Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ACM Dejan View Post
    Gleda li neko seriju Arrow ?
    Da li je trosenje vremena ili vredi gledati?
    ja sam odustala posle neke 3.sezone ili tako nešto, postalo mi je negledljivo
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment




    • 57097096_2108767509235748_6773044077240778752_n.jpg
      Last edited by Dekson; 09-04-19, 12:22.
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • RIP

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Avengers: Endgame - 3 sata i 2 minute.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Najnoviji film Džima Džarmuša, The Dead Don't Die, otvoriće 14. maja, 72. Filmski festival u Kanu. Kao i u "Patersonu", njegovom predhodnom filmu, i ovaj put glavnu ulogu igra Adam Driver, a tu su još i Bill Murray, Tilda Swinton, Steve Buscemi, Selena Gomez, Chloë Sevigny...

                U pitanju je mračna zombi komedija, film će biti prikazan u glavnoj takmičarskoj selekciji (boriće se za zlatnu palmu), a videćemo šta nam je veliki majstor spremio ovog puta.



                Još uvek nezvanično, ali predpostavka je da će svoju premijeru u Kanu imati i Tarantino sa Once Upon a Time in Hollywood i to 21. maja, na dan kada je pre tačno 25 godina premijerno prikazan Pulp Fiction na ovom istom mestu, posle kojeg je i dobio Palme d’Or.
                Pojavile su se danas glasine u medijima da film ipak neće biti spreman do tad, a sve sumnje biće otklonjene 18. aprila, kada će izaći kompletan program festivala. .

                Predsednik žirija biće meksički reditelj Alejandro González Iñárritu...Prošle godine to je bila Cate Blanchett, a pobedu je odneo film Shoplifters, Japanskog reditelja Hirokazua Koreede.
                sigpic

                Comment


                • Gomorrah season 4 - 10/10 najbolja serija svih vremena.

                  Comment


                  • Žigosani u reketu, večeras nastavak. Jedna od retko normalnih serija sa naših prostora u poslednje vreme.
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ma sada ne zurim, malo moram i da odmorim do druge ep stizem sigurno, a prva traje samo 54min
                      od 3.-6. traju u proseku oko 1h20minuta, to je jos jedna epizoda kad se sve sabere
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Dekson View Post
                        Žigosani u reketu, večeras nastavak. Jedna od retko normalnih serija sa naših prostora u poslednje vreme.
                        Ne znam na koji nastavak mislis, ali posle one pauze prosle nedelje je pocela ponovo, tj. drugi deo I sezone, kako oni to kazu.
                        Simpa sapunica.

                        Da, videla sam B, malo to -.-
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ne znam na koji nastavak mislis, ali posle one pauze prosle nedelje je pocela ponovo, tj. drugi deo I sezone, kako oni to kazu.
                          Simpa sapunica.

                          Da, videla sam B, malo to -.-
                          Da valjda su je tako krstili nemam pojma, da li druga ili nastavak prve. Uostalom opuštena priča, dobra gluma, dobra muzika...
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Ok, samo ne znam kad kazes veceras nastavak, mislis u odnosu na proslu nedelju? Jer je nastavak poceo tada
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ma da na to sam mislio nastavak nastavka drugog dela prve sezone
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Dok se svet ratuje GoT-u, i mi konja za trku imamo

                                Comment

                                Working...
                                X