Announcement

Collapse
No announcement yet.

Odigrani listici

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Wolfsburg-Real preko 4.5 zuta kartona @1.95

    Sudija je Rocchi , koji u zadnje vrijeme i ne pokazuje previse kartona, ali posto je veceras ogroman ulog nadam se da ce preko ove granice. Wolfsburg je bio i previse nervozan u petak protiv Leverkusena i dobio cak 4 kartona, pa bi slicno mogli biti i veceras ako Real dodje do ranog vodstva. Uz to, ocekujem da Real dobije bar 2 zuta, sto rijetko kad ne bude .

    PSG-City preko 4.5 zuta kartona @ 1.85

    Sudi Mazic, koji je skoro sudio revans United-Liverpool i lagano presao preko ove granice. PSG je i u prethodnoj rundi igrao s engleskim timom i u obje utakmice je granica kartona isla preko, pa zasto ne i veceras .

    River-The Strogenst 1 @ 1.20

    River trenutno treci u svojoj grupi, ali pobjedom u vecerasnjem mecu idu na drugo mjesto gdje bi sebi stvorili lijepu situaciju pred posljednje kolo . Gosti, ekipa iz Bolivije, kao i reprezentacija, puno nezgodnija na svom terenu ( zbog nadmorske visine ) , nego u gostima i mislim da ce ovo argentinski gigant da dobije bez ikakvih problema .

    Rosario go @ 1.20

    Sjajni Argentinci docekuju Palmeiras, koji ih je pobijedio u prvom okrsaju, ali vise sretno nego spretno, poveli su, pa onda sve vrijeme cuvali svoj go, Rosario je promasio i penal na toj utakmici i na kraju izgubio, ali veceras ne vjerujem da ce se to desiti. Rosario je u ovom trenutku jedna od najjacih juznoamerickih ekipa i bitno im je samo da ne izgube veceras i skoro sigurno prolaze dalje .

    Atletico Nacional-Fortaleza 1 @ 1.15

    Mislim da je Nacional aktuelni sampion Kolumbije i ovo igram samo da mi malo pojaca kvotu, ne vjerujem da ce biti problema .

    5.97
    5
    5
    6-0
    3
    4-1

    Bez vecih problema .


    Dortmund-Liverpool preko 3.5 zuta kartona @ 1.70

    Ovo jeste duel dvije fine ekipe, koje inace ne dobijaju previse kartona, ali kad sam vidio da gospodin Velasco Carballo dijeli pravdu, ne mogu da ne odigram. Jednostavno, ne ide mi uz njega manje od 4 zuta na jednoj cetvrtfinalnoj utakmici .

    Bilbao-Sevilla preko 4.5 zuta kartona @ 1.65

    Sudija je Clattenburg sto bas i nije ohrabrujuce, ali posto je stvarno rijetkost da u duelu spanskih ekipa prilicno slicnih kvaliteta bude manje od 5 zutih kartona igram ovo .

    Boca Juniors- Bolivar 1 @ 1.20

    Boca prije 4. kola u slicnoj situaciji, kao sto je River bio sinoc, ali mislim da bi i ishod vecerasnjeg meca mogao biti slican Riverovom. Bolivar je trenutno drugi u grupi ( ispred Boce i iza Racinga), ali nakon vecerasnjih meceva ce biti bas bas cudo ako ostanu ispred Boce .

    Racing-Dep.Cali 1 @ 1.35

    Utakmica iz iste grupe. Racing pobjedom dovodi sebe u sjajnu situaciju pred posljednja 2 kola. Gosti imaju 2 remija i poraz do sada, sto znaci da veceras vjerovatno nemaju sta traziti .

    4.54
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post


      Dortmund-Liverpool preko 3.5 zuta kartona @ 1.70

      Ovo jeste duel dvije fine ekipe, koje inace ne dobijaju previse kartona, ali kad sam vidio da gospodin Velasco Carballo dijeli pravdu, ne mogu da ne odigram. Jednostavno, ne ide mi uz njega manje od 4 zuta na jednoj cetvrtfinalnoj utakmici .

      Bilbao-Sevilla preko 4.5 zuta kartona @ 1.65

      Sudija je Clattenburg sto bas i nije ohrabrujuce, ali posto je stvarno rijetkost da u duelu spanskih ekipa prilicno slicnih kvaliteta bude manje od 5 zutih kartona igram ovo .

      Boca Juniors- Bolivar 1 @ 1.20

      Boca prije 4. kola u slicnoj situaciji, kao sto je River bio sinoc, ali mislim da bi i ishod vecerasnjeg meca mogao biti slican Riverovom. Bolivar je trenutno drugi u grupi ( ispred Boce i iza Racinga), ali nakon vecerasnjih meceva ce biti bas bas cudo ako ostanu ispred Boce .

      Racing-Dep.Cali 1 @ 1.35

      Utakmica iz iste grupe. Racing pobjedom dovodi sebe u sjajnu situaciju pred posljednja 2 kola. Gosti imaju 2 remija i poraz do sada, sto znaci da veceras vjerovatno nemaju sta traziti .

      4.54
      5
      5
      3-1
      4-2

      Malo bilo problema sa Sevillom, jer je svih 5 zutih u drugom doslo, ali ostalo je bas lagano islo .

      SINGL :

      Granada-Malaga 1 @ 2.30

      U zadnjih 10 odigranih meceva, 9 puta je domacin slavio, samo su proslo remizirali 2-2 . Granada se bori za opstanak u ligi, a Malaga je udaljena 12 bodova od opasne zone, ali i 8 bodova od LE, tako da ne mogu ici ni gore, ni dolje realno, tako da bi kec mogao doci .


      Drugi listic :

      Genk - Oostende 1 @ 1.65

      5. i 6. na tabeli, ali mislim da je Genk bolja ekipa i zbog toga ovo igram, bez nekog posebnog objasnjenja .

      HJK Helsinki-VPS 1 @ 1.30

      Vec godinama najkvalitetnija ekipa u Finskoj, vjerovatno ove godine napadaju novu titulu, pa ce biti veliko iznenadjenje ako protiv VPS-a ne dodju do 3 boda .

      Cork City-Wexford 1 @ 1.25

      Cork u borbi za sami vrh, gosti ce se boriti za opstanak u ligi vjerovatno do samog kraja .

      San Lorenzo go @ 1.40

      Igraju u gostima protiv Godoy Cruza, koji je fantasticno startovao u ovoj sezoni argentinskog prvenstva, ali mislim da je San Lorenzo i pored losijeg starta i dalje bez dileme kvalitetnija ekipa od vecerasnjeg rivala. Na kraju krajeva, San Lorenzo ne biljezi neki rezultate, ali i kad gube daju po bar jedan go, pa se nadam da ce i veceras uspjeti u tome .

      Colon go @ 1.25

      Docekuju Patronato, ekipe sa skoro jednakim brojem bodova nakon 9 kola, ali isto tako i ekipe koje igraju bas efikasne utakmice od pocetka sezone. Na 9 utakmica koje je igrao Colon u ovoj sezoni palo je cak 35 golova, pa je nerealno ocekivati da veceras ne daju go ..


      4.69
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Granada 0-0 .

        Na drugo Cork izdao, preko 30 suteva, ali dovoljno samo za 1-1 :/

        EDIT:

        Idemo Italijani .

        Frosinone-Inter 5+ zutih
        Sassuolo-Genoa 5+ zutih
        Chievo-Carpi 5+ zutih
        Milan-Juventus 6+ zutih

        9.09
        Last edited by Dale; 09-04-16, 13:07.
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post




          Idemo Italijani .

          Frosinone-Inter 5+ zutih
          Sassuolo-Genoa 5+ zutih
          Chievo-Carpi 5+ zutih
          Milan-Juventus 6+ zutih

          9.09
          9
          3 :/
          5
          7

          Steta bas, isto sam odigrao i danas :

          Empoli-Fiorentina 5+ zutih
          TOrino-Atalanta 6+ zutih
          Sampdoria-Udinese 5+ zutih
          Palermo-Lazio 5+ zutih

          10 kvota
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Tako je Italijani

            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Live



              http://www.livescore.com/soccer/holl...cht/1-1983547/

              Comment


              • LIVE :

                Ural-Rubin preko 4.5 kartona

                @ 3.59

                EDIT: Penal, skoro 40 prekrsaja i na kraju samo jedan zuti i to za prigovor, svasta
                Last edited by Dale; 18-04-16, 16:52.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Gdje Petrovac?
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Arsenal 1
                    Milan 1
                    Milan-Carpi preko 4.5 zuta
                    Granada-Levante preko 6.5 zutih
                    Anderlecht go
                    Delaney preko 15.5


                    13.17
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Brat mi da 4eura, pa velih sebi; Haj' da ih iskoristim na najbolji moguci nacin.
                      I eto.
                      Samo se dvoumim hocu li stavit sve na Lester ako prodjem Arsenala.

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Gdje Petrovac?
                        Tu sam.

                        Forum me ne motivise vise, ne znam sta mi se desilo.

                        Pozdrav.
                        Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                        Comment


                        • Ne moras ulagati one virtualne pare no cisto postavljaj onako parove. Cisto radi reda.

                          Vjerujem da ces tada mnogo vise pogadjati jer nebi imao pritisak i ujedno vecu slobodu bi imao.

                          Imali bi i mi i ti fajde od toga.
                          Last edited by Dule Krtola; 23-04-16, 20:29.

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Arsenal 1
                            Milan 1
                            Milan-Carpi preko 4.5 zuta
                            Granada-Levante preko 6.5 zutih
                            Anderlecht go
                            Delaney preko 15.5


                            13.17
                            Daj neki predlog za sutra samo malo ranije da ne zurim da ih stignem
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • 20160424_112309.jpg

                              Suze krijem same teku...
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by stewanoskipp View Post
                                Daj neki predlog za sutra samo malo ranije da ne zurim da ih stignem
                                Tek sam se sad logovao na forum, tako da nisam ovo prije vidio. Nisam jos nista igrao, cim odigram postavit cu

                                LIVE :

                                Frosinone-Palermo preko 6.5 kartona @ 2.79

                                Na poluvremenu su bila 2, ali posto je ovo borba za goli zivot ocekujem da se u drugom gospodin Rocchi razmase

                                EDIT: Jedan falio, mada je Sorrentino ukrao jedno 5 minuta i na kraju ne dobi karton, ali haj jbg ..
                                Last edited by Dale; 24-04-16, 13:26.
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X