Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi bukvalno pizde jer niko bitan nije zaginuo. Lebe mekani pa sad bih namerno voleo da svi prezive, samo zbog histerije
    Super epizoda, ok serija. Previse hajpa

    Kanim se da odgledam ova 22 Marvel filma Odgledao prvi, ok skroz. Zabavno...
    Neko link za Captain Marvel? On je drugi po tom nekom orderu

    Comment


    • Gledao neko Bosch novu sezonu?

      Comment


      • Slicno se meni desilo sa Dexterom nakon cetiri sezone, a ista stvar se desava i ovde samo je manji horor to sto rade.

        Comment


        • Ljudi popljuju GOT ali su onda fanovi serija koje su ono...budite srecni sto ste rodjeni u doba kad je napravljena ova serija koja je promenila sam tok kinematografije u svetu itd...Eno kod mene se hvale kako nisu gledali GOT ali su zato aktivni na Zigosani u reketu i Vojna akademija
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Da meni GoT ne valja, sigurno ne bi sad pratio poslednju sezonu, tj ne bi dogurao ovako daleko. Ja licno GoT smatram dobrom zabavom, ali mi nije jasno na osnovu cega su ljudi sirom planete toliko odusevljeni.

            Milo mi je sto je makar jednom epska fantastika u centru paznje i sto ce zahvaljujuci ovoj seriji i neki bolji serijali epske fantastike jednog dana naci na nekoj od velikih tv mreza.

            Ok serija, interesantna i zabavna. Samo ne treba covjek da ocekuje neku ozbiljnost, realnost ili daleko bilo neku umjetnicku vrijednost. GoT je serija tipa kao sto je bila Lost, samo nahajpovana do besvijesti zbog rasprostranjenosti socijalnih mreza.

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Zajebe se covjek i u nekom trenutku pogrijesi i pocne da posmatra GoT kao ozbiljnu seriju. E onda ga epizode poput ove poslednje otrijezne

              Fala bogu, jos mjesec dana i ide serija pod tepih.. smaraju ljudi previse.

              Edit: E to, Kronose moj dobri! To je dobra, ozbiljna i kvalitetna serija.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Jako los tekst Power...

                Prvo nije prva epska fanrazija. Ima veze sa socijalnim mrezama ali do sada nije zabelezeno vece lzdilo i bice tesko to prestici...

                Svaka serija je zabava i to je to...to treba da bude i zato se i prave.

                Nemojte samo hejtovati nego uzivajte u najvecem spektaklu na svetu svih vremena sto se tice filmova i serija itd...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • A đe sam ja napisao da je prva epska fantastika?

                  A ovo da je moj post lost tekst necu ni da komentarisem.

                  Comment


                  • Ovo je nakaceno.

                    PS pa napisao si bar jednom da je epska prvi put u centru paznje itd...sto nije tacno ni malo. Ostali deo posta isto los po meni. Samo se utrkujete ko ce vise da popljune a epizoda top a ima jos tri. Plus nadji seriju o kojoj se pise hiljaditi deo ovog...Imao sam zamerki sli posle drugog gledanja, skidam ljudima kapu...ima zamerki ali bilo je u svakoj sezoni..bar za mene...precerujete to je poenta xD
                    Last edited by LosmiSK; 30-04-19, 07:43.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ja lijepo rekao da mi je milo sto je makar jednom epska fantastika u centru paznje.. Ti kazes da nije prvi put, pa mi evo navedi serije koje spadaju u zanr epske fantastike a koje su bile u centru paznje tad kad su emitovane?

                      Kao sto si i sam rekao, aj nadji seriju o kojoj se pise makar hiljaditi dio ovoga...

                      ...e vidis, upravo o tome ti pricam. Makar jednom epska fantastika je u centru paznje.

                      Precerujemo mi "pljuvaci", ali precerujete i vi sa hvalospjevima.

                      Za ubuduce, ako ti se ne svidjaju moji postovi makar se potrudi da ih procitas i razumijes prije nego sto se ovako izlupetas.
                      Last edited by powerslave; 30-04-19, 08:01.

                      Comment


                      • Lord if the Rings..Trilogija i napisao si epska fantastika a ne i serija itd...Nemoj sad da se izvlacis. Imas dobre postove, eto pohvalicu kad naletim. Samo kazem bez hejta...ispade da je u rangu sa Cizmasima
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Bila je histerija, secamo se mi koji smo cekali film u bioskopu itd...nije nuzno za internet mreze. LOTR je jedna od najgledanijih triologija, filmova itd...Citao i gledao bicu skroman pa reci nekoliko puta...i to je fantazija koja je prokrcila put gotu pa i serijama recimo...itd opet
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Eh, kad se setim euforije oko Star Warsa, tamo pocetkom `80ih.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Mozda tvoju, nasu licnu histeriju, prijatelja nasih da kojima smo razmenjivali misljenja svakodnevno, onu koju su neki preko Bare doziveli to nisi mogao nikako da znas niti osetis, bar ne u ovom obimu i ludilu, kada danas informacija koju uopste mozda i ne zelis da cujes, dodje do tebe za par sekundi.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Eh, kad se setim euforije oko Star Warsa, tamo pocetkom `80ih.
                                Bilo je histerije i na Bitlsovim koncertima, da se ne lazemo, sa sve padanjem u nesvest [emoji4]
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X