Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ima da mutiram te reci na tviteru do kraja ove nedelje
    Mudrice [emoji4] nikad se toga ne bih setila [emoji4]

    Ugasise onaj RTS HD i osta ja bez programa gde nema reklama u pauzama prenosa udavili se dabogda
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Imaju materijala za te superherojske filmove za narednih 50 godina ako i dalje budu izbacivali po deset godisnje. Ja sam gledao oba Deadpoola jer je komedija u pitanju... ove ostale ne bi gledao ni da mi neko plati. Gledao sam i par X-Men filmova i jednog/dva Spidermana ali je to bilo kad sam imao sta znam... 12-13 godina. Meni su i ti cuveni Nolanovi Batmeni zesci smor. Cini mi se da sam gledao i jedan Ironman film i to bi bilo to. Nije to za mene

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Imaju materijala za te superherojske filmove za narednih 50 godina ako i dalje budu izbacivali po deset godisnje. Ja sam gledao oba Deadpoola jer je komedija u pitanju... ove ostale ne bi gledao ni da mi neko plati. Gledao sam i par X-Men filmova i jednog/dva Spidermana ali je to bilo kad sam imao sta znam... 12-13 godina. Meni su i ti cuveni Nolanovi Batmeni zesci smor. Cini mi se da sam gledao i jedan Ironman film i to bi bilo to. Nije to za mene
        A Robokap,ne zajebavaj da to nisi gledao.
        Last edited by E1_PG; 11-12-18, 01:09.

        Comment


        • Ahahahahaha a ne zajebavaj Mislio sam na ove sto su izasli od 2008. na ovamo

          Isto tako, nisam gledao nijedan SW film.. jesam pokusavao, ali ne ide. Ili zaspem ili ugasim posle prvih pola sata A vidim da su i sa njima udarili zestoko zadnjih nekoliko godina. A vidis, Star Trek obozavam i ako mi ova tri poslednja filma nisu nesto... ovaj poslednji sto je izasao cak i najbolji od njih.. ali mi nije to to. Nova serija je smece... nisam ni odgledao sezonu do kraja. Cekam sad da se Picard vrati

          Ako nekome nije tesko, neka mi preporuci 5-6 solidnih/dobrih sci-fi filmova koji su izasli u poslednjih 10 godina. Molim bez "vanzemaljci napadaju Zemlju" filmova.
          Last edited by powerslave; 11-12-18, 01:29.

          Comment


          • The Killing of a Sacred Deer
            https://www.imdb.com/title/tt5715874/

            Odlican, svideo mi se vise od The Lobstera koji je imao problem sa padom kvaliteta nakon polovine filma.
            Ko nije upoznat sa Jorgosovim stilom odmah da mu kazem da nije za svakoga.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Ahahahahaha a ne zajebavaj Mislio sam na ove sto su izasli od 2008. na ovamo

              Isto tako, nisam gledao nijedan SW film.. jesam pokusavao, ali ne ide. Ili zaspem ili ugasim posle prvih pola sata A vidim da su i sa njima udarili zestoko zadnjih nekoliko godina. A vidis, Star Trek obozavam i ako mi ova tri poslednja filma nisu nesto... ovaj poslednji sto je izasao cak i najbolji od njih.. ali mi nije to to. Nova serija je smece... nisam ni odgledao sezonu do kraja. Cekam sad da se Picard vrati

              Ako nekome nije tesko, neka mi preporuci 5-6 solidnih/dobrih sci-fi filmova koji su izasli u poslednjih 10 godina. Molim bez "vanzemaljci napadaju Zemlju" filmova.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Kad smo kod ovih superherojskih filmova, odgledao sam svih 20 filmova iz Marvelovog filmskog univerzuma i 5 filmova iz DC produženog univerzuma.

                Sad je na redu Aquaman za 21. decembar.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Odgledah sinoc

                  https://m.imdb.com/title/tt2866360/

                  Dosta dobar film. Ko voli mind-bending filmove, sigurno ce mu se svidjeti i ovaj sci-fi psiho triler.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Odgledah sinoc

                    https://m.imdb.com/title/tt2866360/

                    Dosta dobar film. Ko voli mind-bending filmove, sigurno ce mu se svidjeti i ovaj sci-fi psiho triler.
                    Sam kraj filma ne volim, ali je dobar. Ona scena pri kraju

                    Spoiler
                    kada trazi "najbolju dimenziju" je super odradjena i ispracena odlicnom muzikom

                    Comment


                    • Video sam pre nekoliko dana da se ovde piše o lavovima i dokumentarcima, i hteo sam da napišem(zaboravio) da sam skoro gledao jedan moćan o njima. Trebalo bi ga pogledati.

                      Priča o 6 lavova koji su se udružili i napravili najbrutalniji čopor lavova ikad. Ubijali su sve živo. Za godinu dana su ubili više od 100 lavova. Zauzeli su najveću teritoriju ikad od strane nekog čopora. Bukvalno su išli i gazili redom. Snimali su ih 16 godina.

                      Odudarali su od standardnog ponašanja lavova u njihovoj agresivnosti i brutalnosti.

                      Brothers in Blood: The Lions of Sabi Sand
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ne znam da li ima neko ovde da gleda serije o vesticama i tako te stvari sa demonima i ostalo.. Nekada je Charmed bila najbolja sto se toga tice a sada trenutno ide rimejk i nije bas nesto ali gledljivo je, jos sada ide Chilling Adnetures of Sabrina i do pre 3,4 godine je imala Witches of East End koja je obecavala i imala materijala da traje dugo ali zbog jebenih rejtina je otkazana posle dve sezone..

                        Comment


                        • Ja sam odgledao par na tu foru.

                          Penny Dreadful

                          Sleepy Hollow

                          True Blood

                          Peni je onako najcrnja od ove tri. Baš mračna serija, ali odlična. Sleepy Hollow je onako opuštajuća, zanimljiva serija. Uživao sam uz nju. I Prava krv klasična serija o vampirima.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Odgledah sinoc

                            https://m.imdb.com/title/tt2866360/

                            Dosta dobar film. Ko voli mind-bending filmove, sigurno ce mu se svidjeti i ovaj sci-fi psiho triler.
                            Pogledao sam ga davno, mislim i da sam ga dva puta gledao. Baš odličan film.

                            Evo predloga za još neke slične- Time Lapse (2015) Triangle (2009) Baš pravi mind-bending je ovaj Triangle. Parallels (2015) Exam (2009) Exam mi se mnogo svideo. Predestination (2014) Identity (2003) Takođe odličan. ARQ (2016) Pa ko voli, od ovih predlažem pre svega Identity, Triangle, Time Lapse i Exam. Mada su svi odlični
                            Last edited by DžonDon; 11-12-18, 20:17.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Video sam pre nekoliko dana da se ovde piše o lavovima i dokumentarcima, i hteo sam da napišem(zaboravio) da sam skoro gledao jedan moćan o njima. Trebalo bi ga pogledati.

                              Priča o 6 lavova koji su se udružili i napravili najbrutalniji čopor lavova ikad. Ubijali su sve živo. Za godinu dana su ubili više od 100 lavova. Zauzeli su najveću teritoriju ikad od strane nekog čopora. Bukvalno su išli i gazili redom. Snimali su ih 16 godina.

                              Odudarali su od standardnog ponašanja lavova u njihovoj agresivnosti i brutalnosti.

                              Brothers in Blood: The Lions of Sabi Sand
                              E moj Zola ja bio opcinjen lavovima mapogosa. Cak umem da ih prepoznam u nekim video klipovima dali im imena prema oziljcima, grivama... Makhulu najstari i najveci zajedno sa Dreadlockom koji je imao deo grive koji je uvijen, Rasta crven, Pretty Boy tj Brad Pit medju njima , Shaka/Kinky Tail njega sam jedva umeo da prepoznam imao je rep kovrdzav, Mr. T koji je imao grivu kao kosu Mr. T Otuda i ime, prilicno prepoznatiljiv.

                              Nasledili ih Majingalane, pa i Selati. Imas forum koji prati te video klipove koji postavljaji rendzeri na tim rezervatima, izvestaje i njihovim kretanjima i tako.

                              Tu mozes da vidis koliko je komplekasan "socijalni" zivot lavova. I da su lavovi mnogi zanimljiviji nego jbne lavice.

                              Comment


                              • MCU je mnogo vise od superherojskih filmova. To je jedna ogromna celina podeljena na nekoliko delova (faza). I sve je povezano. Naravno tu se ne ubrajaju samo filmovi vec i mnoge serije.
                                E sada ono sto se meni svidja je citava ta saga, cela ta ogromna jos uvek ne zaokruzena prica i likovi u istoj koji evoluiraju, menjaju se i kroz medjusobnu interakciju pricaju pricu za koju se ne moze reci da je losa.
                                Narod generalno voli te superherojske filmove, koji su u ogromnom broju slucajeva tesko sranje, ali ovo sto MCU radi i te kako u svakom pogledu odskace od ostatka. Jos je usled tehnoloskog napredka moguce snimiti " napraviti" nesto daleko kvalitetnije nego ranije. Kada se samo setim Betmenovih prvih filmova sa Kitonom gde rob Betmen nije mogao glavu i vrat da pomera levo-desno, vec se okretao kao da ima kolac u dupetu i kicmi. Cak je i Nolan u prvom svom Betmenu imao slican problem.
                                Svi stripovi i citava comic saga su nesto sto je ekranizacijom steklo jos vecu popularnost. Jer masinerija za pravljenje novca se odavno zahuktala i ne namerava da stane.
                                Da li je to dobro ili ne za filmsku industriju generalno nije uooste pitanje kojim treba da se bavimo. Uticaj jeste ogroman, medjutim, nije samo uticaj nesto sto odredjuje ono sto ce se proizvoditi u buduce.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X