Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vratili se Vikinzi

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Izasao vrh snimak A star is born pre neki dan, odgledao sada, odusevljen sam, vrh film !

      Ne zna se ko je bolje odglumio, Gaga (sto je neverovatno), Kuper ili Eliot, bravo...

      Ona scena sa Agentom i Jackom je bila strava i na kraju shot kad pas sedi ispred garaze...
      Daj link za taj snimak

      Comment


      • Sad kad kaze KORSUB verzija, pa tacno ga treba banovati na mesec dana.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Pogledao The Happytime Murders (2018) nije loša komedija, ali za moj ukus previše seks scena (pogotovo kad se dve lute dohvate) i previše seks insinuacija. Ali ko voli nek izvoli. Ja lično ne volim kad ima u filmu mnogo seks scena, jer da mi to treba, ne bi filmove gledao, nego nešto drugo..
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Da, The Clovehitch Killer (2018) nije loš film, glumi Dilan MekDermot.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
              Pogledao The Happytime Murders (2018) nije loša komedija, ali za moj ukus previše seks scena (pogotovo kad se dve lute dohvate) i previše seks insinuacija. Ali ko voli nek izvoli. Ja lično ne volim kad ima u filmu mnogo seks scena, jer da mi to treba, ne bi filmove gledao, nego nešto drugo..
              I mene smara to bas, obicno premotam kad naidjem na duzu seks scenu. Pomislice komsija da, ne daj boze, gledam erotski film.

              Comment





              • Elem...
                Izvini Vuce na mojoj neukosti, sta je KORSUB verzija?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • U Koreji hoteli znaju nekad da plate filmskim studijima/izdavacima da dobiju prava za pustanje novih filmova na pay-per-view pre nego sto se pojave na Blu-Rayu ili krene streamovanje na zapadu. Jedino sto to uglavnom ukljucuje i hardcoded korejski titl koji je ubacen direktno na film pa ne moze da se skloni

                  Comment


                  • Hvala
                    Nisam do sada naletala na takve, doduse nikada i ne gledam nesto bas previse frisko, tek jedva izaslo na crno.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • A taj vrh snimak (ako je Gagi gledao taj KORSUB, a koliko vidim, to je i dalje poslednji snimak koji je izasao za ovaj film) je ovakav:





                      Last edited by Mr. Wolf; 29-11-18, 13:57.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Idite u bioskop, vredi ga tamo pogledati, kao i Queen -.-
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          A taj vrh snimak (ako je Gagi gledao taj KORSUB, a koliko vidim, to je i dalje poslednji snimak koji je izasao za ovaj film) je ovakav:





                          Nije vrh ali je hd rip, tezak je i sasvim dovoljan za film koji nije vizuelni spektakl, vec glumacki i audio. Tako da dovoljno je, za First Mana nije, ali za ASIB jeste.
                          sigpic

                          Comment


                          • http://www.zamunda.net/banan?id=550265&hit=1&t=movie

                            Evo, 1080p, odlican snimak, jbg taj kineski prevod i dalje stoji, ali je dobar snimak

                            Comment


                            • Jel gledao ko DD (Daredevil) sezonu 3?
                              Kakav je Kingpin OTAC!!!
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Najstrašniji psihološki horor ali realan bez fantazije, sci fi i to?
                                Spoorloos.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X