Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajes 8/10 kako bi se izdvojio od drugih. Zato i kazem da ne volis muski rod, zato sto tebe to odbija kada gomila likova krenu da pisu o krimi serijama/filmova i ti bi u startu da se izdvajas i dajes nize ocene i pricas kako ti se ne svidja. Ja sam avangarda. Dovoljno si sebe diskreditovao kada si brzo odustao od Irishmana zato sto te je mrzelo da koristis mozak.

    Izabrao si stvari koje vise gledaju pripadnice zenskog pola, tu je vece njihovo ucesce u odnosu na Zicu. BB ti je bas serija koju preporucujes devojkama da pogledaju kada te pitaju sta da gledaju od serija. Pritom Fargo nije nivo tih serija i manje je popularan s razlogom.

    Koju ocenu dajes Sopranovima?

    Comment


    • Probao sam The Wire 7 puta, nema šanse. Irishmana nisam gledao deluje mi zastarelo i smara me to. The Wire bih mogao da odgledam, nije strašno ali nisam ni impresioniran.

      A Sopranove nikada nisam ni gledao.

      Ne svidja mi se La casa de papel. Ne svidja mi se Narcos ali sam odgledao.

      Svidjaju mi se Gomorra i Suburra Blood on Rome.

      Eto nekih zajedničkih stvari sa Losmijem.

      The Wire nema šanse baš. Još sam odrastao na crnačkoj rep kulturi i dan danas slušam, nego jednostavno sam očekivao više. Bukvalno da li gledao The Wire ili Entourage, isto mi
      Last edited by Cassius Clay; 19-04-20, 14:40.

      Comment


      • Irac mi je neverovatno prezvakan i glup film do bola sa jednim te istim glumcima koji ceo zivot imaju iste uloge. Castim ih sa 6/10.
        Sopranovi su odlicna serija, mozda bi ih malo digao od 8 ali nisu mi na devet.

        Fargo je serija istinitih dogadjaja koji su fantasticno prebaceni na male ekrane. Gluma vrhunska, 10 epizoda je pokazalo sta se desavalo u tim dogadjajima i svaka epizoda drzi paznju i kvalitetna je.

        Stvarno nisam opcinjen sa zicom. Dobra serija o gangu i to je to, nista epski nema u tome. Pokusavas da diskreditujes moje pisanje ovde, ali to ne moze uspeti.

        GOT jeste fejlovo na kraju, ali sama serija je vanvremenska i taj hajp ce se tesko ponoviti ikad.

        Fargo sam po sebi je poseban zato sto nije klise o nekim mafijama na koje se narod najvise prima...Gomora, Narkos, Sopranovi itd...da ne idem sa filmovima. Ljudi su lantentni krimosi, hteli bi ali..ne mogu, pa kad vide na ekranu popale se..Imate tu onu brazilsku o kartelima unutar siromasnih naselja..kad se bore sa BUP-e ili kako vec..

        Vicer mi se ne svidja za sad. Viking mi je dobra, stavise odlicna itd..jbm li ga ukusi su razliciti..

        Obrni-okreni, Irac je tesko sranje....toliko prezvakano sve da mi je bilo muka to gledati..
        Last edited by LosmiSK; 19-04-20, 14:48.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Losmi napreduje, imamo priznanje da je kraj Gota glup.
          Nije glup nego odron.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ja nisam gledao Sopranove nikada. Žicu sam i gledao nešto, mnogo puta prekidao, nastavljao, jednostavno mi nije išlo. Posle sam skontao da je na silu gledam, jer se uglavnom baš dobro kotira kod svih, i prekinio.
            Last edited by mark !t zer0; 19-04-20, 15:14.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by ?????? View Post
              Probao sam The Wire 7 puta, nema šanse. Irishmana nisam gledao deluje mi zastarelo i smara me to. The Wire bih mogao da odgledam, nije strašno ali nisam ni impresioniran.

              A Sopranove nikada nisam ni gledao.

              Ne svidja mi se La casa de papel. Ne svidja mi se Narcos ali sam odgledao.

              Svidjaju mi se Gomorra i Suburra Blood on Rome.

              Eto nekih zajedničkih stvari sa Losmijem.

              The Wire nema šanse baš. Još sam odrastao na crnačkoj rep kulturi i dan danas slušam, nego jednostavno sam očekivao više. Bukvalno da li gledao The Wire ili Entourage, isto mi
              Problem kod The Wire je taj sto je prvih 6-7 epizoda izuzetno dosadno i to onda odbije dosta ljudi. A ako se dobro sjecam, jer sam bas davno zadnji reprizirao, u seriji ima nekoliko pjesama Mos Defa plus jedna sa Black Star albuma sa Talib Kwelijem.

              Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

              Comment


              • Plus dve značajne uloge imaju Method Man i Fredro Starr

                Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                  Losmi napreduje, imamo priznanje da je kraj Gota glup.
                  Nije glup nego odron.
                  Za godinu dana ce priznati da je drastican pad kvaliteta krenuo tamo negde u 5. sezoni, a da ukupno ima tri odlicne sezone

                  Imali su nezahvalan posao, to jeste. Ali GoT stavljati u sam vrh kvalitetnih serija, to moze jedino ako gledamo samo produkciju i hajp. A sta nam hajp inace govori o kvalitetu necega? Dovoljno baciti pogled na top250 filmova na imdb, pa da se vidi sta je tu sve uspelo da se ugura u recimo top 30
                  Last edited by Mr. Wolf; 19-04-20, 15:44.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Vikinzi su bili bas top, ali od kad je Ragnar umro, postali su bas sranje

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Bojani minus za ovu seriju Elite ....Jezivo..besmislena serija.

                      Ali ona plava siromasna sto cisti na kraju hahahaha

                      Jaoooo Boki....
                      Gde sam ja preporucila tu seriju?
                      Rekla sam da je ok za trenutno stanje, mozak na ispasu i ne razmisljas...
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Gde sam ja preporucila tu seriju?
                        Rekla sam da je ok za trenutno stanje, mozak na ispasu i ne razmisljas...
                        E, ona scena zadnja, riba spremacica..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Irac mi je neverovatno prezvakan i glup film do bola sa jednim te istim glumcima koji ceo zivot imaju iste uloge. Castim ih sa 6/10.
                          .
                          Meni je to jedini film uz skoji sam zaspao i to sa svem kokicama i upaljenim svetlom. Odavno me nije smorio neki film onako. Tesko sivilo od filma.

                          Comment


                          • Originally posted by Prince View Post
                            Meni je to jedini film uz skoji sam zaspao i to sa svem kokicama i upaljenim svetlom. Odavno me nije smorio neki film onako. Tesko sivilo od filma.
                            Lako je sloziti se sa ovim. Samo, Ricma misli drugacije i samo se ukopava.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Evo nesto od mene. Verujem da će se Urosu najviše dopasti. Brutalna serija.
                              https://m.imdb.com/title/tt1119176/
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Pogledaću nekad, ali ako je Australija i ne nadjem Kalabreze makar u prvoj nekoj sezoni onda nije relevantna. Oni tamo drmaju do jaja.

                                Što se tiče Irishmana nikad ne bih opljuvao po glumi, niti bih se pravio filmski kritičar, samo bih spakovao u fioku već vidjeno.

                                Posle gledanja onih divljaka iz Meksika sa nekog tipa mračnjak sajta, kako deru ljudima kožu sa lica, kolju budakom ljude, pale ljude, ogadilo mi se svako veličanje kriminala.

                                Ne pogledam ni Južni vetar ni ništa, gasiraju ovu decu, kad bi deca znala koliko je to težak život i patnja. Ej brate rodjeni da ti drugo ljudsko biće pališ, kolješ, mučiš, družee moj. Pa koje su to igre. Stomak da te zaboli.

                                Stvarno je taj kriminal veliko zlo. Neću sad svaku temu da ukenjam moralisanjem ali ljudi moji smučio mi se život. Onaj cvili odrane face da pije vode ovi mu se smeju. Neki Meksiko neka pička materina.

                                Tek tad sam skontao da se tu ne radi o zlim osobama, to su ljudi programirani od najmladjih dana sa najodvratnijim mogućim mislima.

                                .
                                .
                                .

                                Što se tiče The Wire, kul je, ali ja sam očekivao previše. Ovako da je ocena 8.5/8,6 pogledao bih je celu. Nego non stop očekujem nešto, očekujem. Pogledao sam prvu sezonu. Možda pogledam nekada do kraja.

                                Meni se najviše od novijih dok sam bio u fazonu da gledam serije, svidela Dark.

                                Ljudi moji, ono je za mene remek delo. Da je na engleskom mozak bi nam probili. Mislim, ima na netflixu opcija da ide na engl ali je sranje.

                                Power mi je dobra serija, treba da odgledam.

                                Vikinzi su mi dobra serija, treba da pogledam. Malo smarucka ali mnogo volim Ajvara pa ću nekad pogledati.

                                Šta mi je prava doza sada, to su vlogovi Davida Dobrika od 4:14 min. Zgotivio sam celu ekipu i ono mogu da pogledam.



                                BoJack Horseman mi je ok. Ok mi je Family Guy. Nešto debilno i kratko od to troje da ne trošim mozak na to.
                                Last edited by Cassius Clay; 19-04-20, 18:03.

                                Comment

                                Working...
                                X