Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo sam odgledao Deadwood: The Movie. Nevjerovatan osjecaj ponovo vidjeti sve njih u Deadwoodu. Kako su svi omatorili Ne bi ovakav projekat bio moguc da nisu glumci svi od reda jedva cekali da se vrate u te uloge. Steta sto Powers Boothe nije pozivio malo duze da doceka ovo. Falio ie Cy Tolliver On i jos Silas Adams, ali jbg Titus Welliver nije mogao prisustvovati snimanju zbog obaveza oko snimanja Boscha. Kakve samo glumcine ponovo na okupu.

    Moram priznati da mi je u toku filma za malo krenula suza vise puta Kraj me je dokusurio

    Spoiler
    Let him fuckin' stay there. Ode Al fuckin Swearengen


    Ian McShane, kakav otac Rodio se majstor za ovu ulogu.

    Naravno, i ako bi bilo bolje da je HBO smrdljivi pustio genija da snimi i tu poslednju, cetvrtu sezonu.. bolje i ovo nego nista. Ovaj film je savrsena oda Deadwoodu i ljubavno pismo svim nasim omiljenim likovima. I fantastican podvig koji se izgleda jedino i mogao desiti 13 godina nakon sto je serija prekinuta. Jos kad se uzme u obzir da Milch boluje od alchajmera i da mu je ovo bila poslednja prilika da nam pokloni kraj.

    Vidim da je skor na RT 96%, nakon 54 kritike. Stvarno impresivno.

    Sto se mene tice 10/10 i jedno veliko Sjutra moram ponovo gledati.

    Comment


    • Olja

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Kad se ovako zajebem i odgledam neki trailer

          Kakav festival spoilera

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Olja

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Prvo kako mu je ziv brat? Drugo, uletela lova
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Zavrsi se i Cernobil - mocno odradjena zadnja epizoda.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Good Omens odlicna David Tennant i Michael Sheen su fenomenalan izbor i apsolutno su izdominirali. Vrlo malo odstupanja od knjige, sto je Gaiman i objasnio oko Gabriela i ekipe.. ovo ostalo su sve sitnice koje su ocigledno ubacene kako bi prica bila malo savremenija.

                  Gaiman kaza da nece biti druge sezone i da je dogovor bio da se snimi ovih sest epizoda i da je to to. Fala mu na tome. Da je to bio smrdljivi, ogavni HBO cijedili bi pricu do te mjere da bi se Pratchett u grobu okretao kao ventilator.

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Zavrsi se i Cernobil - mocno odradjena zadnja epizoda.
                    zavisi od tenisa, ali to se gleda danas popodne
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Prvo kako mu je ziv brat? Drugo, uletela lova
                      Nije ti palo na pamet da bi ovaj komentar mozda mogao u spojler da stavis?
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Nije ti palo na pamet da bi ovaj komentar mozda mogao u spojler da stavis?
                        Sto da stavim u spojeler? Pa to je na trajleru..Mislis za one ko nije gledao prve dve sezone?
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Pretpostavljam da je na trailer-u, ali posle Papijevog posta nisam ni hteo da ga gledam. Onda si se ti pojavio, i otkrio, cini mi se bas bitnu stvar, smorio sam se.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Odlicna epizoda Cernobilja, brutalna i sjajna serija, ne ponovilo se.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sjajan kraj, bas su vrhunski odradili seriju
                              Ako je sve ovo istina, Legasov je herojcina...a i ostali naravno.

                              Jeziva, jeziva tragedija i tada sramotna drzava i rezim.

                              10/10 lagano.

                              Comment


                              • Savrsena serija, a ogromna katastrofa i tragedija.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X