Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvi zvanični poster. Guess who's back?

    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Sta je to Terminator?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Arnie, Linda i Cameron ponovo zajedno, upotpunosti se ignorišu prethodna tri nastavka i nastavlja se tamo gdje je stao Terminator 2.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Originally posted by Tarantula View Post
          Preporucujem da ne gledate ovo smece.

          Film zbog koga su pripadnici Vojske Srbije bili prisiljeni da odlaze na teren i ucestvuju u snimanju za svega 1000 dinara dnevnice po vojniku. Dok na mnogim mestima obavljanja duznosti koje se ticu VS manjka radne snage tj vojnika, na hiljade njih ucestvuju u realizaciji Ristovskovog dela koje finansira drzava.

          Ophode se prema njima kao da su gamad, Lazar urla na sve oko sebe, sminkerke neprestano dosadjuju akterima i mackaju ih svako malo, nemaju optimalne uslove za rad, trpe pogrdne reci.

          Bruka i sramota na sta je spala nasa Vojska.
          Nekad je bila cast biti profesionalni vojnik...

          Comment


          • Nek te utesi bar malo sto ce film biti tesko sranje
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Tarantula View Post
              Prvi zvanični poster. Guess who's back?

              Mogli su nać nekog što liči na muško.

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • Da ne napisa Bane ovo ja bi i dalje mislio da je ovo u sredini zenka a ne muzjak.
                A sve mi se cini da i jeste zenka?
                Last edited by Sandugp; 08-08-18, 15:53.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ti si zenka. A ovo je hemafrodit, toliko popularno danas.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Bane je View Post
                    Mogli su nać nekog što liči na muško.
                    Pa i lici na musko.

                    Comment


                    • Steta sto nisu nju angazovali umejsto ovog gabora gore

                      sigpic

                      Comment


                      • Kakva je šmekerčina Biković, tek će ga žene dodatno hajpovati posle ovog filma.

                        Inače, video sam uživo pre jednog derbija onog lika što glumi u Vojnoj akademiji, ne znam kako se zove mrsko mi sad da tražim. Dečko kao klošar najveći, nizak, može se reći i ružan, udješ na sextagram i tamo neke profi slike, pomislio bi momčina.

                        Ali verujem da je Biković i ovako gotiva, da nije jadan kao ona midžetarija.

                        Comment


                        • Nek je taj Bikovic ziv i zdrav,nek napravi najjacu mogucu karijeru u Rusiji i odje ali ja od kad odgledah Montevideo onaj sam zaradio strasnu traumu i vise domace filmove ne gledam.Kako je ono dosadno bilo ufff

                          Comment


                          • Ne znam, odbijam da gledam komunističke falsifikate Bjelogrlića, Radoša Bajića i ostalih..Ni Kusturicu ne gledam. On pravi od nas cigane, Radoš musave seljake, a Bjela ..

                            Kad mi kažu, znaš, stavio Bjela na kraju da nije po istinitim dogadjajima. Da, baš se neko toga seća.

                            Mislim, to se dešava svuda u svetu da se naručuju gluposti. Evo "Srpski film" tipičan primer. I još glumci koji su glumeli i ekipa koja je radila ima srpsko državljanstvo Banana država.

                            Ali Biković je fin momak i ja ga lično gotivim, iako u Rusiji ne bi uspeo da nije Srbin. Moraju oni da pokažu da ima nade i za Srbe u Rusiji, diplomatija se vodi na svim nivoima. Zato biraju najbolje pa plasiraju tamo. Više će i Srba pogledati ruski film i slično. Sve to ima svoje.

                            Comment


                            • Nema vise glumaca kao nekad ali ni pravih filmova gdje bi neko mogao mozda i da se iskaze.Imam osjecaj kao da uzmu i citaju sa papira,prazni pogledi.Kao zombi film da gledam.
                              Brt kad si gledao Pavla Vujisica recimo koja je to bila prirodnost,nemas osjecaj da gledas film.Toga vise nema.

                              Comment


                              • Generalno je opao kvalitet i snima se sve manje i manje filmova.

                                Sad je u filmu bitnije da bude jedan homoseksualac, jedna transseksualka ili kako se kaže kao npr u Čitulja za Eskobara, tako te debilnosti, nego da ima sadržaj.

                                Isto kao Holivud i američki filmovi jedno vreme.

                                Bilo je bitno samo da mixuješ rasno glavne uloge, crnac i belac, crnac i žut tipa Džeki Čen i onaj, a to što su kurac filmovi to nikom ništa.

                                Od 90% filmova koji su se snimili 10% valja nečemu. Nekad se zapitam ko daje sredstva.

                                Evo gledao sam juče horor "Never hike alone".

                                Pa majku mu njegovu, ja gljuplju stvar nisam video. Koliko je malouman film, a imao je potencijal.

                                Comment

                                Working...
                                X