Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Srki, reci mi samo pošto sam odavno odustao...jel i dalje ona standardna priča, borba između Rikove grupe i neke druge grupe?

    Meni je neverovatno da nisu okrenuli seriju na malo naučnu stranu. Ok, sukobi i sve, ali uvedeš malo inovacija. Tipa...tamo negde postoji zombi koji se izlečio, ili neki naučnici koji traže lek i slično...
    E upravo to, borba Rika protiv Nigana i dosadili su za sve pare, sad su zombiji u totalno drugom planu i manje vise su tu kao neka usputna stvar.

    Bilo bi odlicno da se usmere malo vise na neke druge stvari a pogotovo na pronalazenje leka a neka u drugom planu ostanu sukobi sa drugim grupama ali jok sve se svodi na ovu glupost.
    sigpic

    Comment


    • Stvarno ne znam šta će snimati u devetoj i desetoj sezoni jer su najavljene, pogotovo ako budu imale po 16 epizoda. I ovako su ostali bez inspiracije.

      Gledanost pala sa 15 miliona po epizodi na svega 6 miliona.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Ja sam odustao dok je bila borba sa onim likom sa povezom na oku. Ne mogu se setim kako se zove.

        Ali vidim da nekoliko sezona kasnije, ista priča, samo drugi učesnici...

        Sad im je možda i kasno, ali da su okrenuli malo na naučnu stranu, porasla bi gledanost 100%. Ja prvi bi gledao. Ima toliko ideja koje mogu dobro da se naprave..npr. mogli su da naprave nekoliko inteligentnih zombija, koji bi predvodili ostale. Pa onda Rik mora da ga juri jer u njemu se krije neki lek i slično. Baš ima potencijala serija za nešto više, a oni su uprostili maksimalno i samo vrte iz sezone u sezonu.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • The Terror 4 i 5 epizoda dostupne kod ettv.

          Inače, predviđeni datum izlaska epizoda je 9 i 16 april.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Ima li jos mazohista odje koji gledaju kao ja TWD.Boze koliko meni bude dosadno kad ukljucim svaku novu epizodu,dobijam suicidne misli,anksioznost ali to je kao neka komplusivna radnja moram da zavrsim seriju kad sam uz dosta muke vec dosao do 8 sezone.
            Sapatnici ako vas ima javite se lakse ce mi bit.

            Comment


            • A procitah sad nekoliko prethodnih postova znaci ima nas.E greota od nas mucenika.

              Comment


              • Total ubacio na EON svih 5 sezona kultne serije Pleme (The Tribe), good old school.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Čeka se večeras Terror.

                  Znam da su epizode već izašle na torrentima, ali slađe gledati jednu po jednu sedmično na TV-u.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • U koliko se sati prikazuje, 03.00?
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • U 22 h.

                      Odakle ti to 3 ujutru?
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Sta vam je to Teror? Neki horor?

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Sta vam je to Teror? Neki horor?

                          tt
                          Survival horror.

                          Serija rađena po knjizi Dena Simonsa.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Leleee survival horror -.-
                            Hvala ...mislim, neka hvala
                            Spoiler
                            Surova zima na Arktiku. Dva broda puna mornara nasukani i primorani da se bore protiv svega što ti surovi uslovi mogu da ponude, a i uskoro očekujem i jedni protiv drugih. Na sve to dodaš i Eskime i njihova verovanja + trunčicu neke vudu eskimske magije.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Odakle ti to 3 ujutru?
                              Jel na AMC? Znam da na američkom AMC, TWD ide u 3 ujutru, pa sam mislio da će se i The Terror tad prikazivati jer im je to najnovija serija.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • U pravu je Tarantula. Ponedeljkom u 9pm ili u 03:00 po nasem

                                Ja ponovo gledam How I Met Your Mother. Zaboravio kako su dobre bile stare sezone.
                                Last edited by powerslave; 06-04-18, 08:42.

                                Comment

                                Working...
                                X