Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Ja sam odgledao par na tu foru.

    Penny Dreadful

    Sleepy Hollow

    True Blood

    Peni je onako najcrnja od ove tri. Baš mračna serija, ali odlična. Sleepy Hollow je onako opuštajuća, zanimljiva serija. Uživao sam uz nju. I Prava krv klasična serija o vampirima.
    Penny sam naravno gledao.. Eva Green Bezze je sto su je onako prebrzo zavrsili ali nedavno je izasla vest da ce je nastaviti ali u drugacijem ruhu kao nesto..

    Hvala ti za ove dve, stavljam ih na watch listu

    Comment


    • Zarada od 20 filmova Marvelovog filmskog univerzuma - 17 529 133 715 $.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Aleksoni, ako nisi Grimm pogledao, predlažem ti. Nije da je baš tačno o vešticama, ali ima ih. Takođe A Discovery of Witches mi ne deluje loše, ali pogledao sam samo prvu epizodu pa ne mogu da garantujem Ali ima odlične ocene. Što se tiče demona i ostalih stvari The Strain ti predlažem, ali i Grimm i Strain su popularne dosta, pa kontam i da si ih gledao.
        Last edited by DžonDon; 11-12-18, 21:06.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Ako nekome nije tesko, neka mi preporuci 5-6 solidnih/dobrih sci-fi filmova koji su izasli u poslednjih 10 godina. Molim bez "vanzemaljci napadaju Zemlju" filmova.
          Her - 2013
          Children of Men - 2006
          Looper - 2012
          Blade Runner 2049 - 2017
          Holy Motors - 2012
          Upgrade - 2018
          Arrival - 2017



          HRT2 - 23:30 - The Shining - 1980
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Ako nekome nije tesko, neka mi preporuci 5-6 solidnih/dobrih sci-fi filmova koji su izasli u poslednjih 10 godina. Molim bez "vanzemaljci napadaju Zemlju" filmova.
            Inception (2010)

            Time Lapse (2014)

            Source Code (2011)

            Predestination (2014)

            The Butterfly Effect (2004) (Njega nisam gledao, ali kažu da je dobar)

            I Am Number Four (2011)

            After the Dark (2013)

            ARQ (2016)

            Repeaters (2010)
            Last edited by DžonDon; 12-12-18, 09:31.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Ahahahahaha a ne zajebavaj Mislio sam na ove sto su izasli od 2008. na ovamo

              Isto tako, nisam gledao nijedan SW film.. jesam pokusavao, ali ne ide. Ili zaspem ili ugasim posle prvih pola sata A vidim da su i sa njima udarili zestoko zadnjih nekoliko godina. A vidis, Star Trek obozavam i ako mi ova tri poslednja filma nisu nesto... ovaj poslednji sto je izasao cak i najbolji od njih.. ali mi nije to to. Nova serija je smece... nisam ni odgledao sezonu do kraja. Cekam sad da se Picard vrati

              Ako nekome nije tesko, neka mi preporuci 5-6 solidnih/dobrih sci-fi filmova koji su izasli u poslednjih 10 godina. Molim bez "vanzemaljci napadaju Zemlju" filmova.
              Moon
              District 9
              Sunshine ( Mada si verovatno gledao Murphy-a)
              Another earth
              Super 8
              Europa report
              I origins
              Project Almanac
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Rodjen 1916. dve godine stariji od Kraljevine SHS, bokte, to je zivot (pod uslovim da nije demnetan ili teze bolestan)

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kirk je brat! Jeste onemocao poslednjih godina ali je do prije 3-4 godine redovno isao na dodjele nagrada. Bjese i drzao neki govor zadnji put kad je bio... cita bez naocara bogami

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Odgledala sam bas juce The Man in the High Castle, meni se svidja, jos uvek drze nivo.
                    E sad, posto je radjeno po knjizi, a ja nisam citala tu knjigu, je l' se drze knjige?
                    Ja sam citao knjigu, a sad se bacam na seriju, pa ti mogu reci nakon sto odgledam.

                    Ali, svakako, sve preporuke za knjigu.


                    edit:

                    Jel gleda neko Daredevila trecu sezonu?
                    Last edited by mark !t zer0; 12-12-18, 12:53.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Odgledao sam Mark

                      Inače, gleda neko Nightflyers, meni odlicna serija, izaslo je do sada 5,6 epizoda.. Zola, znam da si fan serija koje se dešavaju u svemiru, baci pogled ako nisi do sada..

                      Comment


                      • Izasao top snimak za White Boy Rick

                        Meni su Zigosani u reketu bas dobra serija, mnogo bolja od Jutra. Ima cizi momenata ali postoji jasan plan cini mi se, kosarkaski Montevideo. Dugalic je top glumac.
                        sigpic

                        Comment


                        • Simpa je meni Dugalic skroz, sa sve sladunjavim osmehom koji ne skida sa lica i rupicama na obrazima, ali ipak klasu ispod Sovagovica.

                          Serije su razlicite, Zigosani je sapunica, doduse kvalitetna i gledljiva.
                          Jutro ipak nesto sasvim drugo. Zavrsava se veceras
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Odgledao sam Mark

                            Inače, gleda neko Nightflyers, meni odlicna serija, izaslo je do sada 5,6 epizoda.. Zola, znam da si fan serija koje se dešavaju u svemiru, baci pogled ako nisi do sada..
                            Kako ti se cini? Ja krenuo sinoc, i skontam da se ne secam kraja druge, pa sam morao da obnovim.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Odlicna, na nivou je bila kao i prethodne dve sezone.. Otkazali su je inace kao i par drugih Marvelovih serija jer verovatno se sele na novi striming servis Diznija..

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                E moj Zola ja bio opcinjen lavovima mapogosa. Cak umem da ih prepoznam u nekim video klipovima dali im imena prema oziljcima, grivama... Makhulu najstari i najveci zajedno sa Dreadlockom koji je imao deo grive koji je uvijen, Rasta crven, Pretty Boy tj Brad Pit medju njima , Shaka/Kinky Tail njega sam jedva umeo da prepoznam imao je rep kovrdzav, Mr. T koji je imao grivu kao kosu Mr. T Otuda i ime, prilicno prepoznatiljiv.

                                Nasledili ih Majingalane, pa i Selati. Imas forum koji prati te video klipove koji postavljaji rendzeri na tim rezervatima, izvestaje i njihovim kretanjima i tako.

                                Tu mozes da vidis koliko je komplekasan "socijalni" zivot lavova. I da su lavovi mnogi zanimljiviji nego jbne lavice.
                                Meni je omiljeni Makhulu. Premoćan je.

                                Ja nisam toliko zagrižen kao ti, ali volim da pogledam kvalitetan dokumentarac.

                                Ko voli velike mačke, lepo će da mu legne.


                                Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                                Inače, gleda neko Nightflyers, meni odlicna serija, izaslo je do sada 5,6 epizoda.. Zola, znam da si fan serija koje se dešavaju u svemiru, baci pogled ako nisi do sada..
                                Ide na listu za pogledati. Zahvaljujem.

                                p.s. Sad tek vidim da je pravi SyFy, tako da verujem da su štedeli na budzetu.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X