Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledao sam preksinoc.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Odgledao sam preksinoc.
      I kakvi su utisci? Jel priblizno IW ili zasca komercijala?

      Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        I kakvi su utisci? Jel priblizno IW ili zasca komercijala?

        Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
        Ja gledao premijeru, film je zaista odličan i prava kulminacija svega što su do sada uradili, pravi fan service. Ja bar ono što sam očekivao, to sam i dobio, a imao sam baš ogromna očekivanja kao comic book fanatik. Drugačiji je od IW, da li je bolji, to je opet stvar ukusa. IW je bio onako fast paced film, nonstop neka akcija, Endgame je sporiji, zato je i duži. Ne nedostaje akcije, poslednja sekvenca filma je nešto što verovatno dugo nećemo videti na filmskim ekranima, pa čak i od strane MCU. Gledaću ga verovatno još par puta.

        Braća Russo su odradila sjajan posao, baš teško će nadmašiti ovo u nekim novim filmovima u najavljenoj 4. fazi MCU.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman View Post
          Ja gledao premijeru, film je zaista odličan i prava kulminacija svega što su do sada uradili, pravi fan service. Ja bar ono što sam očekivao, to sam i dobio, a imao sam baš ogromna očekivanja kao comic book fanatik. Drugačiji je od IW, da li je bolji, to je opet stvar ukusa. IW je bio onako fast paced film, nonstop neka akcija, Endgame je sporiji, zato je i duži. Ne nedostaje akcije, poslednja sekvenca filma je nešto što verovatno dugo nećemo videti na filmskim ekranima, pa čak i od strane MCU. Gledaću ga verovatno još par puta.

          Braća Russo su odradila sjajan posao, baš teško će nadmašiti ovo u nekim novim filmovima u najavljenoj 4. fazi MCU.
          Hvala na odgovoru. Vcrs cu odgledati

          Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Freshman View Post
            Ja gledao premijeru, film je zaista odličan i prava kulminacija svega što su do sada uradili, pravi fan service. Ja bar ono što sam očekivao, to sam i dobio, a imao sam baš ogromna očekivanja kao comic book fanatik. Drugačiji je od IW, da li je bolji, to je opet stvar ukusa. IW je bio onako fast paced film, nonstop neka akcija, Endgame je sporiji, zato je i duži. Ne nedostaje akcije, poslednja sekvenca filma je nešto što verovatno dugo nećemo videti na filmskim ekranima, pa čak i od strane MCU. Gledaću ga verovatno još par puta.

            Braća Russo su odradila sjajan posao, baš teško će nadmašiti ovo u nekim novim filmovima u najavljenoj 4. fazi MCU.
            Ja sam ceo zivot hejtovao te Avengere i svu tu pompu i rekoh sebi, ne budi mali covek i odgledaj to pa onda pljuj

            Odgledao prvo C. Americu, ok je
            Sad sam hteo C. Marvel ali nije jos izasao pa sam odgledao prvog Iron Mana i skroz je dobar. Planiram svih 22 filma da odgledam, pa me zanima jel znate kad moze da se ocekuje Captain Marvel da izadje dobar snimak?|

            Comment


            • Za otprilike dve tri nedelje ocekujem da se pojavi odlican snimak za Captain Marvel.
              Last edited by Mr. Wolf; 01-05-19, 14:33.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ja sam ceo zivot hejtovao te Avengere i svu tu pompu i rekoh sebi, ne budi mali covek i odgledaj to pa onda pljuj

                Odgledao prvo C. Americu, ok je
                Sad sam hteo C. Marvel ali nije jos izasao pa sam odgledao prvog Iron Mana i skroz je dobar. Planiram svih 22 filma da odgledam, pa me zanima jel znate kad moze da se ocekuje Captain Marvel da izadje dobar snimak?|
                Cap America First Avenger je verovatno od svih filmova ubedljivo najgori.
                Pa gledaj po redosledu kako su izlazili, jer će ti end credits scene možda spoilovati ostale filmove, Cap Marvel bi trebalo poslednji da gledaš iako je radnja hronološki ispravno posle First Avengera. Blu ray izlazi tek u junu, pa ti se ne isplati da ga čekaš.

                Ja samo razumem ljude koji gledaju ovo a u Marvel fanbazi su što je ogromna većina, ostatak ono gleda radi zabave I guess.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ljubo, slobodno preskoci Hulka Bukvalno ti ne treba to.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Meni su svi filmovi bili dobri, ne mogu da kažem za neki da je ono baš trash što je velika pohvala za njih..

                    Comment


                    • Ja imam nekoliko koji su mi bas bili smor i bez veze. Ali uzimajuci u obzir da su snimili toliko filmova, odradili su stvarno odlican posao.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • A sta mislite o ideji da odvojimo serije i filmove?
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Ljubo, slobodno preskoci Hulka Bukvalno ti ne treba to.
                          Jbt, ja uvek zaboravim da je i taj iz 2008. deo MCU, koliko je bio beznačajan.

                          Meni lično Winter Soldier najbolji standalone film koji su napravili, GotG najzabavniji i pravo osveženje za MCU. Avengers franšiza je ipak tier sam za sebe.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            A sta mislite o ideji da odvojimo serije i filmove?
                            A ja bih da probam, posto imam malo vremena za bacanje da prebacim GoT postove u naravno novu GoT temu
                            Procenjujem da to nije neki preveliki posao ako se vodim datumima izlaska epizoda, izmedju sezona se nije pisalo, a i nebitno ako nesto ostane sa ove ostrane.

                            Mada imam i dalje prilicno posla oko kritika i recenzija, ali to je ovog trenutka manji problem, prebacice se u dogledno vreme i to sve [emoji3]
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman View Post
                              Jbt, ja uvek zaboravim da je i taj iz 2008. deo MCU, koliko je bio beznačajan.

                              Meni lično Winter Soldier najbolji standalone film koji su napravili, GotG najzabavniji i pravo osveženje za MCU. Avengers franšiza je ipak tier sam za sebe.
                              Hahghahaha i ja cesto zaboravim na Hulka, bas nebitan i bas los film Za Winter Soldier i GotG se slazem.

                              Thor: Ragnarok je takodje prijatno osvezenje i odlicna zabava
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                A ja bih da probam, posto imam malo vremena za bacanje [emoji849] da prebacim GoT postove u naravno novu GoT temu [emoji2957]
                                Procenjujem da to nije neki preveliki posao ako se vodim datumima izlaska epizoda, izmedju sezona se nije pisalo, a i nebitno ako nesto ostane sa ove ostrane.

                                Mada imam i dalje prilicno posla oko kritika i recenzija, ali to je ovog trenutka manji problem, prebacice se u dogledno vreme i to sve [emoji3]
                                Pa mozes, ali kreni na vreme, brzo ce ponedeljak, a onda ide hiperprodukcija postova
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X