Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesto ne znam Ivane da je neko ocrnio Castle Rock, vec da je precenjena (iz mog ugla naravno). Licno sam ocekivala vise.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Nesto ne znam Ivane da je neko ocrnio Castle Rock, vec da je precenjena (iz mog ugla naravno). Licno sam ocekivala vise.
      Kako nisu,u vecini recenzija i u komentarima po dosta foruma sam vidjeo da se vecini nikako nije svidjela.
      I stvarno ako u sledecoj sezoni ne razjasne neke stvari bice bezveze,ali ja sam siguran da ce se prica u drugoj sezoni na neki nacin nadovezat na radnju iz prve i da ce neke stvari biti objasnjene.
      Vidjeo sam da se pise da ce prica da se vrti oko Dzeki Torens,ovo sto kaze Zarkov,kojoj je valjda onaj lik iz Isijavanja kojeg glumi Dzek Nikolson stric ,ima dio u seriji dje pominje ludog strica koji je napao porodicu u nekom hotelu.
      Ja ipak mislim da serija ima nevidjen potencijal da se razvije brutalna prica u sledecim nastavcima.
      Last edited by E1_PG; 01-10-18, 10:31.

      Comment


      • Mislila sam na ovo mesto. Ne znam sta se pisalo na drugim.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Mislila sam na ovo mesto. Ne znam sta se pisalo na drugim.
          Pa i ovdje je bilo negativnih komentara,nisi samo ti rekla da si razocarana.Oljice imas li kakvu novu seriju da mi preporucis a da je slicne tematike,horor,misterija i tako to?
          Kad ce Black Mirror nova sezona?
          Last edited by E1_PG; 01-10-18, 11:20.

          Comment


          • Slabo ti pratis ovu temu pa da ponovim...

            Prvo, ne pratim horore, ali kazu da je Terror dobra (nekoliko njih je preporucilo), a ja ti dodajem i Sharp Objects, vrhunska serija iako nije horor, uostalom nije ni Castle Rock.

            Drugo, niko nije ocrnio CR, kao sto si napisao, preterujes, naravno tvoj entuzijazam ne delim, ali boze moj...znas vec ono o ukusima, afinitetima i sl.

            I trece, ne Oljicaj me -.-
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Hvala Olja na preporuci.Odgledacu pa ti javljam utiske.

              Comment


              • Uskoro ce druga sezona

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Comment


                  • Dobar je Bodyguard. Dobar triler.
                    BBC i Britanci su bez greske, kao i obicno. Ucite Ameri, ucite.
                    Jed Mercurio je scenarist. Kao i kod Line of Duty. Preporuka i za nju.

                    Na TV-u:

                    Pink World Cinema - 23:00 - King's Game - 2004
                    TV 1000 - 22:55 - Eternal Sunshine of the Spotless Mind - 2004
                    O2 TV - 23:30 - Irreversible - 2002

                    Ivane, pregledaj Hannibal, ako vec nisi.
                    Last edited by Arnel.S; 01-10-18, 19:39.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ovo obavestenje se pre svega odnosi na Zolu i ostale koji vole na TV da prate serije, malo sporijim ritmom, svako vece po jednu (radnim danima), a nisu gledali, kao sto ja recimo nisam, iako je imam cekiranu.... https://m.imdb.com/title/tt3205802/... pocela je na TOP kanalu... izvolte, svako vece u 20h.
                      Postoje 4 sezone po 15 epizoda, a peta pocela krajem septembra.
                      Viola zmaj zena
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Arnel.S View Post
                        Dobar je Bodyguard. Dobar triler.
                        BBC i Britanci su bez greske, kao i obicno. Ucite Ameri, ucite.
                        Jed Mercurio je scenarist. Kao i kod Line of Duty. Preporuka i za nju.

                        Na TV-u:

                        Pink World Cinema - 23:00 - King's Game - 2004
                        TV 1000 - 22:55 - Eternal Sunshine of the Spotless Mind - 2004
                        O2 TV - 23:30 - Irreversible - 2002

                        Ivane, pregledaj Hannibal, ako vec nisi.
                        Upravo sam skinula Bodyguard i spremam se od sutra da pocnem da gledam, vidim da ga bas puno ljudi hvali.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ovo obavestenje se pre svega odnosi na Zolu i ostale koji vole na TV da prate serije, malo sporijim ritmom, svako vece po jednu (radnim danima), a nisu gledali, kao sto ja recimo nisam, iako je imam cekiranu.... https://m.imdb.com/title/tt3205802/... pocela je na TOP kanalu... izvolte, svako vece u 20h.
                          Postoje 4 sezone po 15 epizoda, a peta pocela krajem septembra.
                          Viola zmaj zena
                          Jel ova gara ona iz Power.

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Jel ova gara ona iz Power.
                            Jedna je Viola
                            https://m.imdb.com/name/nm0205626/?ref=m_nv_sr_1
                            Nisam gledala Power
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • How to get away with murder je meni super, pocela je 5.sezona, skinuta je epizoda i najverovatnije je gledam ovih dana, jer nju volim da gledam redovno
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Jedna je Viola
                                https://m.imdb.com/name/nm0205626/?ref=m_nv_sr_1
                                Nisam gledala Power
                                A nije, sad sam potražio - a slične su na prvu
                                https://www.imdb.com/name/nm1166613/?ref_=tt_ov_st_sm

                                Comment

                                Working...
                                X