Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fuj, mogli su nekog drugog naći. Nema mi odvratnijeg "glumca".
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Da ne zna neko dje mogu pogledat 3 epizodu Nemanjica?

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Da ne zna neko dje mogu pogledat 3 epizodu Nemanjica?
        PHP Code:
        https://www.up-4ever.com/874z57dcgjmk
        https://clicknupload.org/1u3t4r9zdinv 

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          Da ne zna neko dje mogu pogledat 3 epizodu Nemanjica?
          Bolje nigde...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Nemanjiće gledati od naredne epizode (4), kad se pojave Ćetković, Glogovac, Mićanović i Mićalović.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by SerenaKyrgios View Post
                Mozda sam ranije i preporucivao ali ako neko nije gledao ovo remek delo, slobodno nek skine sve 3 sezone
                Hannibal mi je u top 5 naj serija ikad.
                I komotno mogu da kazem da je Mads Mikkelsen 10 x bolje prikazao Hanibala od Hopkinsa.
                10/10
                Druga sezona ove serije

                Poceo sam da gledam, interesantna serija. Mal' bolesna, al dobro.

                Comment


                • Jes’ ti, care, normalan?
                  Više ljudi učestvuje u tuči na šabačkom vašaru nego u ovim bitkama u Nemanjićima.
                  Vukan i Stefan su na nekoj zabavi. Sve cesce izlaze.
                  Sve ste vi pogrešno shvatili. Nemanjići su humoristicki program.
                  Ovo nisu Nemanjići ovo su Ražnatovići.
                  Vukan i Stefan u 12.veku imaju aktivniji drustveni zivot od mene.
                  Ne zna gde udara.
                  Sveti Savo oprosti nam.
                  Car Manojlo pametan, umro na početku serije da se više ne sramoti.
                  Opet jedete prstima.
                  Jedino što je zanimljivo o seriji jesu tvitovi o istoj.
                  Barbosa naučio srpski, a nije naučio da pliva, i udavio se u potoku. Šta ti je život.
                  Na Twitteru upravo počinju Nemanjići.
                  Na polju na kom je bila bitka nema ni jednog mrtvog tela.
                  Pričvrlji nešto.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    Poceo sam da gledam, interesantna serija. Mal' bolesna, al dobro.
                    Def jeste bolesna Al bice sve bolja I bolja.
                    Javi kakva ti je posle prve sezone.

                    Comment


                    • Nista od navedenog nije najveci problem Nemanjica.
                      Dugo sam cutao, nije me nesto privlacilo da pisem, ali hajde da kazem koju. Problem je svakako u raznoraznim "sitnicama" koje su ljudi fino uocili a Tarantula nesto ranije naveo, ali glavni problem je rastrzanost i sturost. Sve je iscepkano, razudjeno, nema neku opipljivu i jaku pozadinu, dogadjaji se odvijaju velikom brzinom ali nema veze neka se odvijaju, samo onda to treba mnogo bolje uklopiti, povezati i dati svemu nekakav celoviti smisao.
                      Ako sam bio nejasan mogu i primer da navedem. Mogu koliko hocete primera, ali ajde jedan specificno vezan za ovu poslednju epizodu. Kada Rastko bezui na Svetu Goru. Mozda cu biti malo posirniji, pa smorim, tako da cu se truditi sto sazetije da ovo predstavim. Rastko prica sa nekim popom za koga tek nesto kasnije saznajemo da je Rus (pop, svestenik, iskusenik, kaludjer ... jebem li ga sta je nisam zapamtio - nebitno je) i odlucuje da napusti sve i ode na sveto mesto. Niti je receno kako je doneo tu odluku, niti je naveden ikakav razlog - prelomna tacka kada je on definitivno to odlucio i kako - sta je bilo to sto je prelomilo. Onda dalje setka se iz svog okruga koji je dobio na upravljanje do Nemanjinog "dvora" prakticno leti (a znamo svi koliko vremena treba da se stigne sa jednog kraja tadasnje Srpske drzave do drugog) i jos mu onaj Ruski pop prica o nekakvoj zurbi. E onda se prakticno scene samo nizu jedna za drugom poslednji pozdrav sa roditeljima uz laz da ide u lov .... pa provaljuju da je pobegao, pa ga jure - a sve rastrzano, nepovezano, mlako, neobjasnjeno (bitno je da je on krstic ispustio i da ga je onaj ko za kurac nasao - majko mila) - ispade kado da su stigli do Svete Gore za ono vece i sutradan .... A tek kada su stigli - e tu tek krece smejurija ali nemam snage da o njoj sada pisem. Fokus pogresno nametnut na nnebitne scene i debilan humor (upala onom dedi noga u bure i do veceri stajao debilcina tako, a sve sto je trebalo da uradi je da omeri dasku sa vrha bureta i da se oslobodi, sto je jos gore on je kao neki ucen covek nNemanjinih sinova ucitelj) a on osto je bitno se jednostavno zaobidje, preskoci. Sve je odradjeno ocajno, gluma mlaka - neubedljiva. Cak su ova dvojica sto glume Stefana i Vukana dobri (Vukan pogotovo). Ali dzaba kada je scenario OCAJAN. NIKAKAV. SMESAN. JADAN. BEDAN. OTALJAN. ali sto je najbitnije NEPOVEZAN.

                      Neki se nadaju da ce pojavljivanjem Cetkovica i Glogovca serija da dobije na kvalitetu. Evo ja cu sada da vam kazem: HOCE KURAC!
                      Zapamtite. Ne moze Nebojsa koliko god da je veliki bio da iscupa ocajan scenario. On moze svoj lik da digne i svoj posao da obavi maestralno (ne sumnjam da hoce - tacnije da je obavio). Ali to ne moze da utice na celokupni projekat. Pitanje je koliko Vukan ima scena uopste. Posto je akcenat stavljen (zamislite tu tek nebulozu) na inscestnu vezu (dobro nije bukvalan incest jer mu ova Raska ne dodje nista posto je usvojena) Stefana Nemanjica i izmisljene ne-istorijske likuse. I tome je posveceno vise paznje a i vremena nego neim mnogo bitnijim detaljima. Radili su oni nesto malo i na odnosu medju bracom, ali smesno je sve to. Jer jedan je Lanister Dzejmi. I lepo je covek rekao: Ne postoje ljudi kao ja. Samo ja.
                      Jebem ja mater ovom Mihicu i jebo ga onaj ko ga je angazovao da upropasti ovakav projekat. Koji bi svakako vizuelno bio sranje (jer jeftino izgleda da ne moze jeftinije - ja ne znam na sta odose tolike pare kojima su se hvalili da su ih utrosili - ako su otisle na debil statiste koji kao po komandi rade svi jedno isto a sve to rade kao da su bolesni ne daj boze - onda se neko zaista gadno sjebao.
                      Opet scenario je glavna stvar za dobru seriju. Znaci na prvom mestu, radnja, dogadjaji, ukomponovanost, mastovitost, kreativnost, misterija, zaplet, jednom recju sve ono sto nemamo u Nemanjicima. Pa tek onda pojedinacno glumci i njihovo iznosenje odredjenih uloga.
                      Mogu ja mnogo jos o ovome, ali polako ... mozda se malo raspisem eto doslo mi odavno nisam.
                      Last edited by Sandugp; 26-02-18, 16:08.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Bacio sam pogled na svoj malopredjasnji post vidim da (posto sma kucao u zurbi) ima podosta slovnih gresaka - mrzi me da ispravljam - necete mi zameriti.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • slovne greške??? Nečuveno! Kako to tebi da se desi, ja mislila samo se meni..

                          Gledala sam prvu za sada, pošto je svi pljuju intrigira me da pogledam i dalje, iako sam rekla neću više, ali da vidim sa naratorom kako izgleda, pa ću tek onda da pročitam tvoj post...evo, pamtim ga
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • E vidis sada ovaj moj post. To kakao sam ga ja na brzinu sklepao i sastavio tako isto (verujem bukvalno isto) su ovi Nemanjice skarabudzili.
                            Nisu ih Dzaba odbili neki vrhunski glumci. Imaju srece sto su Cetkovici u dugovima do guse pa prihvataju sve i sto su i pokojnog Nebojsu nagovorili.
                            Last edited by Sandugp; 26-02-18, 16:19.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Skupo karabudženje rekla bih

                              Inače čula sam da će Ubice ići na Prvoj, e sad valjda treća sezona a nisam ni drugu pogledala.

                              Torpedo daj i drugu ep Namanjića
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Skupo karabudženje rekla bih

                                Inače čula sam da će Ubice ići na Prvoj, e sad valjda treća sezona a nisam ni drugu pogledala.

                                Torpedo daj i drugu ep Namanjića
                                Evo, slučajno vidio

                                Comment

                                Working...
                                X