Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E neverovatno koliko sam bila pod utiskom...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Bohemian Rhapsody, kida film. Obavezno pogledajte.

      Comment


      • Jel gledao ko Južni vetar?

        Comment


        • Ja sam ga skinuo u HD pa cu danas/sutra da ga pogledam.. Neki kazu da je beton film, drugi kazu suprotno, tako da cu sam odluciti jbga.. Ako jos neko zeli da skine ima na tpb, slika i zvuk za 10!

          Comment


          • Na kojem domenu je sad thepiratebay, jer .org ne radi?
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by labe View Post
              Ja sam ga skinuo u HD pa cu danas/sutra da ga pogledam.. Neki kazu da je beton film, drugi kazu suprotno, tako da cu sam odluciti jbga.. Ako jos neko zeli da skine ima na tpb, slika i zvuk za 10!
              Meni nije los, dobri su glumci ako nista, ali onako krene dobra prica i nekako se sve djecje odigra na kraju

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Jel gledao ko Južni vetar?
                Ja jesam....pre par dana...
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  Meni nije los, dobri su glumci ako nista, ali onako krene dobra prica i nekako se sve djecje odigra na kraju
                  Dobri glumci, solidna ideja, bezveze film. Film "Do koske" je radjen sa znatno manje sredstava pa je bio baš ono, do koske.

                  Baš je film u bugarskom duhu, oni su klovnovi u mafiji, uvek imaju neka velika obezbedjenja nešto, moglo je to dosta realnije da se uradi, baš je brutalno nerealan film.

                  Spoiler
                  U Bg bi ga našli sa bugarskim tablicama za 10 minuta da se onako voza, kriminalci kao Golub ne postoje jer neki jesu imali obezbedjenje ali onako hordaški da idu, ono je bugarski fazon sa nekim ćelavcima, kada se Maraš predao Golubu, da je realan film, toliko bi bio izmučen da bi se usrao u gaće, jako jako jako nerealan film i što je najgore, za razliku od "Do koske" gde su hardcore klinci pobijeni ovde je Maraš kao heroj i mnogo ljudi poznajem da se primilo, non stop pumpaju javnost nekim kvazi mafijaškim glupostima preko Mašana Lekića do ovakvih filmova. Posle jedne Mašanove emisije sećam se klinci neki pucali iz punta na Voždovcu, znači katastrofa.

                  Gde je problem? Problem je što prosečno inteligentan čovek, zna samo da se uhvati za rijaliti koji jeste ruglo, a ovakvi filmovi prolaze ispod radara a nisu ništa manje opasni. Gde se prestavlja ružičasto kriminal. To i Mašan radi i još pride konstruiše neke "donove" za državne bezbednosti i srpsku i crnogorsku i skreće pažnju sa pravih.

                  Zna se kako se završava Do Koske, zna se kako se Rane završavaju, a opet mogu loženje da izazovu.

                  Comment


                  • Pink Romance

                    19.00h ''Hod po ivici''. O životu J. Casha.
                    Last edited by Bane je; 22-11-18, 17:24.

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Jel gledao ko Južni vetar?
                      Imali su muzicki studio u Brace Jerkovicu pre 30 godina, tako da sam ih, na zalost, gledao u kraju.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Juzni vetar, ukratko - bez veze. Baceno vreme.
                        Last edited by Mr. Wolf; 22-11-18, 21:41.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • neko je pitao za pirate bay, sad je ovde

                          https://piratebayblocked.com/
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Radi i .org
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment




                              • Da je ovo najavljeno prije 10-ak godina, bilo bi ok...


                                ...ali cu isto otici u bioskop da ga pogledam jer volim ove dvije budale u tandemu i nije bitno kolika je film glupost, meni ne moze biti los You want some heroin?

                                Comment

                                Working...
                                X