Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    pratim ja, ali stao na 12 epizodi 4. sezone. Cekao da izadje ova nova sezona, da bi zavrsio onu cetvrtu. Sada ide mali maraton
    Izasle su vec dve epizode novog serijala, sta cekas

    @z0La ma gospodja voli sve te tinejdz varijante. Menjam ja to, ali ponekad moras i da se prilagodis A i ovom novom sezonom su napravili mali iskorak van te price. Serija cak postaje i prilicno gledljiva.
    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Matora jeste, al`je legendarna.
      https://www.imdb.com/title/tt0076987/
      Nisam gledao, a mislim da cu je preskociti Ne mogu da gledam sci-fi iz tog perioda jer danas izlgedaju smijesno. Najstarija sci-fi serija koju sam gledao je ST: TNG.

      Ja napr. nisam gledao Star Wars. Probao sam nekliko puta, ali nikad ne izguram vise od 45 minuta - sat vremena. Ne mogu... bole me oci od onog dizajna i frizura sa kraja sedamdesetih.

      Comment


      • Originally posted by Carcosa View Post
        @z0La ma gospodja voli sve te tinejdz varijante. Menjam ja to, ali ponekad moras i da se prilagodis A i ovom novom sezonom su napravili mali iskorak van te price. Serija cak postaje i prilicno gledljiva.
        Sve razumem.

        Ali ponekad i to bude zanimljivo, kad je gledanje u dvoje.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Najstarija sci-fi serija koju sam gledao je ST: TNG.
          Najbolja. Može komotno rame uz rame sa ovim novijim da se gleda. Čak šta više, retko koja sadašnja SciFi serija ima i 50% kvaliteta kao ST.

          Ali reci kako je knjiga zarazna. Čita se u jednom dahu. Mislim na Leviathan Wakes. Serija je super, ali knjiga ubija.

          Imaš u jednoj knjizi...rat, politiku, misteriju, naučnu fantastiku...ma sve.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Odlican je TNG, ali meni ipak omiljeni Star Trek je DS9

            A Leviathan Wakes sam progutao. Prava je knjiga onako, za svaciji ukus. Bilo je i vrijeme da neko napise jednu kvalitetnu, modernu space operu. Caliban's War ima brzi tempo i svidja mi se kako je krenulo zestoko odma na pocetku knjige. Vec sam 200+ strana presao..

            Vidio sam da je sezona 3, prvih sest epizoda bazirano na drugoj polovini Caliban's War, a onda ostalih sedam Abadon's Gate. Bicu ja gotov i sa AG za nekih 10-ak dana pa cu onda da se vratim gledanju serije da vidim koliko se drze knjiga i sta su promijenili.

            Comment


            • Ako cemo pravo - ni Babylon 5 nista ne fali.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Odlican je TNG, ali meni ipak omiljeni Star Trek je DS9

                A Leviathan Wakes sam progutao. Prava je knjiga onako, za svaciji ukus. Bilo je i vrijeme da neko napise jednu kvalitetnu, modernu space operu. Caliban's War ima brzi tempo i svidja mi se kako je krenulo zestoko odma na pocetku knjige. Vec sam 200+ strana presao..

                Vidio sam da je sezona 3, prvih sest epizoda bazirano na drugoj polovini Caliban's War, a onda ostalih sedam Abadon's Gate. Bicu ja gotov i sa AG za nekih 10-ak dana pa cu onda da se vratim gledanju serije da vidim koliko se drze knjiga i sta su promijenili.

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • B5 je super Trebao bi neko da snimi remake. Jedna od najboljih sf serija sigurno.

                  The Expanse definitivno najzanimljivija serija jos od BSG.

                  Comment


                  • Sad procitah da je SyFy otkazao The Expanse i da ce serija traziti novi dom nakon trece sezone. Dako je pokupi Amazon ili Netflix.

                    Comment


                    • Evo da ja u prazno kažem, ja pratim-
                      Homeland
                      The Leftovers
                      Supernatural
                      Bates Motel
                      Agents Of S.H.I.E.L.D
                      Chicago PD
                      The Walking Dead
                      Britannia
                      The Originals
                      Berlin Station
                      Grantchester

                      A da se ne lažemo, supernatural najbolja serija svih vremena.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Teddy Perkins

                        Za sada solidna druga sezona Atlante, malo me jedino previse zamaraju scene sa zenama. Sa druge strane, umrem od smeha kada se neko od glavnih likova nadje u wtf situaciji.

                        Skinuo sam Arrested Developemnt da obnovim gradivo, pa cu taman da pogledam remix cetvrte sezone pre nego sto pocne peta krajem meseca.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Teddy Perkins

                          Za sada solidna druga sezona Atlante, malo me jedino previse zamaraju scene sa zenama. Sa druge strane, umrem od smeha kada se neko od glavnih likova nadje u wtf situaciji.

                          Skinuo sam Arrested Developemnt da obnovim gradivo, pa cu taman da pogledam remix cetvrte sezone pre nego sto pocne peta krajem meseca.
                          Bas sam i ja juce pogledao 6. epizodu.
                          Nisam ni izvalio tokom gledanja da je Tedija glumio Donald.
                          Meni je Darius ubedljivo najjaci lik.

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Sad procitah da je SyFy otkazao The Expanse i da ce serija traziti novi dom nakon trece sezone. Dako je pokupi Amazon ili Netflix.
                            Producenti u SyFy-ju je zovu The Expense , epizoda košta između 5-7 meleona
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • SyFy nije snimao Expanse, samo je otkupljivao sezonu, vise im se ne isplati, a kuca koja snima seriju prodace je nekom drugom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Na to sam mislio, na rukovodstvo u SyFy-ju, ne mora se uvek cepidlačiti.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X