Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    Šta Bjelogrlić uradi! Treba narodu sad pustiti reprize Ranjenih majki i Grešnih orlova, a i onu Santabarbaru de la salute da vide šta im je do sad valjalo!


    http://rs.n1info.com/a356434/Vesti/V...Nemanjica.html
    Serija je prosto sranje, nema to veze sa Bjelom. Verujem da bi reakcija bila ista, jer ovo je toliko lose da je uspelo da zajebe i Sotrine gluposti, a to treba znati.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • ja sam danas konacno pocela da gledam Fargo
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • The Mick je ubjedljivo najjaca komedija trenutno
        sigpic

        Comment


        • Jebeni Jigsaw, kako su samo uspijeli onoliko zakomplicirati.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Da li je neko gledao Kolovrata, kakvi su utisci
            IIi još bolje ima link za download
            Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

            Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Spanska serija???? -.-

              tt
              Dobrooo ajdeee, više je bilo kao nove očajne domaćice

              Zezam se, dobra je, mada sam i dalje samo pilot poledao...
              sigpic

              Comment


              • je l' neko mozda odgledao pilot?

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Samo Marija kada peva tu pesmu.. ili navijači na punom stadonu

                  Inače nikako da kažem da sam odgledala sve tri sezone Brona/Broena/Bridga/Mosta i odlična serija naravno, samo tamo niko nije normalan, sve poremećeni neki likovi, ovako ili onako, sa baš ozbiljnmi problemima, bilo sa ove bilo sa one strane zakona
                  Baš teška serija. Sad sam skinula ove tri epizode iz ovogodišnjeg serijala i naravno da se nerviram, jer moram da čekam svake nedelje da izađe nova. Mrzim serije!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Breaking Bad na AMC radnim danom od 22.00.

                    Da se gradivo ponovi.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Vikings S05E10

                      Spoiler
                      Ono bukvalno nit se zna ko pije nit ko plaća. Rollo nam se vraća. Ludnica se sprema.

                      Šta se desilo sa Lagerthom na kraju, kosa joj pobijelila?

                      Lagertha Stormborn of House Targaryen
                      Last edited by Tarantula®; 25-01-18, 22:55.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Meni uzas epizoda. Toliko hajpa, i onda nista. Shvatam ja i Moments of Vision i sve, ali meni nekako lose odradjeno.

                        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                        Comment


                        • [emoji23]
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Od danas počinje Law & Order na Prvoj plus. U 17:15 će biti emitovana. Valjalo bi malo ispratiti. Ipak sam odrastao uz nju.

                            Još kad bi se neko zaebao i pustio Žicu ponovo...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Glavni lik Sage (Sege) u Bronu...pa ne zna covek da li da place ili da se smeje.
                              Tezak lik, teska prica... i kada je otisla prvi put kod psihologa, to je sada u IV sezoni..i kada je ova pitala zasto je imala potrebu da dodje, sta je muci...pa stvarno tragikomicna situacija...tragicna po kolicini neverovato licnih tragedija koje je dozivljavala od detinjstva...komicna na nacin na koji je izdeklemovala sve po redu zapanjenoj psiholoskinji

                              Ali kada seficu policije, svoju pretpostavljenu, ispituje znatizeljno i to u liftu... sa kim izlazi na dejt...i reaguje sokantno kada joj ova kaze da nije imala sex 2 god od kako joj je muz umro.... ni sa kim..ni sa cim?

                              Hahahahahah...ali kakav je to lik...ko je izmislio svaka mu cast...naravno onaj koji nije gledao nema pojma o cemu zapravo pricam...ali i nece vas ovo omesti mnogo u gledanju ...ukoliko niste

                              Glumica Sofia Helin...zena koja se nijednom nije nasmejala u seriji.



                              A koliko mracna serija...ovi Danci i Svedi ko da nikad leto nemaju, samo po zimi snimaju..sve sivo, mracno, magla, dimovi iz dimnnaka i prazne ulice uvece...brrr

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Trapped
                                Jos nesto Nordijsko, ispod radara.
                                Sivo, mracno i hladno.

                                Preporuka za Blue Planet II
                                Fantasticno nesto. Genijalno.
                                Attenborough moze da se slusa 24/7 i da ne dosadi. Odmor za usi.
                                O BBC-u ne treba trositi rijeci. Obavezno pregledati.

                                Black Mirror
                                Dobra cetvrta sezona.
                                Osjetno bolja od prethodne.
                                Nije to taj nivo iz prve dvije, ali je i vise nego ok.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X