Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ta je sine... bolje da ne pričam... a i ima o njoj šta oćeš.

    Comment


    • Svaka žena koja ne prijavi silovatelja, a da joj nije muž, koji je zlostavlja i nema gde da pobegne je zaostala i retardirana pod jedan ili koristoljubiva pod dva ali obično su te dve stvari komplementarne. Ako te jedino od prijave deli karijera, onda...

      Mnogi kažu nije lako priznati jer je sramota. Istina, ali moraš imati odgovornost da će ta osoba silovati još nekoga. Ne sme se misliti samo na sebe.

      A ova je cirkuzantkinj vrv.

      Comment


      • #MeToo ima novo znacenje
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ono sa Hari Wainstajnom... evo sada ispada da veze sa mozgom nema.

          Namestili ga.

          Bio slab na mlade glumice u usponu... došlo vreme da ga sklone.
          Sad on dokazuje da je nevin.

          Comment


          • Ne sjećam se da je neko pisao o ovoj seriji - Romanzo Criminale. Kakvi su utisci ako je ko gledao.
            https://www.imdb.com/title/tt1242773/?ref_=tt_rec_tti

            Comment


            • Moram da kažem, tuga je šta rade ove "glumice".

              Prave žrtve silovanja će zbog tih cirkusa da pate.

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                Ne sjećam se da je neko pisao o ovoj seriji - Romanzo Criminale. Kakvi su utisci ako je ko gledao.
                https://www.imdb.com/title/tt1242773/?ref_=tt_rec_tti
                Dobra serija. Treba se pogledati. Narocito ko voli taj zanr i tu temu.
                Cak netipicno za Talijane, ali opet ima taj njihov smek.

                Serija je izvucena iz filma: Romanzo Criminale - 2005. Treba i njega pregledati. Ne nuzno zbog radnje.

                Sollima stoji iza Suburra - 2015, a i rezirao je neke epizode serije Gomorrah.
                Ako ti se to svidja i ovo ce.

                Kad' smo kod njih, i ovo se treba pogledati: Corleone.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Arnel.S View Post
                  Dobra serija. Treba se pogledati. Narocito ko voli taj zanr i tu temu.
                  Cak netipicno za Talijane, ali opet ima taj njihov smek.

                  Serija je izvucena iz filma: Romanzo Criminale - 2005. Treba i njega pregledati. Ne nuzno zbog radnje.

                  Sollima stoji iza Suburra - 2015, a i rezirao je neke epizode serije Gomorrah.
                  Ako ti se to svidja i ovo ce.

                  Kad' smo kod njih, i ovo se treba pogledati: Corleone.
                  Tim tragom sami išao, upravo pogledao Gomorrah - dobra, dinamična...

                  Comment


                  • Sajmon Peg i Nik Frost, koji su to gospodari, ne znam kako mi je Pol promakao
                    sigpic

                    Comment


                    • Druzja, šta sta rekli, gleda li ko La casa de papel ili Money Heist? Nešto Netflix sere, izgleda da već emitovanu drugu sezonu u Španiji koja ima na netu nisu još pustili, i verovatno tj sigurno će 5 epizoda podeliti u 12.

                      Comment


                      • Mislim da si to pogresno shvatio:

                        The original cut of the limited series is of 15 episodes. The Spanish network Antena 3 aired nine episodes and made a break before airing the remaining six. But the episodes have an average running time of 70 min. To cater to the Western audience and their habit, Netflix re-cut the episodes to an average 45 min. running time. Therefore it expanded the first part of the season from 9 to 13 episodes. Netflix also took a break in the season and as of April 6th, has aired Part 2 which takes the 6 remaining episodes and also re-cut the episodes making them 9 episodes.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Bas me zanima sta ce smisliti za Berlina posto ce biti u 3 sezoni
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Aha... Kao što sam rekao jako podseća na Kiru Lajta Jagamija i L-a iz Death Note, neki delovi. Pogotovo što se Profesor zbližio sa Rakel.

                              Berlin mi je omiljeni lik. Tokio me najviše nervirala. Ambivalentan osećaj, od trenutaka gde bih je gadjao nečim do onih gde bih vodio ljubav sa njom haha. Nairobi drži situaciju, Srbi homoseksualci hahaha.

                              Sve u svemu gotivna i na trenutke predvidiva serija, ali drži mi pažnju kao Breaking Bad. Bukvalno mi nije bila smor ni sekudne.

                              Comment


                              • Jel prati neko Castle Rock?
                                Kakva sedma epizoda.

                                Comment

                                Working...
                                X