Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje i GoT da gledam nego Bjeline jeftine falsifikate. Inače mi se gadi GoT Gledao zbog Sersei dok je imala dugu kosu sada kada ima kratku serija je postala teško sranje.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Bolje i GoT da gledam nego Bjeline jeftine falsifikate. Inače mi se gadi GoT Gledao zbog Sersei dok je imala dugu kosu sada kada ima kratku serija je postala teško sranje.
      TO zato što je grobarče ?

      Comment


      • Nije zato ali nekako uvek ide jedno uz drugo. Veliki komunist, veliki jugosloven, pa neće za Zvezdu navijati valjda?

        Nervira me što falsifikuje istoriju i kao na kraju je naglasio ili gde već da nije istorijski tačno.

        Generalno sve serije RTS-a su antisrpske.

        Ne smeta meni da on ruži Karadjordjeviće kada su zaslužili, ali nemoj izmišljati jebo ga ja. Prva scena ono ubistvo u crkvi je netačna. Da krenemo od toga.

        Javio se valjda unuk/praunuk Rusa da to kaže.

        Očigledno da dobija iz fondova da pravi filmove o tom vremenu i prekraja istoriju.

        Jer se ljudi više ne ubijaju puškama.

        Evo navešću primer suptilnog provodjenja pederluka i transgendera da sam ih video.

        Pederluk u Crnom Gruji gde je Čeda pederko i udaje se za sina od Jakova i posle Crni Gruja hoće da ga dohvati, a na kraju Stanoje i Vidoje se ... Smiljka pola sezone druge obučena kao vožd i ulazi u razne šeme.

        Čitulja za eskobara - transica, gde se jasno naglašava kako je bio ugnjetavan kao mali a pokazuje se kao top riba kad poraste.

        Pa ne padaju novci za tako retardirane filmove sa neba, i serije.

        Lisice - srpski seks i grad - raspuštenice koje pričaju o tucanju

        Srpski film da ne komentarišem.

        Onda Šišanje i Šejtanov ratnik radila ista ekipa. To je ono post Koštunica vreme kad je trebalo pokazati Srbiju kao zemlju nekih neonacista.

        Evo ova serija na RTS Kralj Petar ili kako se zove, maltene trube o atentatu, kao svi su znali.

        Čim vidim da dolazi iz kuhinje RTS-a i generalno domaće kuhinje "patriotski film/serija" tipa Ravna Gora, Nemanjići, samo pustim da vidim da li glumi crnogorski nacionalista i ubica Laušević velikog Srbina i šta lažaraju.

        A sigurno da imam još mali milion primera, jer dok neko gleda puške i avione, filmovi prave pobednike i nameću trendove.

        Ja se izvinjavam na tešikm postovima slobodno me na ignore koga smara. Kiss

        Da ne bude da ružim, Munje i Do koske opisuju totalno duh vremena tačno kako jeste i kakav je bio i to su vrhunski filmovi.

        Bjela otišao toliko daleko u falsifikovanju da je dresove iz plavih u Montevideo stavio u crvene.

        Sve to ima svoje, nije on mutav da ne nadje kakvi su bili, nego bitanga je to stara.
        Last edited by Cassius Clay; 11-04-19, 16:03.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Nije zato ali nekako uvek ide jedno uz drugo. Veliki komunist, veliki jugosloven, pa neće za Zvezdu navijati valjda?

          Nervira me što falsifikuje istoriju i kao na kraju je naglasio ili gde već da nije istorijski tačno.

          Generalno sve serije RTS-a su antisrpske.

          Ne smeta meni da on ruži Karadjordjeviće kada su zaslužili, ali nemoj izmišljati jebo ga ja. Prva scena ono ubistvo u crkvi je netačna. Da krenemo od toga.

          Javio se valjda unuk/praunuk Rusa da to kaže.

          Očigledno da dobija iz fondova da pravi filmove o tom vremenu i prekraja istoriju.

          Jer se ljudi više ne ubijaju puškama.

          Evo navešću primer suptilnog provodjenja pederluka i transgendera da sam ih video.

          Pederluk u Crnom Gruji gde je Čeda pederko i udaje se za sina od Jakova i posle Crni Gruja hoće da ga dohvati, a na kraju Stanoje i Vidoje se ... Smiljka pola sezone druge obučena kao vožd i ulazi u razne šeme.

          Čitulja za eskobara - transica, gde se jasno naglašava kako je bio ugnjetavan kao mali a pokazuje se kao top riba kad poraste.

          Pa ne padaju novci za tako retardirane filmove sa neba, i serije.

          Lisice - srpski seks i grad - raspuštenice koje pričaju o tucanju

          Srpski film da ne komentarišem.

          Onda Šišanje i Šejtanov ratnik radila ista ekipa. To je ono post Koštunica vreme kad je trebalo pokazati Srbiju kao zemlju nekih neonacista.

          Evo ova serija na RTS Kralj Petar ili kako se zove, maltene trube o atentatu, kao svi su znali.

          Čim vidim da dolazi iz kuhinje RTS-a i generalno domaće kuhinje "patriotski film/serija" tipa Ravna Gora, Nemanjići, samo pustim da vidim da li glumi crnogorski nacionalista i ubica Laušević velikog Srbina i šta lažaraju.

          A sigurno da imam još mali milion primera, jer dok neko gleda puške i avione, filmovi prave pobednike i nameću trendove.

          Ja se izvinjavam na tešikm postovima slobodno me na ignore koga smara. Kiss

          Da ne bude da ružim, Munje i Do koske opisuju totalno duh vremena tačno kako jeste i kakav je bio i to su vrhunski filmovi.

          Bjela otišao toliko daleko u falsifikovanju da je dresove iz plavih u Montevideo stavio u crvene.

          Sve to ima svoje, nije on mutav da ne nadje kakvi su bili, nego bitanga je to stara.
          Ne steroide pre vecere!
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • a smeh na kraju
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                a smeh na kraju
                GIFSoup

                Comment


                • Jamon Jamon iz 1992. kao da sam ja pravio. Nisam u životu video film koji je više po mojoj meri. Preporuka.

                  https://m.imdb.com/title/tt0104545/

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Bolje da sacekamo kraj tekme danas pa mi opici samo 24 sata
                    Od tebe i dekkarda zavisi.

                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Inače, novi Hellboy je doživio pravio fijasko na bioskopskim blagajnama prvog vikenda prikazivanja. Za budžet od 50 000 000$, zarada 12 000 000$.

                      A 26. aprila počeće se prikazivati Avengers: Endgame, tako da ako vrate uloženo, biće dobro.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Znate li koga ja ne volim,onu Meril Strip.
                        Dobro ona glumi ali ima mi nesto odbojno kod nje.
                        Mozda zato sto je Trampa napadala.

                        Comment


                        • Ma ona je obicno govno.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Sansa badass. Mogao bi ovo biti dobar film.

                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • od 10.juna

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • [emoji106][emoji106]
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X