Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Comment


    • A sinoc kad su ono dvoje konacno sami, a provode vreme tako sto gledaju Slagalicu
      Doduse, bila je ozbiljnija epizoda, ali ta scena mi je bila komicna skroz
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • JEDEM, JEDEM, JEDEM, JEDEM....
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • A star is born je fenomenalan, odusevila me Gaga, znao sam da je top pjevacica, ali da je ovako dobra glumica mora biti iznenadjenje za sve. Zena je mega-zvijezda, ludilo glas, da se najezis bukvalno ali pokazati i takvu emociju cisto glumacki je za svako postovanje. Popuno su me kupili, nije ovo nista spektaklularno ali u moru jednih te istih prica, jednih te istih drama i ljubavnih filmova ovo je pravo osvjezenje. Kuper je fenomenalan posao odradio kao reditelj, a sto se glume tice iako je bas rano mora biti favorit za Oskara. Zastrasujuca gluma, jedan tvrdi covjek koji ne pokazuje emocije da ih odjednom pokaze, otvori se, odnos sa bratom isto tako tvrd i krut, ali vidis emociju u ocima, u pogledima, u glasu, Sem Eliot zasluzuje mnogo vece postovanje od onog koje dobija. Ipak Bredli je zvijezda, sve sto vazi za Gagu, mora da vazi i za njega, on nije pjevac ali pjeva dobro, jedino sto sam znao sta ce se desiti na kraju, ali opet to nije zamjerka, to je vrhunska Bredlijeva gluma, vidjelo se na kraju sve u njegovom ponasanju, pogledu, na njegovom licu. Soundtrack je haos. I salje slicnu poruku sto se muzike tice kao La La Land, najkvalitetnija i najbolja muzika ne znaci da ima prodju, ovo je na neki nacin i Gagina zivotna prica, ona je glasovno i muzicki daleko iznad stvari koje pjeva i izbacuje generalno. ALi da pjeva za svoju dusu i ono sto voli pitanje je bi li bila ovakva zvijezda.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            A star is born je fenomenalan, odusevila me Gaga, znao sam da je top pjevacica, ali da je ovako dobra glumica mora biti iznenadjenje za sve. Zena je mega-zvijezda, ludilo glas, da se najezis bukvalno ali pokazati i takvu emociju cisto glumacki je za svako postovanje. Popuno su me kupili, nije ovo nista spektaklularno ali u moru jednih te istih prica, jednih te istih drama i ljubavnih filmova ovo je pravo osvjezenje. Kuper je fenomenalan posao odradio kao reditelj, a sto se glume tice iako je bas rano mora biti favorit za Oskara. Zastrasujuca gluma, jedan tvrdi covjek koji ne pokazuje emocije da ih odjednom pokaze, otvori se, odnos sa bratom isto tako tvrd i krut, ali vidis emociju u ocima, u pogledima, u glasu, Sem Eliot zasluzuje mnogo vece postovanje od onog koje dobija. Ipak Bredli je zvijezda, sve sto vazi za Gagu, mora da vazi i za njega, on nije pjevac ali pjeva dobro, jedino sto sam znao sta ce se desiti na kraju, ali opet to nije zamjerka, to je vrhunska Bredlijeva gluma, vidjelo se na kraju sve u njegovom ponasanju, pogledu, na njegovom licu. Soundtrack je haos. I salje slicnu poruku sto se muzike tice kao La La Land, najkvalitetnija i najbolja muzika ne znaci da ima prodju, ovo je na neki nacin i Gagina zivotna prica, ona je glasovno i muzicki daleko iznad stvari koje pjeva i izbacuje generalno. ALi da pjeva za svoju dusu i ono sto voli pitanje je bi li bila ovakva zvijezda.
            Jel izasao na torentima ?

            Comment


            • Dobrog kvaliteta jos ne, poslednje sto se pojavilo je KORSUB:

              https://rarbg2018.org/torrent/67dwnhu
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ne vrijedi to još gledati, jedino ako ti ne smetaju ovi kinezi u titlu
                Pogledao sam prvih par minuta, uvodna pjesma odlična

                Comment


                • Nije to vizuelni spektakl da vam treba blu ray, hd rip, idu ti nalijepljeni korejski titlovi ali meni nisu smetali, izasao je isti snimak i za First Mana, ali njega mozda treba sacekati da izadje top snimak
                  sigpic

                  Comment


                  • Gleda li ko ovo jutro će promeniti sve, ja sam pustio i izgasio na pola mnogo je smarački. A nema niti jedne lepe žene pa bar zbog toga da gledam. A vidim 400k pregleda

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Gleda li ko ovo jutro će promeniti sve, ja sam pustio i izgasio na pola mnogo je smarački. A nema niti jedne lepe žene pa bar zbog toga da gledam. A vidim 400k pregleda
                      Gledam ja, sta da ti kazem , meni je kul

                      Andjela je prelepa, ne znam u sta ti gledas

                      Comment


                      • https://www.youtube.com/watch?v=HjRjcgByAhk Ja sam se bacio na prevođenje ove serije, ako neko eventualno želi da gleda uz titl, može ga pronaći na sajtovima za prevode filmova. Doduše, tek odradio prvu epizodu, biće i ostale uskoro.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Gledam ja, sta da ti kazem , meni je kul

                          Andjela je prelepa, ne znam u sta ti gledas
                          Ko je Andjela? Svidela mi se ona iz wc što je izašla kada je ova ušla da se šminka. Mng mi nešto antipatičan ovaj kosati degenerik IT- jevac. Valjda će biti nekog ludila. Pustio sam da odgledam

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ko je Andjela? Svidela mi se ona iz wc što je izašla kada je ova ušla da se šminka. Mng mi nešto antipatičan ovaj kosati degenerik IT- jevac. Valjda će biti nekog ludila. Pustio sam da odgledam
                            Sestra tog ITjevca

                            Comment


                            • Zvezda je rodjena je odlican film i dozivljaj apsolutno poboljsava gledanje i iskustvo u bioskopu. Mislim da se jos uvek daje ako neko nije gledao, a ima zelju.
                              Odlicna muzika koju je inace pisao Bredli Kuper u fenomenalnom izvodjenju Ledi Gage, zasluzuje sjajnu ocenu. Ne treba zaobici ni cinjenicu da je ovo Kuperov autorski prvenac, kao ni njegove pevacke sposobnisti i naravno Gaginu glumu.
                              Bas su imali hemiju na platnu i vise nego odlicno izneli film.
                              Dopala mi se svojevremeno i verzija sa B.Strejsend i K.Kristofersonom, ali mi je ovaj rimejk ipak blizi.

                              A sledeci je Boemska rapsodija.
                              Iskljucivo u bioskopu naravno. Greh je gledati ili bolje reci slusati u kucnim uslovima ovakve filmove. Iz inserata i preporuke drugih, Malik je pokidao.

                              Pre nekog vremena gledala sam jedan stari film, snjmljen po istinitom dogadjaju.
                              U divljini https://m.imdb.com/title/tt0758758/?ref_=m_ttcrv je sjajna, upecatljiva biografska prica, uz odlicnu reziju Son Pena, te preporucujem, ako neko nije do sada pogledao.
                              Izguglala sam dosta o ovom glavnom junaku, bas me fascinirala sudbina i sada mi je ostalo da procitam knjigu, posto pretpostavljam da je snjmljeno po njoj, koju je njegova sestra napisala s obzirom na to da je ona narator u filmu (naravno glumica).
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Samo da potvrdim za Into the Wild, fantastičan film.. baš dugo "ostane" sa vama

                                Comment

                                Working...
                                X