Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prva polovina je dosadna, dosta se vrte u krug i previse je sporo, makar meni
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Prva sezona je po meni jedna od najboljih sezona ikada.
      Zato me i strah za drugu sezonu

      Comment


      • U principu nije ni realno bilo da zadrže onaj kvalitet iz prve, ali meni je druga samo nešto malo slabija. Svakako omiljena serija od aktivnih

        Comment


        • Na TV-u:

          Pink World Cinema - 19:25 - Sidewalls - 2011
          FOX Movies - 19:30 - The Descendants - 2011
          HRT1 - 21:00 - Before Sunset - 2004
          Cinestar TV - 23:40 - Trainspotting - 1996
          sigpic

          Comment


          • Šta je WW pišite imena serije da znamo o čemu se radi...Ajde GoT svi znamo i tako to, ali WW pojma nemam... Samo da nije neki sci-fi. Čim ne znam o čemu se radi.....

            Comment


            • Westworld, i da, jeste sci-fi.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • A jel gledao neko nesto sa ove liste, ako izuzmemo Deadpool2?


                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Gledao sam The Death of Stalin, fenomenalna parodija istorijskog dogadjaja, naravno koga zanima dati period i zna ponešto o istom. Sve preporuke.

                  Mislim da je i zabranjen u Rusiji, ali ne držite me za reč.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Da, odlican je, a i zabranjen je u Rusiji.
                    A ujedno i jedini vrijedan za spomenut' s liste.
                    "Game Night" je imao ok ideju, ali nista.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kad već pričate koliko je WW dosadan, ja sam je batalio nakon prve dve epizode prve sezone

                      Mada kad vidim koliko je hvalite, razmišljam da joj opet dam šansu...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Heartbreak View Post
                        Kad već pričate koliko je WW dosadan, ja sam je batalio nakon prve dve epizode prve sezone

                        Mada kad vidim koliko je hvalite, razmišljam da joj opet dam šansu...
                        Toliki je hajp, sramota me i da kažem da sam izgurala nekako do pete u I

                        Bar sam bolja od tebe

                        Hvala Mark i Arnele....tako je to sa ovim žanrom poslednjih godina -.-
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Kad već vi rokate po nečemu hvaljenom...

                          Der Himmel über Berlin sam pre neki dan počeo da gledam i izdržao 30 minuta. Ništa gore nisam video još od La Grande Bellezze, taj je ujedno i zadnji koji sam pre ovog ugasio pre kraja. Kriv sam, jer sam ga pustio samo na preporuku uz rečenicu da je po njemu pravljen City of Angels. Imaju istu premisu i tu se svaka sličnost završava. Tu će se svi složiti, s tim što je to za nekog dobra, a za nekog loša stvar. A da sam lepo samo uzeo malo recenzije da pročitam.. odmah ti upadne u oči "umetnički, poetski, pretenciozno". Ove prve dve reči kad vidim prođe me jeza odmah. Plus sam tu i video da se i u ostatku filma kao i u prvih 30 minuta ne dešava ništa. Masu zanimljivije gledati travu kako raste. Bar da je lep za oko, pa da ga povadi kinematografija, ali tu gledaš odvratni Berlin, jbg

                          Comment


                          • Je li bolja ova njemacka serija Dark od Strangers things posto vidim da su na istu foru?Vrijedi li pogledat to?

                            Comment


                            • Nego jel gledao jos neko ovo kad je bio klinac?

                              sigpic

                              Comment


                              • Prestao sam da budem klinac nekih desetak godina pre toga.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X