Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Odgledao Altered Carbon. Strasna serija!
    Odem danas do Lagune da kupim sve 3 knjige i kaze mi lik sto radi da treci deo nikad nije ni preveden, a napisan je pre 13 godina...leb im jebem!

    Jel zna neko nesto na ovu temu? Oce biti prevodjen treci deo.
    Na kraju nisam ni prva dva kupio jer nema poente bez treceg. A mislim da je tematika isuvise kompleksna da bih citao na engleskom jeziku...
    Ima poenta. Kupuj te dve, samo ako imas love. Da vidis kako Morgan pripoveda. Ima poente i da je samo jedna knjiga prevedena, jer odlicne pisce vredi citati.
    Verovatno ce ovo sto je Laki javio da se desi pa ce gospodin Rango da prevede to (jer kao sto vrlo dobro znamo ekranizacijom nekok knjizevnog dela se automatski u mnogome poveca njegova prodaja i Laguni ce se ispaltiti da zavrsi serijal).
    Takesi Kovac
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Hvala Laki i Sandu
      Serija je strasna, a kontam da je knjiga dosta bolja i da je daleko bolje opisan citav taj svet.

      Verovatno jedina prednost serije je sto mozes da gledas Ortegu

      P.S. Laki bio bih ti zahvalan da mi javljas novosti oko prevoda trece knjige

      Comment


      • Ja kupujem čim izađe, pa ću napisati ovde svakako.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Da li neko gleda Colony? Ja skroz zaboravila za tu seriju. Odgledala prvu sezonu pre dve godine . Sad sam pocela drugu , nije losa , moze se gledati.

          Comment


          • Treca knjiga ce verovatno da promovisana kada bude Noc Knjiga, ali nece to da bude u skorije vreme.

            Comment


            • Neki torent za sve sezone Losta? Mora drugi put da se odgleda

              Comment


              • Teško, već je stara, nećeš naći seedse.

                EDIT: da malo pljunem sam na sebe.

                1. Lost Season 1
                2. Lost Season 2
                3. Lost Season 3
                4. Lost Season 4
                5. Lost Season 5
                6. Lost Season 6

                Encoder je Bzingaz.
                Last edited by Tarantula®; 23-04-18, 11:30.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • http://1337x.to/torrent/2943659/West...DEFLATE-rarbg/
                  Prva epizoda druge sezone Westworlda, zaboravio da je danas taj dan.

                  Comment


                  • Ukljucujem se tamo oko osme-devete epizode kako bih na vreme ispratio finale. Pre dve godine je to za mene bilo nezamislivo, ali kako sam generalno van tokova po pitanju serija uspesno cu zaobici spojlere.

                    Comment


                    • Danci, može biti dobro. Ispratiće se...




                      Spoiler


                      p.s. Trejler sa više informacija u odnosu na ovaj prvi, možda čak i previše...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • https://www.forbes.com/sites/erikkai.../#2c30f9ea4f83

                        Slično mišljenje imam, ali nadam se da smo bez razloga zabrinuti. Bitno da je čekanje gotovo

                        Comment


                        • Cudna epizoda FTWD, zasto nisu nastavili tamo gde su stali? Sta se desilo posle brane, kako su se izvukli itd, nego idu s' brda s' dola...I dalje mi nije jasno zasto se u ovoj seriji ne bave pronalazenjem leka za epidemiju a u TWD medjusobnim odnosima, ratovima itd..
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Poceo The Expanse 3 sezona.
                            Obecava.
                            Poceo sam da gledam seriju. Evo sad zavrsio trecu epizodu. Iznenadjujuce dobro sve to izgleda s obzirom da je radio SyFy.

                            Nisam citao knjige, pa mogu da uzivam. Iz tog razloga sam odlozio gledanje Altered Carbon je ne bi da kvarim sjecanje na dobru knjigu
                            Last edited by powerslave; 25-04-18, 07:10.

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Poceo sam da gledam seriju. Evo sad zavrsio trecu epizodu. Iznenadjujuce dobro sve to izgleda s obzirom da je radio SyFy.

                              Nisam citao knjige, pa mogu da uzivam. Iz tog razloga sam odlozio gledanje Altered Carbon je ne bi da kvarim sjecanje na dobru knjigu

                              Ne lezi vraze... Samljeo prvu sezonu. Svidjeli mi se likovi, spletke i misterija i evo me citam Leviathan Wakes
                              Last edited by powerslave; 27-04-18, 05:50.

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Ne lezi vraze... Samljeo prvu sezonu. Svidjeli mi se likovi, spletke i misterija i evo me citam Leviathan Wakes

                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X