Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A tek zuto, cujes i sinhromizaciju i originalni zvuk, tacno da poludis

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Zuto je katastrofa, skoriji slucaj, u Kolovratu su preko mongolskog jezika stavili rusku sihronizaciju.

      Comment


      • Zuto je uzas...ali kao tinejdzerka prvi put sam se susrela sa crvenim u Becu ...jadan Dzon Vejn, prevrtao se u grobu sigurno.
        Ja sam umirala od smeha...ok klinka bila, ali ne daj boze da ovde to uvedu.

        Inace sinhronizivani deciji su mi vrh, jer rade stvarno izizetni glumci..pa bih izdvojila pre svih hrvatsku sinh Timon i Pumba (ono je fenomenalno uradjeno), nasu Ledeno doba, Madagaskar i sve ostale posle toga, koje sam gledala.

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Jel' neko slušao Džona Vejna na mađarskom?
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Jel' neko slušao Džona Vejna na mađarskom? [emoji3]

            Kakva egzotika [emoji3]

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • A sve je to kul, ali kada cujes jedan jedini (obicno muski) glas koji sinhronizuje sve. I onako ravno - bez emocija, samo cita cilac. E to je egzotika, ali u grobu.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Nemojte nikad gledati film "Snesko" pogotovo ako ste citali knjigu koja je sjajna.
                Covek koji je pravio film je ladno sva ubistva promenio bez ikakve potrebe, neki likovi fale, neki su izmisljeni bez ikakve potrebe takodje. Cak je ubio lika koji u knjizi nije ubijen. WTF

                Sramotan film, sramotan. Fasbender koji je stvoren za glavnu ulogu nista nije uradio, nije ni mogao.

                Comment


                • Novi film Damiena Chazellea

                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Tomorrowland

                    Za opustanje film i ubijanje vremena. Naiso na njega na nekom programu na TVu.
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Novi film Damiena Chazellea

                      Ovo mu dođe The right stuff 2.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Na TV-u:

                        Pink World Cinema - 17:00 - Last Year at Marienbad - 1961
                        TV 1000 - 22:00 - In Bruges - 2008
                        RTS2 - 22:50 - Three Colors: White - 1994
                        HRT2 - 23:05 - Chinatown - 1974
                        sigpic

                        Comment


                        • Na TOP kanalu upravo poceo Poslednji tango u Parizu

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Veliki Marlon!

                            Na TV-u:

                            Pink Classic - 16:00 - Solaris - 1971
                            RTS2 - 17:05 - 45 Years - 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • Dobra epizoda WW.
                              Bas ...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Dobra epizoda WW.
                                Bas ...
                                Kom beše falila emocija u WWu, Eriku?

                                Kako Indijanac odglumi ono

                                Comment

                                Working...
                                X