Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 MotoGP predsezona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Velika panika kad diras Rossija
    Ako vama nije dovoljno sto je ove sezone bio 2., a vec znamo ko je i sta je... Mozda Markez ima samopouzdanje sada, ali svasta je moguce. Kako je Lorenco poletio na pocetku u Kataru, ja se ponadao... Ali onaj pad i eto. Nekom ce da svane kad se drugom smrkne, pa kako bude. Moje misljenje
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • #62
      Haha znas kako ja ne dam na moje macice ni na mladjeg ni na starijeg, ali isto tako stojim iza toga da je Rossi neko ko zavredjuje svu paznju i postovanje i da nece tek tako lako odustati ili prepustiti nekome pobede... Njegova zelja i trud daju savrsen sklop za sam top tabele, sto se tice mog maceta, e pa jeste mladji, Marca vuce Rossi koliko i on njega, ali msm da obojica mogu mnogo toga jedan od drugoga da nauce...
      sigpic

      Comment


      • #63
        Originally posted by quard1aN View Post
        Velika panika kad diras Rossija
        Ako vama nije dovoljno sto je ove sezone bio 2., a vec znamo ko je i sta je... Mozda Markez ima samopouzdanje sada, ali svasta je moguce. Kako je Lorenco poletio na pocetku u Kataru, ja se ponadao... Ali onaj pad i eto. Nekom ce da svane kad se drugom smrkne, pa kako bude. Moje misljenje
        Ali ja ne diram Rosija, samo govorim činjenice... Rekao sam da trenutno Markeza ne može niko zaustaviti. Nisam rekao da je to Rosijevo 2 mijesto loše, ne znam đe si to viđeo... Ne mogu se uvjek ponavljati

        Comment


        • #64
          Originally posted by Brana View Post
          Haha znas kako ja ne dam na moje macice ni na mladjeg ni na starijeg, ali isto tako stojim iza toga da je Rossi neko ko zavredjuje svu paznju i postovanje i da nece tek tako lako odustati ili prepustiti nekome pobede... Njegova zelja i trud daju savrsen sklop za sam top tabele, sto se tice mog maceta, e pa jeste mladji, Marca vuce Rossi koliko i on njega, ali msm da obojica mogu mnogo toga jedan od drugoga da nauce...
          OK,OK ali ja i dalje stojim iza mojih izjava... Niti sam rekao da Rosi ne zaslužuje poštovanje ni pažnju ali da Markez trenutno ima više motiva,želje...

          Comment


          • #65
            Originally posted by Dule Krtola View Post
            Ali ja ne diram Rosija, samo govorim činjenice... Rekao sam da trenutno Markeza ne može niko zaustaviti. Nisam rekao da je to Rosijevo 2 mijesto loše, ne znam đe si to viđeo... Ne mogu se uvjek ponavljati
            Brate ne kazem ja da si ti rekao da je to lose. Samo ti govorim kako je Rosijevo drugo mjesto ove sezone napredak i vracanje starog sjaja. A za Markeza... Nicija nije do zore gorila. Ako ne sledece sezone, doce novih ludaka u karavan
            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
            sigpic

            Comment


            • #66
              Marc je mozda u prednosti jer nije toliko dugo u gp-u kao Rossi, Pedrosa, Dovizioso itd. i jos ga niko nije naceo, makar nije iskusio to u onolikoj meri u kolikoj su njegove starije kolege...
              sigpic

              Comment


              • #67
                Originally posted by Brana View Post
                Marc je mozda u prednosti jer nije toliko dugo u gp-u kao Rossi, Pedrosa, Dovizioso itd. i jos ga niko nije naceo, makar nije iskusio to u onolikoj meri u kolikoj su njegove starije kolege...
                Ne bih da isticem nikoga, ali to Pedrosa najbolje zna
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Pedrosa se jadan koprca, vozi okej, ali mu uvek nesto fali... Ili je njih 5 ispred njega, a ovi koji su iza ga usporavaju ili vreme nije dobro ili jednostavno sve krene po zlu...
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Brana View Post
                    Pedrosa se jadan koprca, vozi okej, ali mu uvek nesto fali... Ili je njih 5 ispred njega, a ovi koji su iza ga usporavaju ili vreme nije dobro ili jednostavno sve krene po zlu...
                    I tako skoro deceniju vec
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Vi niste normalni .

                      Comment


                      • #71
                        Nikada mi nije padalo na pamet da navijam za Pedrosu , ali , čitajući sva omalovažavanja na njegov račun , žarko bih želeo da upravo on bude sledeći šampion . I Janone , i Zarko , i Kale i Rosi ponovoponovoponovoponovo fade away , fade out , Shut your Bigmouth .

                        Comment


                        • #72
                          Go go go Dani go go , goooo ne budi loood !

                          Comment


                          • #73
                            My friend Goo !

                            Comment


                            • #74
                              Zašto me mrziš što volim Daniiiiijaaaaaa !

                              Comment


                              • #75
                                Trula Koalicija cija i ja ....

                                Comment

                                Working...
                                X