Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To ce nama Arnel ili Torpedo da nadju

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Ja slucajno naleteo na nju, vidim da je fazon kultna al nikad nisam cuo ili sam zaboravio mozda

      Inace po drugi put odgledao Lost (kakva serija, place mi se sto ne mogu odma ponovo da je gledam ) pa se bacam na "Bosch" sa sjajinim Welliverom
      Kako, molim...hmmmm pa caskali onda o toj seriji i mom omiljenom Ircu



      Ti si zaboravan, da ne kazem izlapeo [emoji3]

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        To ce nama Arnel ili Torpedo da nadju

        tt
        Uh, teži slučaj
        Pisao sam i prije, instalirajte ovaj torent rover https://www.torrentrover.com/
        on to preburlja, kaže da ima a sad dal su aktivni...
        https://i.imgur.com/8gjworm.png

        Ja je mogu gledati ali iz ovoga ne mogu izvući linkove
        https://i.imgur.com/hWibN04.png

        Ima i kod rusa -radi li ne znam
        https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4562649
        Last edited by torpedo; 27-05-18, 21:16.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Kako, molim...hmmmm pa caskali onda o toj seriji i mom omiljenom Ircu



          Ti si zaboravan, da ne kazem izlapeo [emoji3]

          tt
          Ma kontam da sam samo hvalio Nesbita, ne secam se serije nikako

          Comment


          • Napokon se nakanih da pogledam LOTR ali ovu extendend edition tj. produzenu verziju. Gde mogu naci da gledam ali samo te delove koji su dopunjeni a ne ceo film, zna li neko?
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              To ce nama Arnel ili Torpedo da nadju

              tt
              Odlicna komedija!

              Prva sezona
              Druga sezona
              Treca sezona
              Cetvrta sezona
              Peta sezona
              Sesta sezona
              Sedma sezona
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ma kontam da sam samo hvalio Nesbita, ne secam se serije nikako [emoji3]
                Pa okeeej uostalom nebitno..ja sam trazila torente ovde ti si mi nasao i poslao e sad to sto nisam gledala tada, kao sve sada cu, pa zaboravila... druga prica...ali evo kazem da znam ko ce nama da pomogne

                Hvala Torpedu i Arnelu...a.malo je vise od komedije, u svakom slucajiu odlican engleski humor u sasvim pristojnoj drami

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Hvala vam carevi. Valjda cu naci vremena da je gleda

                  Comment


                  • Gledam Gomorra(h)-u, po meni su Peaky Blinders-i smešni za ovo...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Dobar je WW, dobar je.
                      Gledam petu epizodu i polako se prica odmotava i pocinje da ima smisao, a u isto vreme jos vise komplikuje. Nista novo
                      Ali neke stvari su sada znatno jasnije tacnije postaje jasno kakv im je plan i sta su zapravo uradili Dolores i njena "odmetnicka vojska".... Imam jos malo da odgledam ove epizode, nakon toga mogu napisati nesto malo detaljnije o dosadasnjih 5 ...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Dobar je WW, dobar je.
                        Gledam petu epizodu i polako se prica odmotava i pocinje da ima smisao, a u isto vreme jos vise komplikuje. Nista novo
                        Ali neke stvari su sada znatno jasnije tacnije postaje jasno kakv im je plan i sta su zapravo uradili Dolores i njena "odmetnicka vojska".... Imam jos malo da odgledam ove epizode, nakon toga mogu napisati nesto malo detaljnije o dosadasnjih 5 ...
                        Odlican je, odgledao sam sinoc 6. epizodu - za mene najinteresantnija do sada, iznenadjenjima nikad kraja.

                        Toliko je prica smislena i umrsena u isto vreme, da nije lose pogledati jednu epizodu dvaput u toku nedelje jer se neke stvari jasnije shvate posle drugog gledanja. Mozda neko sve pohvata iz prvog puta, ja nemam toliku koncentraciju.

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Odlican je, odgledao sam sinoc 6. epizodu - za mene najinteresantnija do sada, iznenadjenjima nikad kraja.

                          Toliko je prica smislena i umrsena u isto vreme, da nije lose pogledati jednu epizodu dvaput u toku nedelje jer se neke stvari jasnije shvate posle drugog gledanja. Mozda neko sve pohvata iz prvog puta, ja nemam toliku koncentraciju.
                          Dobro nije bas da iznenadjenjima nikada kraja, jer ako se udubis u seriju, kontas sta se desava i sta treba da se desi. Neki zaokret ce svakako postojati, ali ima zanimljivih delova.
                          Spoiler
                          Ovo za Forda je svakako bilo ocekivano, jer mu je Bernard/Arnold najprostije receno uneo svest u sistem - to se dalo predpostaviti.
                          Ona mala "jahacica" je takodje bila ocekivana kao Viliamova cerka tako da ni to nije iznenadjenje. Kao sto ocekujem da je onaj matori Brko koji se pojavljuje sa spasilackom ekipom u poslednjoj epizodi Logan (vrlo verovatno - i on i Viliam ce imati neki obracun pri kraju ili na samom kraju).
                          Zanimljiva i na neki nacin neocekivana stvar se desila u cetvrtoj epizodi kada saznajemo da je onaj Matori (Loganov otac, Viliamov tast - zaboravih kako se zove) u stvari mrtav pa mu presadjuju svest u domacina da bi ga odrzali u zivotu ... prakticno zeli da zivi vecno. Samo sto im u poslednjih 30ak godina pored pocetnog progresa da to uopste urade napredak nije bio na ocekivanom nivou. Oni su se cimali da "svest" ne moze da se privikne na telo - tacnije domacina (robota - zovite ga kako hocete) ali u stvari "svest" ne moze da se privikne na samospoznaju, na realnost, na saznanje sta se sve desava. I onda mi izrazito sumnjiv Bernard jer ima tikove kao matori, pa kontam da je mozda i na njemu vrsen slican eksperiment. Videli smo kako kroz celu sezonu Bernard ima problema da shvati kada se nesto desilo - problemi sa realnoscu - zvuci poznato!? A sto je najbitnije videli smo ga na pocetku ove seste epizode kako "preslisava" Dolores, u stvari situacija je obratna - zamorce je on. Ponavljanje istih dogadjaja, istih dijaloga - zvuci poznato puta dva!? Tu je sada glavna caka sta ce se i kako odmrsiti i na sta ce na kraju sve to da lici.
                          Ne sumnjam u odlican zavrsetak.

                          Ima jos mnogo zanimljivih stvari o kojima bih mogao da pisem vezano za WW, ali nemam sada vremena. Ako se neko seti neceg zanimljivog ili ako ima neku dilemu vezanu za bilo sta - neka napise ovde .... Pa da probamo da je razresimo.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Dobro nije bas da iznenadjenjima nikada kraja, jer ako se udubis u seriju, kontas sta se desava i sta treba da se desi. Neki zaokret ce svakako postojati, ali ima zanimljivih delova.
                            Spoiler
                            Ovo za Forda je svakako bilo ocekivano, jer mu je Bernard/Arnold najprostije receno uneo svest u sistem - to se dalo predpostaviti.
                            Ona mala "jahacica" je takodje bila ocekivana kao Viliamova cerka tako da ni to nije iznenadjenje. Kao sto ocekujem da je onaj matori Brko koji se pojavljuje sa spasilackom ekipom u poslednjoj epizodi Logan (vrlo verovatno - i on i Viliam ce imati neki obracun pri kraju ili na samom kraju).
                            Zanimljiva i na neki nacin neocekivana stvar se desila u cetvrtoj epizodi kada saznajemo da je onaj Matori (Loganov otac, Viliamov tast - zaboravih kako se zove) u stvari mrtav pa mu presadjuju svest u domacina da bi ga odrzali u zivotu ... prakticno zeli da zivi vecno. Samo sto im u poslednjih 30ak godina pored pocetnog progresa da to uopste urade napredak nije bio na ocekivanom nivou. Oni su se cimali da "svest" ne moze da se privikne na telo - tacnije domacina (robota - zovite ga kako hocete) ali u stvari "svest" ne moze da se privikne na samospoznaju, na realnost, na saznanje sta se sve desava. I onda mi izrazito sumnjiv Bernard jer ima tikove kao matori, pa kontam da je mozda i na njemu vrsen slican eksperiment. Videli smo kako kroz celu sezonu Bernard ima problema da shvati kada se nesto desilo - problemi sa realnoscu - zvuci poznato!? A sto je najbitnije videli smo ga na pocetku ove seste epizode kako "preslisava" Dolores, u stvari situacija je obratna - zamorce je on. Ponavljanje istih dogadjaja, istih dijaloga - zvuci poznato puta dva!? Tu je sada glavna caka sta ce se i kako odmrsiti i na sta ce na kraju sve to da lici.
                            Ne sumnjam u odlican zavrsetak.

                            Ima jos mnogo zanimljivih stvari o kojima bih mogao da pisem vezano za WW, ali nemam sada vremena. Ako se neko seti neceg zanimljivog ili ako ima neku dilemu vezanu za bilo sta - neka napise ovde .... Pa da probamo da je razresimo.
                            Spoiler
                            Pa nije Bernard uneo Fordovu svest u sistem, vec je Ford uneo sopstveni um u onu bordo lopticu. I to je bilo iznenadjenje, makar za mene. Naravno da su Fordovi tragovi bili primetni kroz drugu sezonu, ali tek na kraju 6. epizode vidimo da je sada Fordova svest prisutna kao celina i cela prica dobija novu dimenziju.

                            Za Viliamovu cerku se odmah znalo, ali se jos ne zna tacno koja joj je namera.

                            Jedino sto mi nije jasno je kada se zapravo desio pomenuti dijalog izmedju Dolores i Bernarda?

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Dobro nije bas da iznenadjenjima nikada kraja, jer ako se udubis u seriju, kontas sta se desava i sta treba da se desi. Neki zaokret ce svakako postojati, ali ima zanimljivih delova.
                              Spoiler
                              Ovo za Forda je svakako bilo ocekivano, jer mu je Bernard/Arnold najprostije receno uneo svest u sistem - to se dalo predpostaviti.
                              Ona mala "jahacica" je takodje bila ocekivana kao Viliamova cerka tako da ni to nije iznenadjenje. Kao sto ocekujem da je onaj matori Brko koji se pojavljuje sa spasilackom ekipom u poslednjoj epizodi Logan (vrlo verovatno - i on i Viliam ce imati neki obracun pri kraju ili na samom kraju).
                              Zanimljiva i na neki nacin neocekivana stvar se desila u cetvrtoj epizodi kada saznajemo da je onaj Matori (Loganov otac, Viliamov tast - zaboravih kako se zove) u stvari mrtav pa mu presadjuju svest u domacina da bi ga odrzali u zivotu ... prakticno zeli da zivi vecno. Samo sto im u poslednjih 30ak godina pored pocetnog progresa da to uopste urade napredak nije bio na ocekivanom nivou. Oni su se cimali da "svest" ne moze da se privikne na telo - tacnije domacina (robota - zovite ga kako hocete) ali u stvari "svest" ne moze da se privikne na samospoznaju, na realnost, na saznanje sta se sve desava. I onda mi izrazito sumnjiv Bernard jer ima tikove kao matori, pa kontam da je mozda i na njemu vrsen slican eksperiment. Videli smo kako kroz celu sezonu Bernard ima problema da shvati kada se nesto desilo - problemi sa realnoscu - zvuci poznato!? A sto je najbitnije videli smo ga na pocetku ove seste epizode kako "preslisava" Dolores, u stvari situacija je obratna - zamorce je on. Ponavljanje istih dogadjaja, istih dijaloga - zvuci poznato puta dva!? Tu je sada glavna caka sta ce se i kako odmrsiti i na sta ce na kraju sve to da lici.
                              Ne sumnjam u odlican zavrsetak.

                              Ima jos mnogo zanimljivih stvari o kojima bih mogao da pisem vezano za WW, ali nemam sada vremena. Ako se neko seti neceg zanimljivog ili ako ima neku dilemu vezanu za bilo sta - neka napise ovde .... Pa da probamo da je razresimo.
                              Spoiler

                              Nisu oni svest presadjivali, samo su odrzavali hosta sa njegovim secanjima, verovatno radi testiranja, pravi James je umro.

                              edit: u stvari, ovo cu da ostavim otvorenim, treba nam jos malo info-a


                              Logan je mrtav, pomenuto je u toj epizodi, predozirao se.
                              Last edited by s_hyperion; 29-05-18, 17:09.

                              Comment


                              • Cisto da javim da se skida peta sezona Arrested Development tacnije prva polovina (8 ep) . Druga polovina pete sezone izlazi kasnije u toku godine.

                                Comment

                                Working...
                                X