Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao da je bitno sta ce biti radnja... LOTR je za djecu. Isti k*rac kao Harry Potter. Interesantno je tu nedje dok ne napunis 15.
    Last edited by powerslave; 11-04-18, 03:57.

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Kao da je bitno sta ce biti radnja... LOTR je za djecu. Isti k*rac kao Harry Potter. Interesantno je tu nedje dok ne napunis 15.

      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Change my mind

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Kao da je bitno sta ce biti radnja... LOTR je za djecu. Isti k*rac kao Harry Potter. Interesantno je tu nedje dok ne napunis 15.
          Ja onda sa svojih 23 jos nisam napunio 15
          Hobiti, knjiga, ona je bas napravljena za decu.

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Ja onda sa svojih 23 jos nisam napunio 15
            Hobiti, knjiga, ona je bas napravljena za decu.

            A da probas da se upoznas sa pojmom epska fantastika u knjizevnosti?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Hobit se ajde i nekako moze citati, a Gospodar Prstenova je dosadan do zla boga... Te knjige sluze samo da drze policu tj kao podmetac. A sto se filmova tice, pa ne bi gledao ni da mi neko plati za to.

              Zmajevi, carobnjaci, orkovi, vilenjaci... bjezi bre. Trovanje mozga.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post

                A da probas da se upoznas sa pojmom epska fantastika u knjizevnosti?
                Ne znam sta si hteo da kazes ovim postom?

                Originally posted by Powerslave View Post
                Hobit se ajde i nekako moze citati, a Gospodar Prstenova je dosadan do zla boga... Te knjige sluze samo da drze policu tj kao podmetac. A sto se filmova tice, pa ne bi gledao ni da mi neko plati za to.

                Zmajevi, carobnjaci, orkovi, vilenjaci... bjezi bre. Trovanje mozga.
                Procitao LOTR dva puta.
                A kad smo kod trovanja mozga, kakva ironija kad ti to kazes.

                Comment




                • jedino dobro sto je proizaslo iz Gospodara Prstenova. Mada priznajem, pogledao sam filmove po jednom svaki dio... na jedvite jade, ali eto cisto zbog toga da me ne bude nedje sramota u drustvu kad neko pomene LOTR. Nista mi nije bilo jasno, previse likova... svima su imena zajebana, ko ce to popamtiti.

                  Najbolji lik je onaj carobnjak sto se vratio cist kao dusa u drugom dijelu.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post


                    jedino dobro sto je proizaslo iz Gospodara Prstenova. Mada priznajem, pogledao sam filmove po jednom svaki dio... na jedvite jade, ali eto cisto zbog toga da me ne bude nedje sramota u drustvu kad neko pomene LOTR. Nista mi nije bilo jasno, previse likova... svima su imena zajebana, ko ce to popamtiti.

                    Najbolji lik je onaj carobnjak sto se vratio cist kao dusa u drugom dijelu.
                    Jackson je jos skresao dosta imena (likova) iz knjige za film.

                    Comment


                    • Procitajte prvo Hobit, pa tek onda LOTR.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • The Terror čitava sezona dostupna kod ettv.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Procitajte prvo samo Hobit, pa tek onda LOTR.
                          fixd

                          Comment


                          • Nema potrebe da se cita. Mogu mislit' koliko bi mi trebalo da procitam te knjige kad sam jedva filmove izgurao

                            Attached Files

                            Comment


                            • jbg. hrana je hrana

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Kao da je bitno sta ce biti radnja... LOTR je za djecu. Isti k*rac kao Harry Potter. Interesantno je tu nedje dok ne napunis 15.
                                Word. Baš je hiperprodukcija te epske fantastike koja bi se pre 30 godina prikazivala u prepodnevnom terminu u okviru školskog programa.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X