Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde ko je online da mi preporuci neki film. Samo da nije naucna fantastika.
    sigpic

    Comment


    • Ako ces kultni 12 Angry man, ako ces top misteriju El cuerpo, ako ces dramu Papillon, ako ces akciju i top zajebanciju Midnight run, nesto totalno random ali sve vrijedi
      sigpic

      Comment


      • Ovaj El Cuerpo cu, njega mI je I drug sad preporucio. Zahvaljujem Vladane.
        sigpic

        Comment


        • Sjutra gledaj Contratiempo, a onda kao slag na tortu Celda 211
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Ajde ko je online da mi preporuci neki film. Samo da nije naucna fantastika.
            Emanuela
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Klasik filmske umetnosti.

              To se čekalo 02:00 za Novu da se gleda.

              Comment


              • Da li je ko gledao sve sezone FX-ove serije "The Americans"? Ja sam skoro zavrsio prvu sezonu i nije mi jasan hype oko iste, jer prva je bila u najbolju ruku okej po meni. Da li ce serija vremenom postati kvalitetnija ili da ocekujem neki vid stagnacije ili pad u odnosu na prvu sezonu?

                Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                  Da li je ko gledao sve sezone FX-ove serije "The Americans"? Ja sam skoro zavrsio prvu sezonu i nije mi jasan hype oko iste, jer prva je bila u najbolju ruku okej po meni. Da li ce serija vremenom postati kvalitetnija ili da ocekujem neki vid stagnacije ili pad u odnosu na prvu sezonu?

                  Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                  Definitivno postaje sve bolja...meni ostaje još poslednja sezona, ali svakako ne treba odustati od iste
                  sigpic

                  Comment


                  • Ozark
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Veliki naklon za The Expanse !!! Osecam da ce Amazon da grune veliku lovu u predstojece sezone.

                      Ceka se da se vidi sta ce Vilnev uraditi sa Dinom...
                      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                      Comment


                      • Suits...
                        Spoiler
                        Nisu isti bez Majka,bez novopcene princeze i mogu progutati

                        Originally posted by Johnny Rotten View Post
                        Da li je ko gledao sve sezone FX-ove serije "The Americans"? Ja sam skoro zavrsio prvu sezonu i nije mi jasan hype oko iste, jer prva je bila u najbolju ruku okej po meni. Da li ce serija vremenom postati kvalitetnija ili da ocekujem neki vid stagnacije ili pad u odnosu na prvu sezonu?

                        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                        Odlgedao sve,mogu ti reci da drzi paznju al nece preterano kvalitet porasti,a ni ne opada mnogo,sta znam ok je serija,i sva ta tematika oko nje me zanimala,pa nisam odustajao
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Jack View Post
                          Suits...
                          Spoiler
                          Nisu isti bez Majka,bez novopcene princeze i mogu progutati



                          Odlgedao sve,mogu ti reci da drzi paznju al nece preterano kvalitet porasti,a ni ne opada mnogo,sta znam ok je serija,i sva ta tematika oko nje me zanimala,pa nisam odustajao
                          Neki dan sam zavrsio takodje FX-ovu seriju o kojoj gotovo da se ne prica. Rijec o "Justified". Meni je ono gotovo savrseno bilo. Od glumacke postave, performansa istih, sjajno tempiranje radnje, obilja cudnih likova do dijaloga koji je bez premca. Kad uporedim s onim sto sam vidio u " The Americans", Raylan Givens i druzina ostvaraju glatku pobjedu, iako je "The Americans" medijski mnogo vise propracena nego "Justified" u godinama kada se ona emitovala, gdje konstano vidjam naslove "najbolja serija decenije", "remek djelo" itd. No, da ja prvo pogledam "The Americans", pa cu onda biti kompetentan da dam podrobniji sud.

                          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Sinoc zaspah posle 10 minuta, ali sad odgledah ceo. Jujujujuju kakav film. Skoro mi nista nije drzalo ovako paznju kao ovaj film El cuerpo. Bruka dobar.
                            sigpic

                            Comment


                            • Meni on manje/više. Drugi Španac me je izvozio - The Invisible Guest. Trilerčina.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Meni on manje/više. Drugi Španac me je izvozio - The Invisible Guest. Trilerčina.
                                To cu sad da gledam.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X