Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Sve serije koje se prikazuju na RTS mozes da gledas na RTS planeti, registracija je besplatna.

    Zigosani u reketu i Ubice mog oca imas na piratebayu.

    Jos jedan link za Zigosane (ima i drugih serija) - https://andrija-i-andjelka.com/domac...sani-u-reketu/
    Hvala!


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Spoiler


      Kakav film 3/5 (ovo je treca dinastija od pet)

      OBAVEZNO pogledajte!

      Na kraju imate deo kada ekipa prica o snimanju ove dinastije lavova.
      Snimali su 400 dana, pratili copor i naucili brzo da ih razazanaju, svaki lav pored razlicitih sara ima i razlicite brkove
      Imaju iscrtane sve njuske i brke

      Najveca posast za lavove je verovali ili ne trovanje. Plemena imaju goveda koja vode na ispasu i otrovom se cuvaju, kako sebe tako i stoku. Postoje ekipe rendzera i veterinara koji se trude da spasavaju otrovane, ali mladog lava iz Carminog copora nisu uspeli. Edikuju se plemena, kako ratnici, tako i zene i deca da moraju naci nacin za suzivot i kazu da ima rezultata, jer u celoj Africi procenjuje se da ima samo oko 20k lavova, u Keniji tek 2.000, dok ih je pocetkom 20.veka bilo vise od 100k. samo u Africi.

      Spoiler


      Obavezno pogledajte, a jedna od dinastija su kraljevski pingvini.
      Kako pingvini vezbaju da cuvaju i greju jaje

      Spoiler


      Nek pozivi Ser Atenborou i nek bude uvek dobrog zdravalja, kakav nam je doprinos dao mislim da jos uvek nismo dovoljno svesni.
      BBC i Attenborough su nesto posebno, poseban dragulj. A od bilo kakve konkurencije su miljama daleko.
      A Ser je nezamjenjiv. U buducnosti ce sigurno ici i preko ovoga, tehnologija ce napredovati, ali nece imati taj pecat.
      Ali odlicno se drzi, ko bi mu dao 92?
      Dobio je ove godine i Emmya za Blue Planet II, Outstanding Narrator, za prvu epizodu.

      Jos neki dokumentarci koji se trebaju pregledati:

      Planet Earth
      Planet Earth II
      The Blue Planet
      Blue Planet II
      Frozen Planet
      Life
      Life Story
      Life in the Undergrowth
      Nature's Most Amazing Events
      Life in Cold Blood
      Africa
      Madagascar
      Great Barrier Reef with David Attenborough
      The Life of Birds
      The Life of Mammals

      Na TV-u:

      Pink World Cinema - 17:00 - Rosetta - 1999
      Cinema TV - 21:00 - The Changeling - 1980
      Cinestar TV Premiere - 22:10 - Pulp Fiction - 1994
      Cinestar TV - 22:40 - Bullhead - 2011
      sigpic

      Comment


      • Da, odlican su spoj, sto kazes Arnele, pravi dragulj. Pisali smo i ranije o njima nasiroko kada su izbacili mislim Planet Earth II, zasluzeno sasvim

        Taj zivotinjski svet, divlji posebno, uvek je fascinantan, ali kada umes i imas sposobnost da to preneses sirokom auditorijumu, to su sjajne stvari. I ostaju vecno.
        Opstanak koliko god da je prevazidjen, negde je ostavio pecat kod mnogih od nas.

        Ali mene posebno odusevljava i ekipa koja je snimila Dinastije.
        Posto posle svake epizode odmah ide prica o njima. Ovi na Antarktiku su, pose dinastije carskog pingvina, pored nehumanih uslova snimanja na -60 C i olujama i vetrovima od 100 km/h susretali i sa onim ljudskim izazovima.

        Iako su svesni da ne bi trebalo da se mesaju ni na koji nacin, kada je poveca grupa pingvina sa mladima izmedju nogu ostala zarobljena u jednoj uvali/rupi iz koje nije bilo spasa, jer su iz nje vodile samo strme i ledene stranice, odlucili su da im lopatama utru put do gore. I uspeli su.
        Ljudi se zblizili sa njima, pogotovu posle toliko meseci i godina snimanja oderedjenog copora ili jata i na svaki njihov peh ili nesrecu veoma emotivno reaguju.

        To su divni momenti, gde osecanja i ljudskost prevladaju i nadjacaju ne samo taj tamo surovi svet, vec i generalano ovaj u kome zivimo, gde je empatija sve manje izrazena.

        Postoji jedna divna emisija na VIASAT Nature, zove se Supervetrinar, o profesoru Noelu Ficpatriku iz Sarija, koji ima veliku ordinaciju gde zivotinjama, pre svih psima i mackama spasava zivote. Jedna verovatno u moru slicnih. Ali ipak i toliko razlicita. Covek, koji mozda ima 50ak godina, harizmatican i duhovit, i koji sigurno dugo radi ovaj posao, a jos kao dete je znao da ce biti vet jednog dana, svakom slucaju pristupa podjednako odgovorno, studiozno i emitivno. Maksimum daje svima, to se vidi iz svake njegove reci i pokreta, a printom je veliki inovator u raznim pomagalima i implantima koji olaksavaju i spasavaju zivote cetvoronoscima.
        Kakav lom samo dozivi taj covek pre svega, ako mu pacijent ugine... ali takav se rodio.
        Ovo je (tek) druga osoba u zivotu koju sam videla da je prosto rodjena za posao kojim se bavi.
        Svaka preporuka i za ovu emisiju.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Je l si taj serijal Dinastije skinula sa neta ili ima negde online da se gleda?
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Za vikend sam uhvatila slucajno dve epizode na BBC earth: lavovi i carski pingvini. Ostale tri (tigrovi, simpanze i divlji psi) nisam jos pogledala, a nisam ni trazila da skinem, planirala sam veceras bas, pa cu da ti javim sta ima.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Inace, odgledala sam Bohemian Rhapsody i odusevljena sam, apsolutna i totalna preporuka i normalno da se gleda u bioskopu.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Pogledao prvu epizodu nove sezona HoCa i odmah sam odustao.

                Ne mogu da gledam bez Kevina. Iako Robin glumi odlično, njih dvoje su činili seriju celom, a ovo je sad samo nekako polovina. Kao da jin ostane bez janga ili obrnuto. Kao da uzmem samo crn krem ili samo beo. Može da se jede, ali očigledno je da fali nešto. Bolje da su napravili sat ipo filma i završili.

                Šteta velika, ali neću dalje gledati.

                Juče pogledao i Searching. Meni odličan, zanimljiv i neobičan film. Urađen na drugačiji, originalan način. Film nije dosadan ni u jednom trenutku. Čak šta više, drži te prikovanog za ekran nonstop. Pun raznih zapleta koje nisam očekivao. Takođe pokazuje i brutalnost online zajednice kao i opasnost koja vreba.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Evo cele sezone Dynasties u Full HD:

                  https://rarbg2018.org/torrent/pn8gcx9
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Evo cele sezone Dynasties u Full HD:

                    https://rarbg2018.org/torrent/pn8gcx9
                    Hvala
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Juče pogledao i Searching. Meni odličan, zanimljiv i neobičan film. Urađen na drugačiji, originalan način. Film nije dosadan ni u jednom trenutku. Čak šta više, drži te prikovanog za ekran nonstop. Pun raznih zapleta koje nisam očekivao. Takođe pokazuje i brutalnost online zajednice kao i opasnost koja vreba.
                      Da ne bi onog kraja bio bi bas dobar, zaokruzen film. Ovako, nazlaost nisu se pomerili mnogo dalje od barustine Holivuda (iako je mislim indi film u pitanju)
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne znam sto su svi toliko ispljuvali Venom, meni je sasvim ok zabava i sigurno nije najgore sto je izaslo od Marvela poslednjih par godina.
                        sigpic

                        Comment


                        • Venom se nije ni trudio da bude nesto drugo osim klasicnog superherojskog filma. Meni, koji gotivim Hardija i generalno filmove o superherojima, je bilo zabavno, i bas mi je proletelo vreme u bioskopu. Zamerka ide tome sto je rasplet stao u minut bukvalno, i bas su to smotano odradili, sto samo najavljuje nastavak.
                          Last edited by mark !t zer0; 10-12-18, 14:01.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Meni nekako bas jeftin film ispao, a obozovam Hardija, pa mi krivo bilo
                            Nisam ocekivao nesto specijalno od superherojskog filma, ali sam mislio da ce biti zabavniji. Zaradio je 800 miliona, pa ce verovatno biti nastavka, nadam se boljeg.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Kako vam bre ne dosade ti superherojski filmovi?

                              Meni je sve to žešći treš.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Je l ti i Nolanov Betmen tres?

                                To su filmovi za opustanje i zabavu. Avengersi poslednji su pun pogodak.

                                EDIT: Black Panther je medju najgorim filmovima koje je izbacio Marvel.
                                Last edited by Mr. Wolf; 10-12-18, 14:30.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X