Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican!
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • E vrhunski, taman danas da se krene.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Dobra je za pocetak, videcemo u kom smeru ce ici. Drzi paznju, dobra gluma a i radnja nije losa.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Taman u avgustu 2. sezona.

          Nego, Losmi, (mozda bolje u spojler)....

          Spoiler
          Je l' ti bio cudan onaj odnos izmedju glavnog lika i njegove devojke pri kraju? Malo sam zaboravio vec, ali znam da me kopkalo jos tada, ona je raskinula s njim i onda je on vidi u sledecoj epizodi u perionici, prodje dalje i epizoda posle toga, oni opet zajedno (da l' prijateljski ili opet u vezi). Cak sam bio u tripu da sam propustio neku epizodu.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Taman u avgustu 2. sezona.

            Nego, Losmi, (mozda bolje u spojler)....

            Spoiler
            Je l' ti bio cudan onaj odnos izmedju glavnog lika i njegove devojke pri kraju? Malo sam zaboravio vec, ali znam da me kopkalo jos tada, ona je raskinula s njim i onda je on vidi u sledecoj epizodi u perionici, prodje dalje i epizoda posle toga, oni opet zajedno (da l' prijateljski ili opet u vezi). Cak sam bio u tripu da sam propustio neku epizodu.
            Spoiler
            Iskreno secam se da je raskinual sad kad si spomenuo i to za perionicu ali ne znam za to opet zajedno ) ali evo naviru sacanja dok pisem...da bilo je nesto ali nemam pojma. Dobro su napravili duo njih dvojce, razliciti su po razmisljanju i po nacinu rada, ali opet razumeju da kao duo mogu dosta dobro toga da urade. Cak su imali i dobrog sefa na kraju da im daju onaj budzet a i ova riba sto imje sad sef nije za bacanje, ali jebi me ako se secam sad kako se serija zavrsila, to bio kraj kad su dobili kintu pa krece sledeca sezona ili sta?
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Spoiler
              Iskreno secam se da je raskinual sad kad si spomenuo i to za perionicu ali ne znam za to opet zajedno ) ali evo naviru sacanja dok pisem...da bilo je nesto ali nemam pojma. Dobro su napravili duo njih dvojce, razliciti su po razmisljanju i po nacinu rada, ali opet razumeju da kao duo mogu dosta dobro toga da urade. Cak su imali i dobrog sefa na kraju da im daju onaj budzet a i ova riba sto imje sad sef nije za bacanje, ali jebi me ako se secam sad kako se serija zavrsila, to bio kraj kad su dobili kintu pa krece sledeca sezona ili sta?
              Spoiler
              Ako nesto ne tripujem, mislim da su bukvalno odjednom oni zajedno u stanu. Jedino sto nije jasno da l' su se pomirili, pa opet u vezi ili kao u prijateljskim odnosima samo. Secam se da sam posle trazio po netu i da je dosta ljudi u fazonu wtf se desilo
              Mislim da su epizodu ranije ili bas u poslednjoj dobili pare, a zavrsava se valjda tako sto on ode kod onog debelog ludaka u bolnicu, pa dobije napad panike kad shvati da se ovaj oslobodio lisica i da moze da ga ubije (ali ga ipak samo zagrli), izleti iz sobe i u hodniku mu pozli i srusi se
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Da, da toga se secam , dobra su oba glumca. Dobre su ite psihopate, najjace kad onom donose cipele haha...Jbte cega sve nema na svetu )
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Da, bas zanimljiva serija.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • The Blacklist, serija koja se mogla odgledati a i nije morala - sve mi je nešto bilo onako, njanja-njanjavo Ali, ova šesta sezona je odlična, nisam je dogledao (10 odgledao) nadam se da je ostatak jednako dobar.

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      The Blacklist, serija koja se mogla odgledati a i nije morala - sve mi je nešto bilo onako, njanja-njanjavo Ali, ova šesta sezona je odlična, nisam je dogledao (10 odgledao) nadam se da je ostatak jednako dobar.
                      James Spader - vrj`
                      Ona njanjava mu cerka - ko onome rece da ima talenta...?
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        The Blacklist, serija koja se mogla odgledati a i nije morala - sve mi je nešto bilo onako, njanja-njanjavo Ali, ova šesta sezona je odlična, nisam je dogledao (10 odgledao) nadam se da je ostatak jednako dobar.
                        Je l imaju nameru da je zavrsavaju?
                        Ja sam stala na nekoj 3. ili 4.sezoni jer me smorila, a na pocetku je bila bas dobra
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Je l imaju nameru da je zavrsavaju?
                          Ja sam stala na nekoj 3. ili 4.sezoni jer me smorila, a na pocetku je bila bas dobra
                          Probaj Lie to me

                          https://www.imdb.com/title/tt1235099...1?ref_=nv_sr_1

                          Fenomenalna.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Vec sam negde citala o njoj, je l je ima na HBOu ili moram da skidam?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ok znaci Cernobil opasno objasnjava u svim aspektima filmske umetnosti.

                              Taman ce ovaj suvi kvalitet da zaleci ovo sta god je GoT postao sada (kvalitet sigurno nije).
                              sigpic

                              Comment


                              • Meni nije nista spec Lie to me, iako gotivim Tim Rota, vrtelo se po tveu, doduse nisam gledala bas sad pasionirano, tu i tamo, kad naletim
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X