Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Momci mislim da se nismo razumeli, ali verovatno je moja greska jer nisam bio dovoljno odredjen. Naime:
    Spoiler
    Fordova je to ideja prevashodno ... on se u sustini igra boga. Ali ju je Bernard realizovao - pod Fordovim naredjenjima naravno. On je bio taj koji je napravio tu kuglicu tacnije nadgledao njenu kreaciju i on je bio taj koji je tu kuglicu strpao u sistem.
    E sada mi nemamo dokaz da je Logan mrtav, to jeste spomenuto, ali moguce da je laz, jer je to spomenuo Viliam ovom matorom Delosu, tacnije njegovom "domaicinu". Ne bih ja bas tu opciju tek tako ostavljao zatvorenu.
    Limune, pomenuti dijalog izmedju Dolores i Bernarda se desavao pre svih ovih peripetija nastalih sa pobunom domacina. To je sve u stvari jedna velika zamrsena Fordova prica.
    I u ovoj sezoni imamo dve vremenske linije (u stvari najmanje dve), samo je sada vremenska razlika daleko manja. Nije u pitanju trideset i kusur godina kao u prvoj sezoni, vec nekoliko nedelja, cini mi se dve. Moguce je da postoji jos neki timeline, koji tek treba da nas iznenadi, ali je ta mogucnost znatno manja.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • A šta će toliko prikazivati i snimati?

      Imajući u vidu da sezona ima 16 epizoda, znači još minimum 32 epizode.

      Serija je davnih dana skrenula u pogrešnom smijeru, i davno je se trebala završiti.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        Već je tamo, Indigo ga mislim hvalio ovde bio, krenuo sam i da ga skinem jednom, ali nije bilo kvalitetnog torenta na tpb-u, pa sam odustao. Evo sad proverih opet, definitivno je to razlog. Tako da ako neko ima kvalitetan snimak, nek prosledi
        Kacio sam ja jednom, bas sam bio pod utiskom. Bas obican a opet dosta dubok film. Videces vec.

        Mada si u pravu, mislim da sam ga i ja gledao na nekom slabijem snimku, potrazicu opet kad se vratim sa posla, mada ima ovde vecih strucnjaka za torrente i linkove.

        Arnel i Torpedo reagujte ako mozete pomoci.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ima na privatnim trackerima, a ima i na Rar-u.

          Comment


          • Originally posted by TeaFam View Post
            Kacio sam ja jednom, bas sam bio pod utiskom. Bas obican a opet dosta dubok film. Videces vec.

            Mada si u pravu, mislim da sam ga i ja gledao na nekom slabijem snimku, potrazicu opet kad se vratim sa posla, mada ima ovde vecih strucnjaka za torrente i linkove.

            Arnel i Torpedo reagujte ako mozete pomoci.
            Sve to ima kod ruja jbg nisam skonto kako se ovde stavljaju torent fajlovi
            https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1072843

            evo ovako torent
            https://mega.nz/#!qnoRDSqa!zYv2DJ1JA...lq6HWltzyNe7G0
            Last edited by torpedo; 31-05-18, 16:30.

            Comment


            • jel neko gledao ?
              https://m.imdb.com/title/tt6644200/?ref=m_nv_sr_1
              zanimljivo,samo kraj ...
              GIFSoup

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                Sve to ima kod ruja jbg nisam skonto kako se ovde stavljaju torent fajlovi
                https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1072843

                evo ovako torent
                https://mega.nz/#!qnoRDSqa
                Samo da nije sinhronizovan, par puta mi se desilo iako nije bilo naznaceno
                Ali za software rutracker je ubedljivo najbolji.

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Samo da nije sinhronizovan, par puta mi se desilo iako nije bilo naznaceno
                  Ali za software rutracker je ubedljivo najbolji.
                  skineš torent fajl i pustiš ga u ace plejeru bez skidanja - odma vidiš kvalitet i dal je sinhronizovan, ovaj je na engleskom.

                  Evo jedan dobar, ima svega na njemu - skinite ako ima šta pametno dok je aktivno
                  http://50.7.149.146:88/storage/
                  Last edited by torpedo; 31-05-18, 16:45.

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    skineš torent fajl i pustiš ga u ace plejeru bez skidanja - odma vidiš kvalitet i dal je sinhronizovan, ovaj je na engleskom.
                    Aha, vrh. Tnx

                    Comment


                    • Pa nema sta da se nagadja, pise ti u opisu sta je dostupno, tii ruski uglavnom imaju oba pa mozes da menjas.

                      Comment


                      • Skinuo, hvala momci

                        Comment


                        • HRT2 - 00:10 - The Skin I Live In - 2011
                          sigpic

                          Comment


                          • Koji klasik na rts1 ovih dana,Otpisani
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Originally posted by Kosjerac View Post
                              Koji klasik na rts1 ovih dana,Otpisani
                              Nakon Vojne akademije nisi valjda ocekivao Senke nad Beogradom?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Kosjerac View Post
                                Koji klasik na rts1 ovih dana,Otpisani
                                Usudila bih se reći Povratak otpisanih
                                Krenulli su malo preko reda...
                                Neka se spremi Vruć vetar
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X