Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E kako mi je drago što sam naleteo na TVu na Coming to America. Kakav old school, feel good film. Prošlo je možda 15 godina otkad sam ga gledao i onda uvek imaš pitanje kako ćeš sada gledati na tako nešto kad nisi više klinac. Dobro je ostario film, bije po nostalgiji
    Cameo Samuel L. Jacksona, Cuba Gooding Jr. ovde imao prvu ulogu valjda... a zanimljivo je i da je Shari Headley koja glumi Lisu, stvarno rođena u Queensu

    A setih se i kevine priče da je ovaj film u kratkom vremenskom roku išla da gleda 2x u bioskopu, a da su drugi put imali problema sa prevodom i gledali su ga bez istog, iako nisu znali engleski, ali su posle prvog gledanja maltene znali sve već napamet

    Sprema se i nastavak izgleda, za sledeću godinu planiran. To im stvarno ne treba, ali ništa čudno jbg

    Comment


    • Ja o GoT-u čitam otkako se Losmi priključio. 1 uživanje. [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Kul fora kad se pretrazi "Thanos" na guglu i klikne na rukavicu.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Gleda li ko Zaspanku za vojnike?
            Za sada se drze knjige kao pijan plota.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Jebes mi sve, juce se jedan degenerik u Fontani rekao na pocetku filma ko umire, ja sam igrom slucaja znao ali sam precutao. Jebote, na stranici NFL Memes u fb komentarima sam naisao na spoiler.

                Jebem vam mater, ama bas nista vam nije sveto!

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Jebes mi sve, juce se jedan degenerik u Fontani rekao na pocetku filma ko umire, ja sam igrom slucaja znao ali sam precutao. Jebote, na stranici NFL Memes u fb komentarima sam naisao na spoiler.

                  Jebem vam mater, ama bas nista vam nije sveto!
                  Spoiler
                  Nisam gledao Endgame, ali ako umire Stiv Rodzers to i nije neki spojler, jer je on jos na tw pre premijere nagovestio tako nesto.
                  sigpic

                  Comment


                  • Necu ni da potvrdim, ni da demantujem.

                    Comment


                    • Picka im materina. Kod nas u Valjevu u bioskopu svaki moguci i nemoguci film se ekspresno prikazuje.
                      Tipa ima svetsku premijeru veceras sutradan najkasnije prikazan kod nas. Neretko isti dan.
                      Svaki osim ENDGAME.... Nema ga u planu sigurno do osmog sledeceg meseca.
                      Jebem im mater.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • "Avengers: Endgame" Has Shattered All Box Office Records

                        Marvel Studios' 22nd film debuted with $1.2 billion worldwide. Yes, that's billion, with a b.
                        Lagano.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Picka im materina. Kod nas u Valjevu u bioskopu svaki moguci i nemoguci film se ekspresno prikazuje.
                          Tipa ima svetsku premijeru veceras sutradan najkasnije prikazan kod nas. Neretko isti dan.
                          Svaki osim ENDGAME.... Nema ga u planu sigurno do osmog sledeceg meseca.
                          Jebem im mater.
                          To je bio plan za celu Srbiju, da se pomeri na 09.05 zbog Uskrsa, ali se masa ljudi pobunila pa je Taramount popustio jer je ovo "poseban" film. Valjevo ocigledno nema srece.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Jbg, taman se spremam da spavam jer sam koma, da bih ustala u 3. A kad je u Americi, i kod njih u 4 po nasem?? Ne raz
                            u 3:10 biće torent sa web-dl

                            Comment




                            • Ovo ne izgleda lose uopste. Ako ima neko ko nije procitao knjigu(neka ga je sramota ) ili pogledao cuveni film iz 1970.(takodje neka ga je sramota), evo nove prilike za upoznavanje sa odlicnom pricom.

                              Comment


                              • Odgledah celu devetu sezonu TWD za dva dana. Šta je bre ovo, dal je realno da su ovako naglo odjednom ovoliko digli kvalitet
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X