Announcement

Collapse
No announcement yet.

Generalna diskusija za Moto3 u 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    raspored za 2015

    Comment


    • #17
      Originally posted by Dule Krtola View Post
      a i možda Maria dobije 3 motor Estrella Galicia
      Da, mislim da je upravo ta priča bila... Možda se nešto izmenilo u međuvremenu...

      Comment


      • #18
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        Da, mislim da je upravo ta priča bila... Možda se nešto izmenilo u međuvremenu...
        Da,da..Ali baš me interesuje šte može Estrela Galisija naredne sezone.. Ali baš me interesuje... A i mislim da konkurencija nikad slabija nije bila..

        Comment


        • #19
          Ma ja sam na Twiteru naleteo na tako neke vjesti kako 2015. ona vozi za Team Calvo u MOTO 3, ali jos nema nikakve zvanicne potvrde, pa reko daj da pitam ove sa naseg foruma oni svasta znaju , pa da nisu naleteli na na neku sveziju novost.
          A bas bih volio da i ona dobije mjesto u sledecoj sezoni u MOTO 3 bilo u Calvu bilo u Galiciji, pa da mogu da pratim i nju i Anu...

          Comment


          • #20
            Originally posted by velimirknin View Post
            Ma ja sam na Twiteru naleteo na tako neke vjesti kako 2015. ona vozi za Team Calvo u MOTO 3, ali jos nema nikakve zvanicne potvrde, pa reko daj da pitam ove sa naseg foruma oni svasta znaju , pa da nisu naleteli na na neku sveziju novost.
            A bas bih volio da i ona dobije mjesto u sledecoj sezoni u MOTO 3 bilo u Calvu bilo u Galiciji, pa da mogu da pratim i nju i Anu...
            A dobro Ana je na početku bila atrakcija a već sada sa svojim rezultatima zrela da napusti grid ali eto sponzori,rekalame... Maria po meni izgleda dosta ozbiljnije no Ana. I možda si sam viđeo da nju stvanljaju u Galisiju kod Azamore... A Wikipedia u Calvo.. Može svašta biti ali Maria je u Moto3 Cev vozila za Galisiju, tako da prije će da će voziti za Azamoru

            Comment


            • #21
              Calvo

              Comment


              • #22
                Ana je dobila krš od motora ove godine i krš od podrške tog tima. Prošle godine je na KTM-u koji se nije menjao od početka godine (njen nije, Vinalesov jeste) sasvim fino napredovala, ove godine je imala tu nesreću što je opet bila samo "mamac za publicitet"... Mislim da ona i Maria imaju isti potencijal, ali Maria ima veću podršku. Motosport je daleko od pravednog...

                Comment


                • #23
                  Evo i da ozvanicimo http://www.motogp.com/en/news/2015/C...power+in+Moto3

                  Comment


                  • #24
                    Ako sumiramo test voznje, svi su koliko toliko zadovoljni i dosta toga su isprobali, zaista pozitivna impresija
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Rodjendanac
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Uf, to mu je baš trebalo pred novu sezonu...

                            Comment


                            • #29

                              Comment


                              • #30
                                Biće on dobro, to je sića za njih...

                                Comment

                                Working...
                                X