Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi jel gledao neko seriju "La casa de papel", i kakvi su utisci?

    Comment


    • Originally posted by MarcelloLippi View Post
      Ljudi jel gledao neko seriju "La casa de papel", i kakvi su utisci?
      Da. Gledaj i neces se pokajati , brutalna serija
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Baci pogled na prethodne stranice, pisalo se o toj seriji
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Odgledah natenane novi Tomb Raider i mogu da izjavim da je gre`ota sto Alicia Vikander nije uradila i prethodne filmove. Svaka cast Vojtovoj kcerci, ali Alicia razbija.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Kome ne smeta Bollywood produkcija, neka pogleda film Race. Mislim da je izasao 2008 godine. Glavni glumac je Saif Ali Khan, on je nesto kao indijski Statam, samo sa kosom Ima, naravno, par tih scena sa muzikom i grupnim plesom, ali to je zanemarljivo, tj. nije mjuzikl. Ja vise zapleta u jednom filmu nisam videla.
            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

            Comment


            • Originally posted by MarkoNFL View Post
              Vreme je za crnog agenta 007? Ovo je novi Džejms Bond

              Čuveni agent 007 još jednom će biti Danijel Krejg, a u narednom filmu, prema najavama, mogao bi da ga nasledi glumac Idris Elba, saznaje britanski Metro.



              Producentkinja čuvenog filma o agentu 007 Barbara Brokoli rekla je da je otvorena za promene, kada je reč o glavnom glumcu.

              Dejli star dodaje da je producentkinja Brokoli razgovarala sa rediteljem Antoanom Fukvom o tome da uloga bude poverena glumcu koji nije "beo".

              Navodi se i da je ona navodno reditelju rekla “da je vreme” da osoba tamnije puti dobije ulogu. Ona je dodala da bi uloga uskoro mogla da bude poverena nekom iz “etničke manjine”.

              "Idris bi to mogao učiniti ako je u formi", otkrila je ona.

              "Potreban nam je momak koji je fizički jak. Idris to jeste", dodala je.

              Elba je zbunjen zbog glasina i insistirao je na tome da prvo producenti treba da mu se obrate, te da će sve zavisiti od “volje ljudi”. Međutim, već se čuje da mu uloga nije poverena zato što je pravi glumac za nju, već zato što je crn.

              Idris Elba je britanski glumac, muzičar i di-džej. Glumio je u serijama “Doušnici”, “Luter” i filmovima “Američki gangster”, “Prometej”, “Bitka za Pacifik”…
              Posle Krejga ne trebaju ni da snimaju nove filmove o Bondu

              Comment


              • Pustaju sad Memento na TV. Jedan od najgenijalnijih filmova u poslednje 3 decenije.

                Nastavljam sa time - travel filmovima. Moze li mi neko reci nesto vise o sledecim filmovima (sta gledati, sta izbegavati):

                Time After Time
                Coherence
                The Butterfly Effect
                Deja Vu
                About Time
                Looper
                The Time Machine
                Next
                The Time Traveler's Wife
                Edge of Tomorrow
                Time Lapse

                Odgledao sam Predestination, Triangle i Interstellar.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Od svih tih dobro znam samo Deja Vu. Film sa Denzelom, nije tipican time-travel film, krimi radnja, ali vredi pogledati.

                  Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                  Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                  Comment


                  • Taj sam gledao davno, ne sećam se o čemu se radi tačno, ali sećam se da je odličan.

                    Comment


                    • Edge of Tomorrow je odlican.

                      Pogledaj i Source Code.
                      Last edited by Mr. Wolf; 12-08-18, 00:23.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Ventspils View Post
                        Pustaju sad Memento na TV. Jedan od najgenijalnijih filmova u poslednje 3 decenije.

                        Nastavljam sa time - travel filmovima. Moze li mi neko reci nesto vise o sledecim filmovima (sta gledati, sta izbegavati):

                        The Butterfly Effect
                        Deja Vu
                        About Time
                        Looper
                        The Time Machine
                        The Time Traveler's Wife
                        Edge of Tomorrow
                        Ovi su svi dobri, s tim što sam se na boldovane ložio kao klinac. Da prvi put gledam The Time Machine sad, sigurno ne bi ostavio isti utisak

                        Doduše Deja Vua se i ne sećam

                        Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Pogledaj i Source Code.
                        Ovo je isto ok

                        Comment


                        • Moze li mi neko u PP pojasniti koji titl da izaberem kad skinem film? Davno mi je to drug pojasnjavao, ali slabo sta sam skontao. Vidim da je neko pisao o tome na temi prije 2 dana kao koji fajl da skine uz odgovarajuci torent.

                          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Ekstenzija filma, mora da ti se poklapa sa ekstenzijom prevoda.

                            Ako ne, onda gledaš da ubodeš približno, jer obično bude ok.

                            Comment


                            • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                              Moze li mi neko u PP pojasniti koji titl da izaberem kad skinem film? Davno mi je to drug pojasnjavao, ali slabo sta sam skontao. Vidim da je neko pisao o tome na temi prije 2 dana kao koji fajl da skine uz odgovarajuci torent.

                              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                              Gde pisao? Ovde? Pa vidi onda sta je pisano.
                              Samo je bitno da ti se prevod i film, tj njihovi fajlovi zovu ISTO u svaki znak i svako slovo.. a nebitno kako se zovu...
                              A to ne znaci da treba da trazis identican naziv prevoda sa filmom, jer to neces naci, vec pronadjes prevod filma, serije i onda ili jednom fajlu das isti naziv od drugog ili obrnuto...ili imenujes oba fajla podjednako, po nahodjenju.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Fajl već ima FPS tako da mu to neće pomoći ako je vremensko neslaganje.

                                Comment

                                Working...
                                X