Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja navijam za Lagertu i Bjorna. Sve ostale Ragnarove sinove treba elliminisati. I Haralda pride, razume se.
    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      A ljudi moji sto je ona Torvi ruzna, to nije realno.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Pa ono malo dete je sve vidjelo oko Astrida, spijunirao je Ivar 100%.

          Juce se trgnuo na stranu, a Bjornova ekipa i Haraldova su se pobili, i tako ih je direktno oslabio, njegova vojska je pretrpela mali udarac, ono u sumi, nista posebno.

          Jedino po planu mu nije islo, sto je ocekivao da ce se Heahmund vratiti. Zato je i to prvo pitao.

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk
          Lagerta se mnogo loži i mnogo smara. Znam da će je zaklati Ivar. Prepametan je i uvek je 3 koraka ispred. I biće sigurno neka situacija gde će biskup H imati priliku da ubije Ivara neće hteti, verovatno boreći se na strani Lagerte i Bjorna. Trebaće im on da bi preuzeli ono u Engleskoj. Ali izdaće ih i on će nju zaklati ili Ajvar.

          Mora umreti uskoro. Ja je ne mrzim, nego ne volim kada neko ne shvata da ne treba večno da vlada. Bjorn bi bio mnogo bolji vladar.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Lagerta se mnogo loži i mnogo smara. Znam da će je zaklati Ivar. Prepametan je i uvek je 3 koraka ispred. I biće sigurno neka situacija gde će biskup H imati priliku da ubije Ivara neće hteti, verovatno boreći se na strani Lagerte i Bjorna. Trebaće im on da bi preuzeli ono u Engleskoj. Ali izdaće ih i on će nju zaklati ili Ajvar.

            Mora umreti uskoro. Ja je ne mrzim, nego ne volim kada neko ne shvata da ne treba večno da vlada. Bjorn bi bio mnogo bolji vladar.
            Ajvar gine u Engleskoj - taj deo sage ne mogu promeniti.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Broenovci i Bronovci i Bridzisti i Mostovci...potrebna mi je treca sezona u mp4 formatu...ne mogu da nadjem ...pliiizzzzzz heeelp



              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Broenovci i Bronovci i Bridzisti i Mostovci...potrebna mi je treca sezona u mp4 formatu...ne mogu da nadjem ...pliiizzzzzz heeelp



                tt
                Izvoli

                HC engleski.
                sigpic

                Comment


                • Hvala Arnelu, pre toga Torpedu, inace postoji lepo u onom piratskom zalivu..sta sam radila, gde sam gledala...
                  Momci

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • http://www.imdb.com/title/tt6257970/

                      The End of the F***ing World, skroz simpaticna serija Ima 8 epizoda od po 20-ak minuta, brzo se gleda pa overite.

                      Comment


                      • Programski savet RTS zatražio je od menadžmenta i uredničkog kolegijuma Javnog medijskog servisa da ne emituje naredne nastavke igrane televizijske serije o Nemanjićima, dok se na internoj projekciji u RTS ne odgleda cela serija, ili bar njena polovina, izjavio je za FoNet predsednik Programskog saveta prof. dr Milivoje Pavlović.
                        Šta Bjelogrlić uradi! Treba narodu sad pustiti reprize Ranjenih majki i Grešnih orlova, a i onu Santabarbaru de la salute da vide šta im je do sad valjalo!


                        http://rs.n1info.com/a356434/Vesti/V...Nemanjica.html
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Kazu krivi tviterasi za negativne reakcije i kritike [emoji23]

                          Al da nemaju pojma sta pustaju na javnom servisu, koji nam daje pravo da znamo sve...ma haos!

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Počeo sam Dark, Mindhunter i Big Little Lies...sve tri mi se svidjaju, stim da mi ova poslednja deluje kao španska serija, bar ova pilot epizoda ali mora da se ispoštuje Nikol Kidman
                            sigpic

                            Comment


                            • Bogami ove dve baš, ali baš obećavaju.

                              Britannia

                              https://youtu.be/Ehi112rPwQA


                              The Terror

                              https://youtu.be/jaRAi5P9lPo
                              Last edited by Centurion; 14-01-18, 19:13.

                              Comment


                              • Originally posted by Heartbreak View Post
                                Počeo sam Dark, Mindhunter i Big Little Lies...sve tri mi se svidjaju, stim da mi ova poslednja deluje kao španska serija, bar ova pilot epizoda [emoji3] ali mora da se ispoštuje Nikol Kidman
                                Spanska serija???? -.-

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X