Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zelim da ispravim samu sebe o utisku serije Pet, jer kada sam odgledala prvu epizodu, nisam nesto bila impresionirana, medjutim posle odgledane 4/11, mogu da kazem da sam se prevarila, dobra je. Svidja mi se.

    Ali serija Drzavni sluzbenik, a pogledala sam 2/12, je odlicna. Gluma, produkcija, drama, muzika.. sve u kompletu.
    Pored toga sto se pojavljuje meni omiljeni trojac: Dugalic, Laus, Stanic, i tu nikada nema greske (prva dvojica igraju i u Pet), ovde igra i Milan Maric nova snaga
    A Lausevic se pojavio bukvalno na 2 minuta i pokidao. Fascinirana sam tim covekom.

    Aktuelni su krimici i spijuni u poslednje vreme, a zanimljivo da su isti ljudi koji su pravili Ubice pravili i Sluzbenika, ali ona moze slobodno da se samougasi ako je poredim sa ove dve, posto su slicnog zanra.

    Veceras pocinje nova serija (ala ih stancuju) na RTS Zmurke od 6 epizoda, a radnja pocinje sa Danom pobede '45. o deci rata i glavnu ulogu igra pomenuti M.Maric, a igraju i bardovi koje odavno nisam videla na malim ekranima kao sto su Misa Janketic i Aleksandar Bercek.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Kad se otprilike zavrsava Drzavni sluzbenik? Je l' ide jednom nedeljno?
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ide nedeljom na onoj Telekomovoj kablovskoj, oni su i pravili seriju, ali subotom je repriza na Pinku [emoji3]
        I jutros saznam da su mnogi gledali juce, te vratila ruzicastu iz mrtvih na blic, tj. na 1,45h [emoji16][emoji16]
        Bile su 2 vezane epizode, ali kao i kod vecine premijera do sada, pa pretpostavljam da ce vcrs ici jedna, reci ce nam Erik kasnije
        Ima 12 ep, pa cemo videti.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Serija je prilicno nerealna, ali bice zabavna nema sta
          Dugalic i Lausevic dva najbolja ziva glumca koja imamo sto se mene tice.

          Comment


          • Pa dobro, fikcija, nema veze, sjajno uradjena, bar pocetak obecava mnogo.

            Ameri spijuni i krimosi..whooo?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ma samo kazem da je to moglo dosta realnije da se odradi, a nije tesko. Bilo bi kvalitetnije.
              Izvadice to Laus i Dugalic. A i ovaj mladjani (koji mi je bio jeziv u onoj teen seriji) je ovde, cini se, skroz korektan.
              Okanovica bih izbacio iz drzave.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Okanovica bih izbacio iz drzave.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • hahahahahahha, davno receno

                  bolje cerka kurva nego sinDragan
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • A kada sam videla Dugalicev autfit, odmah sam se setila



                    Samo sto ima siske

                    Ma on je genijalac, kakve role u pozoristu ostvaruje, bruka. A kako je najavio da ce da emigrira sa prodicom (ima neku silnu decu), uloge samo pljuste, hvala bogu [emoji4]

                    Laus da se pojavi i da zapali cigatetu i nista vise.. i da sve stane [emoji4]
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Odgledah Dark. Nije mi se svidela uopšte serija. Klasična time-travel priča ispričana već milion puta. Iz nekog razloga mi je i bila previše konfuzna za pratiti, verovatno zbog gomile ljudi u seriji, ali pomaze što u svakom trenutku znaš unapred kuda ide priča. I da, soundtrack je užasan, previše isforsirano je sve zvučalo.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Odgledah Dark. Nije mi se svidela uopšte serija. Klasična time-travel priča ispričana već milion puta. Iz nekog razloga mi je i bila previše konfuzna za pratiti, verovatno zbog gomile ljudi u seriji, ali pomaze što u svakom trenutku znaš unapred kuda ide priča. I da, soundtrack je užasan, previše isforsirano je sve zvučalo.
                        Ja sam imao vrlo slican utisak. S tim da sam ja u to vreme odgledao Stranger Things i Castle Rock. I stvarno mi je bila vec ispricana prica, a u toku druge epizode sam vec skontao da sam se pogubio, i maltene ispustio pricu a i da mi je muka od time-travel prica, i paralelnih univerzuma, pa sam odustao.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Ja sam imao vrlo slican utisak. S tim da sam ja u to vreme odgledao Stranger Things i Castle Rock. I stvarno mi je bila vec ispricana prica, a u toku druge epizode sam vec skontao da sam se pogubio, i maltene ispustio pricu a i da mi je muka od time-travel prica, i paralelnih univerzuma, pa sam odustao.
                          Jbga lakše je pratiti u filmovima kad imaš par karaktera. Ovako kad ih imaš njih 20 u 2-3 tajmlajna, dodaje nepotrebnu konfuziju plus imam osećaj da su baš slabo odradili tu prvu epizodu kad su trebali da nas uvedu u sve te likove. Al eto, ljudi vole da čupaju kosu u ekstazi dok ne kontaju šta se sve dešava ili dok kontaju neku komplikovanu pricu, pa otuda i toliko hvale na sve strane za seriju.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Apropo Dugalića, to je glumčina na kvadrat a mnogo bolji je čovek nego što je glumac.
                            sigpic
                            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                            Comment


                            • Ja sam sada odgledao Serenity sa Matthew ,kakav je vas utisak za ovaj film...https://m.imdb.com/title/tt6476140/?ref=m_nv_sr_1
                              GIFSoup

                              Comment




                              • 19. jul
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X