nacin ko nije gledao ne zna sta je propustio Djekna takodje uz Kamiondzije i Otpisane jedna od najboljih nasih serija 20. veka
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Хаха најјача је.

                      "Прија Стамена, дај ми још једно 4-5 голуба та дивљака да чалабрцнем па да идем кући да ручам"

                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • @Sandugp

                        Za ove sam siguran da su otisle zbog honorara dok zbog Dragana Jovanovica ne znam.Njegov lik je postao suvisan i neupotrebljiv jer nije tu bila uspostavljena hemija sa novom Djinom, obe glumice su bile drugacijeg karaktera od prethodnih i sa te strane bio je veoma tezak zadatak zameniti ove dve ''zajebane''.One su bas ispale suprotno od toga i dale su skroz drugu/dosadnu dimenziju.Zbog zamena je ubijena radnja kao i par likova koji su bili zanimljivi ili su mogli to da budu.

                        Comment


                        • I on je zbog honorara, znam ja
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Jao da, "Slozna braca", vrhunska serija
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ja definitivno imam neka sizofrena cepanja...
                              Gro serija pomenutih meni se ne dopada, evo recimo TLNadrealista su mi top class a recimo "Slozna braca" nista posebno.
                              Pa onda serije `90-ih na ovamo iz kuhinje porodice Pavic... ajde moze "Bolji zivot" ovo ostalo sve u jarak
                              Cim vidim/osetim neko "fuserenje" po nekoj mojoj viziji, interes mi pada rapidno i momentalno, sa nikakvim sansama za popravljanje utiska.
                              Grozim se takodje serija za sve uzraste, gde moze da gleda unuk sa bakom a deda sa zaovom... i svim tim rodbinski relacijama
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Policajac sa Petlovog brda isto dobar meni,najjaca su braca Grdoje i Vukoje
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X