Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Dekard View Post
    Stigli gejevi u TWD.
    Da , lol
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ja vec minimum 10. godina trazim ime jedne spanske serije iz `80-ih i nikako da doznam kako se zove.
      Ima li neko da bi probao da mi pomogne ?
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by AIRBORNE View Post
        Ja vec minimum 10. godina trazim ime jedne spanske serije iz `80-ih i nikako da doznam kako se zove.
        Ima li neko da bi probao da mi pomogne ?
        Sprdas se
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ne, zasto bih ?
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Pricaj onda
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment



            • Evo ovako... nadam se da mi se neces(te) smejati a i ovakve se serije vise ne prave...
              "Klinci iz kraja" mislim da ih je bilo 5-6, tri decaka i dve devojcice.
              Radnja se desava u nekom mestu, gradu... na moru. U jednom trenutku oni se upoznaju sa starim mornarom koji zivi tu na nekoj neurednoj plazi u polupanom brodu i prijateljstvo se radja. Gradske vlasti zele da uklone taj brod i da isele mornara ali druzina to nedozvoljava, krecu u akciju odbrane njima bitnih stvari. Pored toga, izmedju samih clanova druzine pocinju prve ljubavi, simpatije...
              Deckic koji najbolje kotira u svemu se zove Ćavi a devojcica koja je glavna u zenskom delu drustva je , cini mi se Ava.
              Eto...
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Jel to je crtana serija?

                Los Chicos Del Barrio

                https://www.youtube.com/watch?v=byuFjnJUW6k
                Last edited by goku; 25-02-15, 00:38.

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Jel to je crtana serija?Los Chicos Del Barrio
                  Ma jok bre Rekao bi` da je crtana serija... to je ipak jedan vazan detalj. Serija je u koloru Spica je u fazonu - oni voze bicikle... prema plazi pa su snimani malo s preda malo ozada...
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Pocela sam da gledam Amerikance, odlicna je serija, stigla sam do polovine 1.sezone i bez problema moze da se nosi sa Homelandom. Doduse, moguce je da je 1.sezona Homelanda jaca, ali to cu tek da vidim kad odgledam celu sezonu.

                    Ne znam koliko je ovo tacno, ali dobro zvuci

                    Turns Out The CIA Keeps A Close Eye On What Sort Of Information Is Included In FX’s ‘The Americans’
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Pocela sam...
                      jos ces da vidis "cirkusa" a sto se linka tice, cuj nista ne cudi
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Gledam sinoc Babylon 5, kad u jednoj epizodi vidim poznatu njusku



                        pojavljuje se samo na nekoliko minuta... davne '97.

                        Comment


                        • Pre par minuta sam pogledao poslednju epizodu TP, ovome se uopste nisam nadao.Svo vreme se pitam sta se ovo upravo desilo, sokiran sam.Procitao par stvari sa TP wiki i skontao da sam ponovo bio u zabludi i da me je Linc ponovo istrolovao.Pogledace se jos jednom pre nego sto izadje nova sezona taman da jos detaljnije ispratim.Vrhunska atmosfera, odlicni likovi i fenomenalan soundtrack, moje prve asocijacije za ovu seriju.

                          Raduje me sto ce se prikazivati na Showtime-u zato sto emituju veoma kvalitetne serije i optimista sam po pitanju toga sta ce se desiti u ovih 9 epizoda zato sto sigurno nece da bude razvodnjavanje radnje kao od desete epizode druge sezone pa do dvadesete.Prva sezona je malo bolja, ali druga ima par epizoda od kojih ostanes bez reci.U par situacija(dok je rezirao drugu sezonu) koliku je on slobodu dobio i koliko se zajebavao sa nekim stvarima.Poslednje tri epizode su po meni bile odlicne.U pogresno doba je izasla, kada kablovske televizije nisu imale veliku ulogu kao sada.Retko koja serija uspe da odrzi kvalitet u dvadeset i vise epizoda.

                          Comment


                          • Bas bas lagano jedna od najboljih serija svih vremena.

                            Comment


                            • Sta je ovo danas? Prvo Brajan Krenston u B5, potom (ponovno) odusevljenje TP-om i Stenli na kraju

                              Kao da mi je neko otvorio kolekciju i izvadio par nasumicnih stvari sa vrha.
                              sigpic

                              Comment


                              • The Knick



                                Серија пршти. Болница у Њујорку у 1900. години. Медицина у развоју али не можете ни да замислите методе лечења из тог времена. Мало напредније од ракије и листа купуса и масти. Препоруку сам прочитао овде и ево, сада сам погледао две епизоде и могу да потпишем да је изузетна и одвратна.

                                Свака препорука од мене, нешто капирам да ће свидети сваком коме се свидело и Пики Блајндерс, наравно, под условом да има желудац за ово.

                                П.С. Заборавих да напоменем, касније се навикнете на гадости.
                                Last edited by Урош94; 27-02-15, 22:10.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X