Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koristi prostu matematiku. Seljoberi prozvode i daju za 30k dolara lupam, Camorrisri ili Kalabrezi to izmešaju 4 puta i prodaju po gramu još 2,3 puta skuplje. Plus rade na svim kontinentima.

    Nego kako će CIA da pravi priču kada ne zna ni ko je ko dole, a ni ne može im ništa Italija jer oni postavljaju političare i imaju dobre veze sa Vatikanom.

    Nije se Cosa Nostra raspala zbog Falkonea nego zbog ubistva sveštenika Puljizi ubijen 1993.

    I kako ja sad da kažem wow Eskobar je bio najjači ikada. On je drugi ešalon. Peti smo mi Bugari, Crnogorci. Treći Holandjani itd. Drugi su i Jakuze i Trijade a prvi, Rusi i Italijani i tačka.

    Comment


    • Chernobyl je istinska jaw-dropping serija.
      Fenomenalna.
      Tek sada vidim koliko smo zapravo malo znali o najvećoj ekološkoj katastrofi u istoriji nuklearne energije.
      Sjajna dramatizacija, odličnan casting.
      Druga epizoda je baš jeza.
      Dok sam gledao 2 epizodu imao onaj osećaj "treme" u grudima.
      Za sada 10/10 od mene.

      Comment


      • Meni je ova druga epizoda jos bolja od prve, jer nisam znala sta se sve desavalo u tih par dana posle ekslpozije i koliko smo bili blizu da sad uopste ne postojimo.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Zastrašujuće.

          Comment


          • Tema koja me nekad mnogo interesovala i dosta sam citala o tome. Prva ep je odlicna, ali misim da cu da sacekam da i preostale tri izadju, pa onda da pogledam.

            A inace treba mi pomoc, jel tu Tarantula?

            Potrebni su mi dobri torenti za nasu seriju Drzavni sluzbenik, odnosno samo 1 ep, ali nisam sigurna koja po redu, treca unazad... Tako daj sve
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • https://1337x.to/search/drzavni+sluzbenik/1/
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Hvala Vuče, [emoji173] si!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment




                • Prve dvije recenzije koje su se pojavile na netu su bile samo pozitivne kritike. Jos 15-ak dana

                  Comment


                  • Slave, šta kažeš na drugu sezonu Američkih Bogova?

                    Comment


                    • Nisam jos gledao. Je li izasla cijela sezona?

                      Comment


                      • Jeste

                        Comment


                        • Vidim da ce biti i treca sezona i da ce ponovo biti novi reziser. Ne kapiram kako je moguce da se prica iz knjige razvuce na vise od dvije sezone Elem, prva sezona mi je bila odlica. Fuller i Green dobar posao odradili. Ian McShane razbio i scene sa njim su bile highlight serije.

                          Pogledacu kad zavrsim Deadwood... krenucu od pocetka, da mi bolje legne

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • We bare bears 10/10.
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • @mr wolf

                                Kakva je Minhunter, jel preporucujes da se gleda?
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X