Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Interesuje me je li Nelevic izdominirao kao u prvoj epizodi
    Eno ga jos se moli Svetom Djordju da ga izbavi iz serije
    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

    Comment


    • Vikings S05E08

      Spoiler
      Skoro ista bitka kao u Nemanjićima.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Vjerujem da je dosta vas gledalo Black Mirror, pa me interesuje je li cemu? Ne uvazavam misljenja pojedinih prijatelja odavde iz Amerike jer je njima svaka druga serija wow i awesome

        Vidim samo 19 epizoda tako da to mogu taman sad za vikend odgledati ako vrijedi. Cuo sam da ima epizoda koje su bas bezveze pa me interesuje mogu li jednostavno preskociti te uspavanke s obzirom da prica nije povezana? Ili da nadjem nesto drugo da gledam?

        Dajte neki dobar, noviji sci-fi ako ima Ako nema... nista, nazad na B5

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Vjerujem da je dosta vas gledalo Black Mirror, pa me interesuje je li cemu? Ne uvazavam misljenja pojedinih prijatelja odavde iz Amerike jer je njima svaka druga serija wow i awesome

          Vidim samo 19 epizoda tako da to mogu taman sad za vikend odgledati ako vrijedi. Cuo sam da ima epizoda koje su bas bezveze pa me interesuje mogu li jednostavno preskociti te uspavanke s obzirom da prica nije povezana? Ili da nadjem nesto drugo da gledam?

          Dajte neki dobar, noviji sci-fi ako ima Ako nema... nista, nazad na B5
          Strasna je serija i nema potrebe da preskaces epizode. Mozda jedna do dve nisu dobre, ostale manje vise kidaju

          Comment


          • Valjda ima to na Netflix-u. Ne smijem vise da se zajebavam sa torentima jer su poceli da mi salju mejlove zato sto bukvalno svakog dana nesto skinem Fala bogu, sad yify ima opciju da gledas online tako da sam se tu makar spasio

            Imam Amazon Prime i Netflix ali stare navike tesko umiru Isto mi nema nista milije nego da skinem nesto i lijepo lap top na stomak Cimer poceo da radi za Spectrum pa dolaze za nedelju dana da mi instaliraju njihovu kablovsku. Dobijam i Hulu nalog... E vala Amazon, Netflix i Hulu plus ta kablovska dako bude dosta... da me ne hapse zbog torenta

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Ne smijem vise da se zajebavam sa torentima jer su poceli da mi salju mejlove
              Ko ti šalje mailove?
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Ako ima neko link za titlove za drugu sezonu Gomorre u Blu Rayu 1080p neka mi posalje pls.

                Comment


                • Preko BS player ti najlakse, u postavkama odabiri koji jezik da ti skine i cim udjes automatski ti ponudi moguce prevode.
                  Ako neces tako mozes duzim putem, https://rs.titlovi.com/prevodi/gomor...morrah-267692/
                  Last edited by Scouser; 12-01-18, 10:31.

                  Comment


                  • Je l ima još neko da navija za Ajvara i Hivtserka protiv ekipe? Bjorn, Lagerta, Ube, svu su prilično antipatični.. A Harald će dobiti mač u glavu od Hegmunda. 100%

                    Comment


                    • Harald mi je ubedljivo najantipaticniji u seriji, fuj.

                      Ivar je ono juce napravio takticki, bice zanimljiv batttle u 10 epizodi. Mozda se Rollo prikljuci

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • Bjorn je ludak, taj ubija sve pred sobom. Ivar je još zelen, iako je najluđi.

                        Mislio sam da će bez Ragnara serija krenuti u nekom pogršnom pravcu, al sam se grdno prevario.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Čak je zanimljivije nego ono natezanje sa Ragnarom.

                          Ivar je ono namerno uradio, preuzeće sam ono kraljevstvo gore 300% biće neka priča da su videli da je Astrid izjebana od onih i da je ono njihovo dete, on će poludeti, Ivar iskoristiti i roknuti ga.

                          Inače odvratniju od Haralda je pod 1 Ube a pod 2 Lagerta koja ne želi da sjaše sa trona u korist Bjorna.

                          Ona mala kurva od Ubea, ja bih ono porobio opet i j 23h dnevno dok ne shvati da je robinja. Samo rob može imati onako izopačene misli, ne bi me čudilo da pobaca decu od Tori i Bjorna.
                          Last edited by Cassius Clay; 12-01-18, 12:34.

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Bjorn je ludak, taj ubija sve pred sobom. Ivar je još zelen, iako je najluđi.

                            Mislio sam da će bez Ragnara serija krenuti u nekom pogršnom pravcu, al sam se grdno prevario.
                            Isto, sezona mi je odlicna.

                            Nekako sam neutralan, navijao bi za Ivara i Hvitserka da nisu dosli Bjorn i Halfdan. Harald je i meni antipatican za razliku od brata.

                            A ljudi moji sto je ona Torvi ruzna, to nije realno.

                            Comment


                            • Pa ono malo dete je sve vidjelo oko Astrida, spijunirao je Ivar 100%.

                              Juce se trgnuo na stranu, a Bjornova ekipa i Haraldova su se pobili, i tako ih je direktno oslabio, njegova vojska je pretrpela mali udarac, ono u sumi, nista posebno.

                              Jedino po planu mu nije islo, sto je ocekivao da ce se Heahmund vratiti. Zato je i to prvo pitao.

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Vjerujem da je dosta vas gledalo Black Mirror, pa me interesuje je li cemu? Ne uvazavam misljenja pojedinih prijatelja odavde iz Amerike jer je njima svaka druga serija wow i awesome

                                Vidim samo 19 epizoda tako da to mogu taman sad za vikend odgledati ako vrijedi. Cuo sam da ima epizoda koje su bas bezveze pa me interesuje mogu li jednostavno preskociti te uspavanke s obzirom da prica nije povezana? Ili da nadjem nesto drugo da gledam?

                                Dajte neki dobar, noviji sci-fi ako ima Ako nema... nista, nazad na B5
                                Po meni je BM nešto nakvalitetnije što je snimljeno u istoriji televizijskih serija. 0% podilaženja publici, genijalno.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X