Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolja epizoda druge sezone za sad

    Comment


    • Dobro je neko se prikljucio komentaru, tako da mogu malo da pisem o epizodi.
      Odlicna je epizoda, baz zbog te emocije ... indijanac je vrhunski narator. Znaci kako prica pricu - bolje ne moze.
      Mislim, necu da davim sa desavanjima, mislim da je svima jasno sta se izdesavalo i kako je to u sustini povezano sa celokupnom pricom iz prve i druge sezone, ali je samo jedna stvar tu koja mi "malo" bode oci.
      Dolores je izgleda negativac. U stvari ne moze se to sa sigurnoscu tvrditi, ali ona je u ocima Indijanca negativac. On nju posmatra kako sam rece deathbringer. I zeli da povede sto vise moze ljudi iz tog "pogresnog sveta" dok ih deathbringer ne pobije sve - odvede u propast ili kako god. U sustini njegovi ciljevi su slicni kao i njeni (i ona zeli da napusti park i povede ostale sa sobom), ali im je nacin suprotan.
      Mogao bih jos "malo" na ovu temu, ali neka za sada ovoliko ... sta mislite, sta ce jos sve da se desi?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • \W/

        Spoiler
        Pa meni je i pre ovoga Dolores bila negativac. Tačnije Vajat, Dolores se retko kad pojavi, jedino s tatom kad je i možda Tedijem, mada otkad ga je popravila/sjebala... Ona (i njena ekipa) baš predstavlja svu surovost jedne AI, za razliku od drugih "probuđenih", koji se i dalje pre svega vode emocijama. S tim što Indijanac ne shvata šta je tačno po sredi.

        Zanima me šta će ćerka od MiBa da uradi, čini mi se da joj je konačan cilj da ugasi park. Kad kaže na kraju epizode da i ona hoće da on pati, kontam da misli da ga spreči da nastavi svoju potragu.. teško da za njega postoji veća kazna. Ali ona je i dalje neistraženi lik, verovatno ćemo usput dobiti i njenu backstory.

        Comment


        • Moram da nastavim da gledam, stigla sam do 4.epizode i tu sam se zakopala, mnogo mi je sporo
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Pri kraju sam treće sezone Fringea. Ala su iskomplikovali stvari sa ovom duplom Olivijom.

            Ali dobro, svakako drži pažnju.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Umorio sam se bio od druge sezone Vestvorlda, izgledalo mi je kao da gledam neku pucačinu. Previše je ubijanja bilo za moj ukus. U zadnjoj epizodi sam stvarno uživao. Trebao je neki ovakav side story da upadne, čisto da se promijeni malo serija.
              sigpic

              Comment


              • 25th Hour
                https://www.imdb.com/title/tt0307901/

                Kakav film
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Prejaka je glava Norton, prejaka.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Gdje vodi Fear the Walking Dead?

                      Tačno su davno skrenuli od onoga čime bi serija trebala da se vodi.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Dobro je neko se prikljucio komentaru, tako da mogu malo da pisem o epizodi.
                        Odlicna je epizoda, baz zbog te emocije ... indijanac je vrhunski narator. Znaci kako prica pricu - bolje ne moze.
                        Mislim, necu da davim sa desavanjima, mislim da je svima jasno sta se izdesavalo i kako je to u sustini povezano sa celokupnom pricom iz prve i druge sezone, ali je samo jedna stvar tu koja mi "malo" bode oci.
                        Dolores je izgleda negativac. U stvari ne moze se to sa sigurnoscu tvrditi, ali ona je u ocima Indijanca negativac. On nju posmatra kako sam rece deathbringer. I zeli da povede sto vise moze ljudi iz tog "pogresnog sveta" dok ih deathbringer ne pobije sve - odvede u propast ili kako god. U sustini njegovi ciljevi su slicni kao i njeni (i ona zeli da napusti park i povede ostale sa sobom), ali im je nacin suprotan.
                        Mogao bih jos "malo" na ovu temu, ali neka za sada ovoliko ... sta mislite, sta ce jos sve da se desi?

                        Spoiler

                        Dolores je od pocetka 2. sezone definitivno negativac, to je jasno kada je ubacen Wyatt narativ.
                        A vidim da je sada popularna teorija da je MiB host i to mi se bas i ne svidja. Mada bih prihvatio ideju da je on uspesan eksperiment prebacivanja njegove prave svesti u host telo, tu bi imalo smisla celo ovo Fordovo igranje sa njim.

                        Inace, deo endgame-a: Svi oni mrtvi hostovi sto plutaju iz 1. sezone. Nisu stvarno mrtvi, samo su prebacili "mozgove" u nova tela. Ne baziram to na nekoj teoriji ili sl. nagadjam samo, vise volim da pratim kako se stvari odvijaju nego da teoretisem sta ce biti, posle se razocaram kad ne ispadne tako

                        Last edited by s_hyperion; 14-06-18, 12:26.

                        Comment


                        • Dajte neku bas top top komediiju

                          Comment


                          • Originally posted by zdravkelja View Post
                            Spoiler

                            Dolores je od pocetka 2. sezone definitivno negativac, to je jasno kada je ubacen Wyatt narativ.
                            A vidim da je sada popularna teorija da je MiB host i to mi se bas i ne svidja. Mada bih prihvatio ideju da je on uspesan eksperiment prebacivanja njegove prave svesti u host telo, tu bi imalo smisla celo ovo Fordovo igranje sa njim.

                            Inace, deo endgame-a: Svi oni mrtvi hostovi sto plutaju iz 1. sezone. Nisu stvarno mrtvi, samo su prebacili "mozgove" u nova tela. Ne baziram to na nekoj teoriji ili sl. nagadjam samo, vise volim da pratim kako se stvari odvijaju nego da teoretisem sta ce biti, posle se razocaram kad ne ispadne tako

                            Nisam citao nikakve teorije vezane za ovu sezonu. Sta je jos aktuelno?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment

                            Working...
                            X