Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imas na piratebay-u.


    -----------------------------------------------

    Nemojte se zajebati da potrosite vreme na Zaspanku za vojnike.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Očajna sezona Daredevila. Čisto eto da se snimi nešto, baš daleko slabija od prethodne, a o prvoj ni da ne govorim. Finale sezone mi je tek katastrofa, rasplet nije predvidiv nego smešan, i stao je u 3 minuta, amaterski, trebalo je se bar malo potruditi. Sve u svemu, gledajući kraj ove, ni sledeća ne sluti da će biti bolja i smislenija.
      Last edited by mark !t zer0; 02-01-19, 13:08.
      sloboda ili ništa

      Comment




      • Odlican . Ne pamtim da je u skorije vreme neki film ostavio jaci utisak na mene.

        Comment




        • Odlican film.
          Dev Patel na visini zadatka, generalno sabio.

          Neverovatno mi je koliko malo se zna o Ramanudzanu. Ja nerado moram da priznam da nisam uopste imao prestavu ko je taj briljantni covek.
          Nakon odgledanog filma, gotovo sat vremena sam citao i bio u neverici jer sam mislio da su film malo nabudzili kako bi postigli zeljeni efekat.
          Medjutim nakon isatrzivanja lako je doci do zakljucka da nisu otisli dovoljno daleko kako bi opisali zivot jednog od najvecih umova svih vremena.

          Ramanudzanov nacin percipiranja sveta i brojeva je potpuno suprotan konvencionalnom. Dijametralan svemu poznatom i prihvatljivom.
          On nije bio naucnik, nije bio ni matematicar, on je bio nauka, sve te tajne univerzuma su prosto strujale kroz njega.
          Donekle je ovaj film uspeo to da prikaze, ono sto je falilo svakako jos malo te briljantnosti, jos malo nedokucivog, jos malo misterije.

          Srinivasa Ramanujan je bio genijalni samouki matematičar, koji je preminuo u 33. godini života. Ipak, uspio je napisati više od 4.000 teorema, i to u samo tri godine, ali mnoge od njih nije uspio dokazati. Matematičari sa Sveučilišta Emory sad su uspjeli izvesti i dokazati jedan od njegovih teorema, i to onaj koji je zapisao na samrtnoj postelji.

          Ramanujan je vjerovao da su 17 novih funkcija koje je otkrio ‘lažni modularni oblici’ koji izgledaju kao theta funkcije, ali da nisu supersimetrične. To je sad dokazao Onoov tim.

          Inače, u razvoju lažnih modularnih formi, Ramanujan je bio ispred svog vremena. Ono je objasnio da su tek 2002. godine matematičari shvatili kojoj grani matematike ove jednadžbe pripadaju. Modularni oblici pomažu fizičarima u izračunavanju entropije (stupanj nereda) u crnim rupama.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Vidi ti Pinka što se okuražio. Čudo da nisu neki filmovi iz 80ih i 90ih.

            Danas na Pink Premiumu: 15.00 The Martian, 17.45 The Monuments Men, 20.00 Deadpool, 22.00 Bridge of Spies i u 00.40 Independence Day: Resurgence.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Napustio nas i Marko Nikolić.

              Edit: i Ivo Gregurević


              prvi 72 godine, drugi 66
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • R.I.P Marko Nikolić (1946 - 2019)

                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Neka mu je vecna slava

                  Comment


                  • Originally posted by Tarantula View Post
                    Vidi ti Pinka što se okuražio. Čudo da nisu neki filmovi iz 80ih i 90ih.

                    Danas na Pink Premiumu: 15.00 The Martian, 17.45 The Monuments Men, 20.00 Deadpool, 22.00 Bridge of Spies i u 00.40 Independence Day: Resurgence.
                    Bio na Pink Dvojci 31. uvece rimejk Sedmorice Velicanstvenih.
                    Vrec neko vreme na Pink Dvojci moze da se nadje i zanimljivih a bogami i kvalitetnih filmova.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Dodali su Total Recall na Hulu, taman da ga odgledam sad pred spavanje. Filmcina

                      Comment


                      • Ok je Bird Box, mozda ga vise nosi hajp nego sto bi trebalo ali dobra ideja svakako. Ipak nestvarno je da ljudi na tw imaju bird box challenge i da je Netflix trazio da to ne rade
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja gledao na Netflixu ovaj kao film Blackmirror gde ti biras sta se desva. Cool ideja skroz i dobar je film, ali sam nekako ocekivao neki mindfuck i nesto mnogo vise
                          Za prvi put svaka cast u svakom slucaju

                          Comment


                          • Hardcore Henry na RTS u u 22:30
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni. View Post


                                Odlican . Ne pamtim da je u skorije vreme neki film ostavio jaci utisak na mene.
                                Izgasio na pola. Jako donekle predvidivo i smarački, kontam da ti se svideo jer je negde blisko tvojoj struci.

                                Inače ako neko gleda anime pored Lejker Boy-a i mene,

                                FMA 2003 - 9/10
                                FMAB 2009- 8/10

                                Više mi se svidja prva verzija jer je mračnija i nema srećan kraj ali dobre su obe.

                                Comment

                                Working...
                                X