Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post

    Hoću da se upoznam malo sa psihologijom LGBT zajednice da bih pokušao da vas skontam.

    Kako ovaj post deluje provokatorski ali ti znaš da sam ja dobra duša i da nije provokacija. Čista znatiželjnost




    zamisljam tebe sad kako gledas forest gampa i pokusavas da shvatis "psihologiju"




    kako odgovor deluje provokatorki,ti znas da nije i da je napisan sa puno ljubavi
    Wizard

    Comment


    • Nisam skontao

      Mene to ozbiljno interesuje. Kad ti se to javilo, rano u detinjstvu ili? Video kao tipa i pomislio ili? Ja sam od malena ludeo za ženskim bujnim grudima, pa bih da skontam jesi rodjen tako ili je socijalizacija uradila svoje

      I kako se vi upoznajte uopšte?

      Kako znaš je l neko gej ili nije?

      Vizuelno ili?

      Iljadu pitanja malo odgovora.

      Kako se to desi taj bag meni to nije jasno brate.

      Comment


      • topic su serije...pa cu se zadzati tu




        LM,pogledao sam poslednju epizodu the last kingdom,fantasticno su je zavrsili (ako,ostavili su otvorenu mogucnosta za dalje)


        fascinantno je kako su britanci napravili od svoje istorije fransizu,msm,znao sam i pre,ali uvek me oduseve


        i
        Wizard

        Comment


        • Dje pomenu Britance.. sad sam se sjetio jos dvije serije koje bih dodao na onu listu koju sam napravio za Wolfa Downtown Abbey i The Tudors. I da ubacim jos i The Borgias i ako nisu Britanci u pitanju. Nekako ide u isti kos... mozda zbog Jeremy Ironsa

          Comment


          • bordžije je radio show time,ali ja ih nekako veyem za britance

            sto se pak opatije tice,zameram (sitna duša ) sto nisam video da su slušali radio a još više,niko nije pomenuo vimbldon
            Wizard

            Comment


            • Gledao neko Normal People? Predivna serija, priča koja je bas onako radjena za "nas" ljude u kasnim dvadesetim i ranim tridesetim
              Kao prvo sjajni glumci, scenario radjen po knjizi a rezirao Leni Abrahamson, reditelj filma Room.
              Ima samo 12 epizoda i to traju po pola sata...pravi mali dragulj od serije

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Heartbreak View Post
                Gledao neko Normal People? Predivna serija, priča koja je bas onako radjena za "nas" ljude u kasnim dvadesetim i ranim tridesetim
                Kao prvo sjajni glumci, scenario radjen po knjizi a rezirao Leni Abrahamson, reditelj filma Room.
                Ima samo 12 epizoda i to traju po pola sata...pravi mali dragulj od serije

                Odlična irska serija.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Odlična irska serija.
                  Jos hteo da napisem da obavezno pogledas Pisi Olja sta valja, nemoj da saznajem od drugih
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Heartbreak View Post
                    Jos hteo da napisem da obavezno pogledas Pisi Olja sta valja, nemoj da saznajem od drugih [emoji3]
                    : )) znas me, ma skoro sam je odgledala mozda pre 10ak dana, a nisam dolazila ovde.
                    Iskreno nisam te se ni setila, ni ti se nesto bas ne ubi od svog prisustva ovuda.

                    Odgledala pre toga napokon How to get away with murder.. e a bas sam se nesto mucila na kraju, ali izdrzala sam i zavrsila, nema smisla da prekinem jos jednu seriju u zavrsnim sezonama, mada sam morala i da se vracam unazad malo. Ponavlja se radnja, predvidivo dosta toga, samo treba videti ko koga i zasto. Nervira me kada te likovi ne iznenadjuju vise, kada znas kako ce da reaguju u svakom trenutku. Mada je koncept zanimljiv i prve dve sezone su bile odlicne.

                    A onda mi bas legli Irci
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nemanjici!!! Kakva serija
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Prejak kraj Sopranovih. Kakva serija
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Nemanjici!!! Kakva serija
                            Cetkovic, Micalovic i Glogovac...ali kriminalno los scenario jednog od nasih najboljih pisaca, pokojnog Gordana Mihica, i na kraju je "ispalo" sta je ispalo.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              Cetkovic, Micalovic i Glogovac...ali kriminalno los scenario jednog od nasih najboljih pisaca, pokojnog Gordana Mihica, i na kraju je "ispalo" sta je ispalo.
                              Uzasno, odgledao sam jednu epizodu i to je to.

                              Gledam The Deuce i mogu reci da je dobra serija.Sve sto volemladi,prostitucija,kriminal, droga, alkohol itd...Franko je meni dobar glumac,ali uvek imam utisak da se folira pa cak i kad glumi

                              Malo se ovde preteruje sa ocenama i ocigledno da ljudi vole iskljucivo kriminal kao opciju za vrhunsku seriju.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Tarantula View Post
                                Cetkovic, Micalovic i Glogovac...ali kriminalno los scenario jednog od nasih najboljih pisaca, pokojnog Gordana Mihica, i na kraju je "ispalo" sta je ispalo.
                                meni kod te serije najviše smeta govor glumaca,suviše je to beogradski ulični
                                i svaki čas sam čekao da neko odvali eee,pa jeeeebiga...

                                to mi je glavna zamerka,s tim da je druga polovina serije nekako bolja,uverljivija....ne znam,,.
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X